Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankara da balıkçıoğlu iş hanı var, her türlü tamirat işini yapıyorlar ama İstanbul'da bulamadıysanız Anakara'da da zor bulunur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arama yapınca ses gelmiyor ve gitmiyor, bip araması yapınca konuşma yapılıyor. Nasıl çözebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihadtknbs C kullanıcısına yanıt
    Telefon uygulamasının önbelleğini temizleyip, verisini silin bakalım faydası olacak mı?

• Güncel stock rom nereden bulabilirim

Şu mesajımda geçiyor, sammobile dan rom kodunuzu öğrenip samfirm ile hızlı indirir, Odin ile de USB'den kurarsınız:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157629391

• tayaydin kullanıcısına yanıt

hangi ülkeden ithal edildiğini öğrenebilirim hocam

Phone INFO+ tarzı uygulamalar aracılığı ile öğrenebilirsiniz...

• Mert-Yıldız M kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Woyax( deji) marka pil iki tane taktırdım ikisinde de böyle yaziyor members ile

• Geçen telefonu yere düşürmüştüm. Zannımca o günden sonra samsung health programı artık adım saymıyor. Adım saymıyor, nabız ölçmüyor. Sık kullandığım bir özelliktir. Sensörleri mi arızalandı acaba? Başına gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulak76 -- 5 Mart 2024; 14:49:9 >
  • Çözüldü: Bayağı uğraştım tam ümidi kesmişken wipe cache temizliği yapınca düzeldi.

• ANKARA da olupta almak isteyen varsa telefonun orijinal siyah kapaklı kılıfını satabilirim. (Bir kaç defa kullanıldı alışamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulak76 -- 24 Nisan 2024; 12:6:33 >
  • Ne yazık ki o hazin gün geldi çattı.
    Telefonun ekranı taşa düşürmem sonucu ortadan siyah iz şwklinde çizgilee oluşturarak çatladı.
    Ekran sellektör yapwrcasına kafasına göre gidip geliyor. Ama mesela şu an gayet kuşlanılabilir. Sizce bu cihazı bu şekilde idareten kullanmam mümlün nüdür. Ekranın bu git gellerini kesebileceğim basit kısa vadeli bir çözüm var mıdır.

• lemforder kullanıcısına yanıt
    1,5 yıl önce aynı durumu yaşadım. Maalesef ekran değişimi dışında çözümü yok. Telefon o zamandan beri boşta yatıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tommy16 T kullanıcısına yanıt

Ekran insafa geldi. Yüksek parlaklığa almadığım sürece ekranı uyandırma anı dışında sorun çıkarmıyor.

AOD'u aktif ettim ve bu sorunu da böyle aşıyorum.

Bir nevi Kütahya-Eskişehir Muharebesi gibi oldu. Bir yıl daha böyle kullanma niyetindeyim. Note FE bitti demeden bitmez💪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemforder -- 25 Nisan 2024; 22:16:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.