Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ilginc bir sorunum var, yazi yazarken program acarken vs hicbir sorun yok fakat youtube da video izlerken ileri alayim dediginde algilamiyor. Ayni sorunu yasayan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme bataryaya olumlu etki yapmistir.

Agir cekim modunda 3 4 saniye sonra videoda ses kaydi kesiliyor neden???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de dün 1.5 ,aylık note fe
    mi 2100 TL ye sattım .Almak için arayan kişiyi de zorlamadim.Ben malıma istediğim fiyatı yazarım kime ne ki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thermofısa -- 20 Temmuz 2018; 20:3:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Ben de dün 1.5 ,aylık note fe
    mi 2100 TL ye sattım .Almak için arayan kişiyi de zorlamadim.Ben malıma istediğim fiyatı yazarım kime ne ki .
    Benim cihazıda 2000 tl ye bir arkadaş almak istiyor, ama ben henüz tam karar vermiş değilim. Sonrasında da Mate 10 pro yada mi8 alacağım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalinca

Aslında bize pek birşey söylemek düşmez ama bilgilenirme amacı ile yazmak istedim. sonuçta ürün sahibi istediği fiyatı istemekte serbest olur ama foruma yazıldığına göre yorum yapma ihtiyacı hisetim. bende 1 hafta 10 gün kadar önce gm5 plus cihazımdan tüketici mahkemesi kararıyla para iadesi aldım. migrosta baktım cihaza 2500 tl . netten 2.el araştırdım 2150 ile 1950 arası fiyat isteniyordu. 2 kişi görüştüm aynı gün içinde çünkü telefonsuz kalmıştım.. ilki ile 1950 liraya anlaştım fakat 3 gündür birisine söz vermiş gelmemiş almaya tekrar konuştuk cihazı ilk anlaştığı kişi geliyorum diyince ona verdim dedi . tamam dedik . diğer kişi konuştum onunlada biraz daha pazarlık yapma şansım olunca 3 aylık cihazı 1850 tl ye aldım. delta garantili herşeyi tam .. hatta bankadan para yatırma dekontuna kadar verdi alan kişi. sacede usb typc dönüştürücüsünü kaybetmiş onuda sıkıntı yapmadım. cihazda tertemiz sıfır gibi.. yani sonuçta cihaz 2400 2500 tl arasında sıfırı bulunuyorsa bu cihaza 2000 üstü istemek yada vermek mantıklı olmuyor bence.. sonuçta riske giriliyor 200 300 tl için bu riski almak saçma olur. 600 700 tl gibi fark olunca bu risk alınabiliyor..tabi dediğim gibi bunlar sadece bizim fikirlerimiz.birde satıcı arkadaş aldığımdan 50 tl ucuza veriyorum demiş parasıda değer kaybedince 300 tl zarar ediyorum yazmış.. sattığı ürünü sıfır kutusunda veriyormuş gibi konuşmuş bunuda çok doğru bulmadım açıkçası :) ..
    Nesini doğru bulmadın hocam :D Telefonu tekrar almaya kalksam 300 tl koymam gerekecek. Mesela iphone 6 almıştım bu yıl. 2.el almıştım, aldığım fiyatın üstüne sattım ve adam ilanı koyduğum gibi iletişime geçip evime kadar gelip aldı. Çünkü kar ile satmama rağmen fiyat çok uygundu. Paramız değer kaybediyor ama bu kar değil sadece paranın değerini koruması dolara yatırmak gibi. Tabii ikinci el alıp satınca oluyor dediğim. Bu durumda tabii ki zarar edeceğim kar ile satacak değilim ki kar koymadım aldığım fiyata yakın koydum çünkü şuan ki fiyatı 2400 tl.

Ayrıca konuyu okursanız alıp sıkıntı çekenler var. Kötü mal gelip 20 gün telefonu serviste bekleyenler.. Benim telefonum şansıma sıkıntısız geldi. Almak isteyen arkadaş yine inceler ve telefonun üzerinde mikroskopla bile incelese kılcal çizik dahi olmadığını görünce içi rahatlar alır. Aldıktan sonra hayal kırıklığına uğrama ihtimali yok serviste 20 gün bekleme ihtimali yok.

Ayrıca 3000 tl de istesem sizin de dediğiniz gibi bu benim hakkım. Fıstık gibi telefon, acil nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum ama 1800 gibi rakamlara satacağıma parayı başka yollarla bulurum. Yani telefonu severek kullandığım için fiyat bu şekilde. Çok zor durumda kalırsam gidebilirim indirime. Her neyse konuyu çok uzatmayalım teşekkürler görüşünüz için.

• Arkadaşlar merhaba. Cihazı yeni aldım. Bir sorunum var ilk şarjda hızlı şarj çalışırken şimdi ikinci şarjda çalışmıyor. Orfeo güncellemesi yaptı onla alakalı olabilirmi. Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu

• Arkadaşlar benim Whatsapp bildirim sorunum vardı. Burda bazı arkadaşlar "Suudi Arabistan ve Malezya Romu" kurmam gerektiğini söyleyip bir video attılar ve ben o videodakileri harfiyen yaptım. VOLTE özelliği geldi telefona lakin bildirim sorunum devam etti Şimdi ben telefonumun yazılımını güncellemek istiyorum fakat güncelleme bir türlü gözükmüyor.

Bu konuda ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?
  • sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Vodafone red tarifesi kullanıyorum 60 tl civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

Merhaba.

Ilginc bir sorunum var, yazi yazarken program acarken vs hicbir sorun yok fakat youtube da video izlerken ileri alayim dediginde algilamiyor. Ayni sorunu yasayan var mi?
    Bende var. Sanırım youtube uygulaması bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Yazdıklarınız Samsung Türkiye garantili bir ürün için olsa sonuna kadar katılırdım. Ama maalesef ithalatçı garantili üründen bahsediyoruz. Riske girmekten bahsetmişiniz, asıl sıfır ürün alırken riske giriyorsunuz hepsiburada gibi firma bile açılmış, kılıfı alınmış, kurulum yapılmış, kullanılmış ürün gönderebiliyor. Yeni alındığında sensör çalışmama, edge dokunmatik sorunu... Bir sürü şey okuduk burda... Ben sırf bu yüzden 100-150 TL fazla vererek Migros'tan aldım, kutuyu yanımda açtılar, beraber kontrol ettik. Tüm testlerini yaptım sorunsuz bir kaç aydır kullanıyor.
    Yani bizim telefonun test edilip onaylananı makbuldür.
    yok doğru söylüyorsunuzda farz edinki 2 3 gün sonra telefonda sorun çıktı nereye götüreceksiniz migrosamı yoksa kendi garantisi olan yere mi ? . delta yada başka bir yer fark etmicek .. sonuç buradaki insanlarla aynı olacak .. migrotan 100 150 tl fazla verip almanız sizi kurtarmıcak . migrostan alınan telefonlara samsung garanti veriyorsa onu bilmiyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

Merhaba.

AAynı problem bende de var fakat sorun telefonda değil.
    Youtube uygulaması son güncelleme ile birlikte sürükleme şeklinde ilerliyor sadece. Tutup çekin tıklayıp bırakmayın.
  • preneto kullanıcısına yanıt
    Volte sesi arttırıyor mu? Ben Volteyi aktif etmedim, telefonun sesi çk az geliyor. Eğer ses yükseliyorsa bende yapayım

Arkadaşlar bu güncelleme bildirimini nasıl kapatabilirim. Bildirim çubuğuna yapıştı gitmiyor sinir etti. Güncelleme yapmak istemiyorum çünkü şuan iyi çalışıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Kartal -- 21 Temmuz 2018; 10:23:24 >
  • Selam herkese benim şöyle bir sorunum var Oreo güncellemesinden sonra OTG üzerinden flash bellek oyun kolu vs hiçbirini telefon görmüyor. Ara güncelleme geldi 230 MB lik onunda yaptım. Yine aynı android 7.0 da OTG çatır çatır çalışıyordu ne yapmam lazım. Sizde de var mı aynı sorun? Birde Volte ayarı nasıl açıcaz. Telle görüşürken ekstra ses düzeyi diye birşey çıkıyor. Ama Volte ayarı yok. Bildirim çubuğunda Volte yazmıyor.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Denedim bende öyle sorun yok, yatay mod telefon arama ekranında çalışıyor... Samsung Experiense sürümünüz güncel mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Denedim bende öyle sorun yok, yatay mod telefon arama ekranında çalışıyor... Samsung Experiense sürümünüz güncel mi acaba?
    Arama yapınca portre moduna geçiyor.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi denedim, arama yapınca portre moduna geçiyor; saçma olmuş, yakın zamanda düzeltirler umarım...

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelledim malesef arama yapınca dik olarak dönüyor. Dediğim gibi hani başka bi marka telefonda önceden olsa da samsung yazılımla uğraşanlar henüz düşünmemiş diyeceğim ama S3 de ne güzel var.

• eyp.92 E kullanıcısına yanıt
    bende çalışıyor sorunsuz
    geliştirici ayarlarından usb bağlantı seçeneklerini bi kontrol edin derim
  • Forumlarda bu kavgalar çok oluyor. Boş muhabbet. Sıfırı çip parayla falan 2250 ye geliyo yaklaşık. İkinci eli en az 500 600 düşük olmalıki alasın. Yoksa git sıfır al. Neyse, ben bişey sormak istiyorum. Note 4 kullanıyorum, bunun ekranı da sanırım 5.7 inç. Kıvrımlı ekranı sevmiyorum. Bişey izlerken ekran küçük falan görünüyo mu, 5.7 den daha mı küçük ysni. Kullanırken sıkıntı yaşanır mı? Teşekkürler şimdiden...
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok full ekran izliyorsun
  • 
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.