Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MacGyver.

yedek parçası yok. herhangi bir sorunu olursa tamiri mümkün değilmiş gibi düşün... kronik sorun olarak ise bazı arkadaşlar ekran kenarında dokunmatik arızası yaşadılar, ücret iadesi yapıldı. bazı arkadaşlardan sensörleri çalışmayanlar da var. onlar ne yaptı bilmiyorum.

ama telefon olarak iphone 6s'i paramparça eder. karar senin.

Benim telefon 13 gündür deltada sağ edge ekranın dokunmatiğinin çalışmaması sebebiyle. İade istemiştim. Son durumunda Parça bekliyor yazıyordu. Telefonda görüştüm. Ben onarım istemedim ki iade istedim diye. Parça bekliyorlarmış da onarım olmazsa iade prosedürü ıvır zıvır keklemeye çalıştı. Dedim ki yok öyle bir dünya. Problem donanımsal, yani kullanıcı kaynaklı değil dedim, kanunen seçimlilik haklarımdan iadeyi talep ettim dedim, onarım yaparsa gönderirseniz, kargoyu teslim almam ve gerekli yerlere başvururum dedim, tamam efendim dedi kapattı ses seda yok. 20 iş gününün dolmasını bekliyorum. Zaten Kaymakamlıktayım tüketici hakem heyeti eliminn altında tek celsede karar çıkartırım valla Bilinçsiz tüketiciyi kandırıyorlar.

Edit: İmla hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicinar -- 19 Temmuz 2018; 20:32:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Tur CSC yükleyip Volte aktif ettiyseniz Odin ile kurmanız gerekiyor güncellemeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Tur CSC yükleyip Volte aktif ettiyseniz Odin ile kurmanız gerekiyor güncellemeyi.
    odin ile değilde, csc yükleme şeklinde sd karta atıp oradan kurmam da mümkün mü ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

odin ile değilde, csc yükleme şeklinde sd karta atıp oradan kurmam da mümkün mü ki?

Alıntıları Göster
    O şekilde kurmanız mümkün değil. Ben de csc yüklemiştim ama daha yüklemem benim açımdan gerek yok Volte ye. Güncelleme gelince uğraştırıyor odin ile kurmak. Telefon sıfırlanıyor yedek falan alıyorsun uzun iş.

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Flu bir çekim var onda da denedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noirdesire

Evernote uygulaması varsa bildirimlerini tamamen kapatın ben bu şekilde cozdum
    Çok çok teşekkür ederim.

Çok bilmişler veya yanlış anlayanlar çok şeyler yazdılar ama
    Sizin yaptığınızı yapınca düzelti

Geçte olsa teşekkür ederim
  • Benim whatsapp bildirimlerim bazen gelmiyor bazen geç geliyor. Bazen de web whatsapp açıkken bakıyorum telefonunun bağlantısı yok diyor. Arkaplanda çalışma veri kullanımı güç tasarrufu falan ayarlardan izinleri verdim ama hala oluyor nasıl çözülür acaba bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

O şekilde kurmanız mümkün değil. Ben de csc yüklemiştim ama daha yüklemem benim açımdan gerek yok Volte ye. Güncelleme gelince uğraştırıyor odin ile kurmak. Telefon sıfırlanıyor yedek falan alıyorsun uzun iş.

Alıntıları Göster
    Güncelleme söz konusu olduğunda wipe cache yaptım ve eski haline döndürdüm ama yine de güncelleme geldi uyarısı gelmedi...

O nedenle volteyi aktif yapıp yapmamak artk farketmiyor anladığım kadarıyla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Güncelleme söz konusu olduğunda wipe cache yaptım ve eski haline döndürdüm ama yine de güncelleme geldi uyarısı gelmedi...

O nedenle volteyi aktif yapıp yapmamak artk farketmiyor anladığım kadarıyla....

Alıntıları Göster
    Keşke öyle wipe cache yapıp kolayca halledilebilseydi ama olmuyor. Odin ile yüklemek dışında çare yok şimdilik.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Bu sene sonu veya gelecek sene sonu Google asistan ülkemize gelecek

O zaman bixby'i falan aramayız

• Keske telefona root vs olmadan stereo mod yukleyebilsek guzel olurdu. S7, s8 ve note8de bu modlar yapilmis diye biliyorum.

• Arkadaşlar 3.5 ay önce gümüş versyonunu aldım telefonun. Ön arka film artı kap ile kullandım telefonda en ufak bir çizik bile yok. Gepsiburadadan aldım 20 ay daha ithalatçı garantisi var. Kutusu faturası kulaklığı vs her şeyi duruyor sıfırdan farksız. 2100 tl ye satıyorum ilgilenen varsa pm atsın. (satma sebebim tamamen maddi sıkıntıdan kaynaklanıyor telefonu çok isteyerek almıştım severek te kullanıyordum)
  • BEYLER CIHAZDA BI SIKINTI VAR SANIRIM %67 SARJIM VAR 3 SAATIR FILM IZLIYORUM.guncellemeden sonraki ilk sarjim

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Cihaza 220 mb lik bir guncelleme geldi. Indiriyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncelleme yaptım ardından wipe cache yaptım. Bana sanki uygulama açılış süreleri yavaşlamış gibi geldi. Psikolojiktir belkide sonuçta milisaniyelerden bahsediyoruz
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    odinle yükleme yaparken home-csc seçince sıfırlamıyor telefonu sadece sistemi güncelliyor. ben o şekilde yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

Arkadaşlar 3.5 ay önce gümüş versyonunu aldım telefonun. Ön arka film artı kap ile kullandım telefonda en ufak bir çizik bile yok. Gepsiburadadan aldım 20 ay daha ithalatçı garantisi var. Kutusu faturası kulaklığı vs her şeyi duruyor sıfırdan farksız. 2100 tl ye satıyorum ilgilenen varsa pm atsın. (satma sebebim tamamen maddi sıkıntıdan kaynaklanıyor telefonu çok isteyerek almıştım severek te kullanıyordum)

Aldığın fiyata vereceksin yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bir tanıdığım aşağıdaki siteden Note8 alacak, kronik bir sorunu var mı bu cihazın?
    https://www.hesaplitelefon.com/urun/samsung-galaxy-note-8-64-gb-samsung-turkiye-garantili
  • malicinar kullanıcısına yanıt
    Bence normal bir fiyatlandırma. Cihazın ücreti arttı. Mesela 2014 yılında 55 Milyara sıfır aldığı Honda Civic aracını 2018'de 71 milyara sattı arkadaşım. Hani biraz uç bir benzetme oldu ama telefonun sıfırı olmuş 2500 TL. 1800'e mi versin adam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicinar

quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

Arkadaşlar 3.5 ay önce gümüş versyonunu aldım telefonun. Ön arka film artı kap ile kullandım telefonda en ufak bir çizik bile yok. Gepsiburadadan aldım 20 ay daha ithalatçı garantisi var. Kutusu faturası kulaklığı vs her şeyi duruyor sıfırdan farksız. 2100 tl ye satıyorum ilgilenen varsa pm atsın. (satma sebebim tamamen maddi sıkıntıdan kaynaklanıyor telefonu çok isteyerek almıştım severek te kullanıyordum)

Aldığın fiyata vereceksin yani.

Alıntıları Göster
    50 tl daha aza vereceğim. Üstüne param değer kayvettiği için tekrar almak istesem üstüne 300 tl koymam gerekecek. 300 tl zarardayım 3.5 ay içinde

• 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.