Yarbay
21 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme
Toplam: 416 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selamlar,

Şuan bimcell kullanıyorum ama ne 750dk yetiyor ne de 15GB internet... Ben de faturalı hatta geçmeye karar verdim. Aylık 65TL bütçe belirledim ama hangi hattan hangi paketi seçmeliyim bilemedim...

Özellikle Türk Telekom veya Vodofone'dan en karlı biçimde hangi paketi nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

PCR testi verdim 24 saat içinde çıkacağı söylendi, işe gidemiyor muyum?

Merhabalar,

10 yaşında bir aracım var. Farlarım güneş altında kaldığı için çok fazla sarardı. İnternette düzinelerce kloroform videosu var. Bu videolara bakınca ortaya güzel iş çıkıyor ama bazı yorumlarda bu işlemin aslında aracın farı için çok zararlı olduğu söyleniyor.

Bir diğer işlem ise pasta+cila yöntemi. Fakat kloroform kadar etkili olamıyor. Sizin fikriniz nedir, kloroform yapanlar aylar sonra sorun yaşadılar mı çok merak ediyorum. Cevaplarınız çok değerli.

Konuyu bulamıyorum link atabilecek olan var mı?

2012 c4'e sahibim. Far lambalarını sök tak yaptıktan sonra yükseliği ayarlamaya çalıştığımda motor sesi geliyor ama değişim olmuyor. Ne yapmam gerekir bu durumda

Bugün ortalama bir öğretmen maaşı 5.5k, doktor maaşı 9k civarında. Bu meslekleri elde etmekte oldukça zor. Özel sektör ölmüş durumda. Bugün doktorda olsanız enflasyon ile birlikte kazanılan paranın değeri kalmadı. Bende KPSS'ye girmiş ve oldukça yüksek puan bekleyen birisiyim. Ancak atama sayıları o kadar düştü ki umutlanamıyorum... Artık sabit gelir elde etmeyi beklemek enayilik gibi geliyor.

Bir tanıdığım dragons den isimli programdan esinlenerek bir ürün üretti ve şuan milyonlarla oynuyor. Sizler ticaret hakkında daha önemlisi üretip satmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben sade satışı olumsuz buluyorum çünkü trendyol eski tahtakaleye dönmüş durumda, aynı ürünü onlarca hatta yüzlerce satıcı satıyor. Bu yüzden orijinal fikirle ticaret yapmak istiyorum. Benim gibi hevesli olan, düşünen ve kafa yoran var mı?

Arkadaşlar babamın 2 ay önce implant tedavisi bitti. Malum önce tüm dişler tamamen çekiliyor ve o zaman konuşma bozuluyor. Dişler takılınca diş hekimi konuşma bozukluğu birkaç güne geçer dedi ama konuşması hala düzelmedi. S, Ş, Ç harfleri bulunan kelimelerde dili dönmüyor. Bunun çözümü nasıl olabilir, bu iş için hangi doktora gitmeliyiz?

Kameralı dikiz aynası kullanıyorum. Arka kamera eskiden çok netti ancak artık bulanık gösteriyor, bunu düzeltmenin yolu var mıdır? Kamera aracın içerisinde duruyor su vb kaçmış olamaz

Uzun zamandır Çamlıca gişelerinden geçerken aracın plakasını okumuyordu sistem. Neden olduğunu öğrenmek için HGS müşteri hizmetlerini aradım ve sordum. Bana sistemde sıkıntı olduğunu yakında girişlerin sisteme yükleneceğini söylediler.

Evet dediklerini yaptılar ancak bu sefer de 15 gün dolduğu için kaçak geçiş 4 kata kadar ödeme yapmam gerektiğini gösteriyor. Bu durum normal midir düzeltilir mi? Ayrıca diğer geçişler düzeltilmemiş, son ödeme tarihinin geçmesini mi bekliyorlar anlamadım ki...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/22/de/c3/22dec3a1b96d9fef948b386f9eb83cf5.jpeg&t=0&width=480&text=1

2012 C4 MCP (yarı otomatik) aracımı bugün geri vitese attığımda öne kaymaya basladı, üstelik arabanın burnu yokuş yukarı idi, normalde aynı pozisyonda geriye kayardı. Ne zaman denediysem basıma aynısı geldi hızlıca kayıyor az daha öndeydi arabaya vuruyordum.

Düne kadar böyle bir problemim yoktu 1 gecede ne oldu anlamadım 😞 Araba 96 binde

Hakkında
Hakkımda:
Donanımhaber adminlerinin adam kayırmaları ve kafalarına estiği gibi ceza verdikleri için forumu bırakıyorum.

Yaklaşık 8 yıldır alışveriş yaptığım, arkadaş olduğum herkes hakkını helal etsin.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
AC Milan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 48 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14.367
İkinci El Bölümü Mesajları: 73
Konularının görüntülenme sayısı: 163.837 (Bu ay: 3.312)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.711 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.