Şimdi Ara

Saat&Saat yilin en buyuk indirimiymis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
4.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nadiren bisey paylasirim burda, bazi fiyatlar ilgimi cektiginden paylasiyorum belki faydalanmak isteyenler olabilir.
    Genelde Moda Saati diye tabir edilen markalar indirimde arkadaslar. Bu yuzden mekanizma tutkunu arkadaslar cikacaktir. Saat takmanin zevk meselesi oldugunu belirtmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yani bize su ana kadar %70 kar aliyorduk demek istiyorlar bundan sonra satiş saat degeri*%30=gercek fiyat ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 15 Aralık 2016; 12:59:54 >
  • Dediklerinize katılıyorum ancak saat takmayı zevk olarak gören mekanizma tutkunu arkadaşların bu markalarla ilgileneceğini sanmam, en azından kendi adıma diyeyim.
  • S60Doctor kullanıcısına yanıt
    Bu saatlerin içinde 2$'lık mekanizma var gerçek saat takmak isteyenler..... şaka şaka

Arkadaşın da dediği gibi dünyaca ünlü sayılan markaların tasarladığı saatler bunlar. Fiyatlar baya düşmüş, saati biraz daha uzun süreli kullanmak isteyenler için Fossil markası gözüme çarptı. Nispeten daha sağlamdır

• Ben kendim G shock, fossil ve swatch kullanicisiyim. Saat tutkunuyum ve saatte gorunuse biraz daha onem veren kisimdanim acikcasi. Yine de gidip bir Tommy'yr 500-600₺ vermem.
    Ama 250₺ ye kadar veririm sahsen. 190₺ fossil ve belki takimla giyilsin diye 250₺ civari boss alinabilir. Soyledigim gibi zevkler ve renkler tartisilmaz. Ama 190₺ fiyat araligi fossil icin uygun bir rakam bence.

• saatforumu.com burda bunları saatten saymıyorlar, bence de saat değil aksesuar bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 740 tl halen pahalı gelmese bu alınabilirdihttps://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/gc/GCX59002G1S/PD/ isviçre yapımı sade ve kaliteli GC saatler isviçre yapımı olduğundan tuzlu fiyata satılıyor.

Bu arada amazondan saat alırken kotayı geçmemesine rağmen neden vergi çıktığını bilen varmı? 45 dolarlık saate 20 dolar civarı gümrük ve gönderme parası çıkıyor değişik saatlerde denedim hep aynı, fiyat arttıkça vergi de artıyor..
  • Büyük kısmı çöp...
  • Alınabilcek güzel saatler var. Haber verdiğiniz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: S60Doctor

Nadiren bisey paylasirim burda, bazi fiyatlar ilgimi cektiginden paylasiyorum belki faydalanmak isteyenler olabilir.
    Genelde Moda Saati diye tabir edilen markalar indirimde arkadaslar. Bu yuzden mekanizma tutkunu arkadaslar cikacaktir. Saat takmanin zevk meselesi oldugunu belirtmek isterim.

Çok teşekkür ederim piyasanın yarı fiyatına diesel marka saat aldım

• takip ettiğim bir diesel saat vardı çok iyi fiyata aldım haber verdiğin için teşekkürler
  • saat & saat firması bedava altın dağıtsa bile benim için yıllar önce bitti. Daha önce beni enayi yerine koymuşlardı.
  • Arkadaşlar merhaba bu saati önerir misiniz? Teşekkür ederim.
    https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/tommy-hilfiger/TH1790971/PD/ Saat&Saat yilin en buyuk indirimiymis

• Haber veren arkadaşa çok teşekkürler. TH1780974 modelini 210 tl'ye alacaktım ki yeni üye olduğum için 20 tl daha düştü 190 tlye aldım. Piyasa fiyatının 2 katı olduğunu gördüm. Diesel ürünler de çok uygun bir tanesi ben alana kadar tükendi. Ama diğerlerine bakabilirsiniz yarı yarıya fiyatlar mevcut.
  • Saat saatin fiyat politikasını düşündüğünde gayet iyi fiyatlar var...

•  Saat&Saat yilin en buyuk indirimiymis

Kliksa' dan 269 liraya almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorf01

Haber veren arkadaşa çok teşekkürler. TH1780974 modelini 210 tl'ye alacaktım ki yeni üye olduğum için 20 tl daha düştü 190 tlye aldım. Piyasa fiyatının 2 katı olduğunu gördüm. Diesel ürünler de çok uygun bir tanesi ben alana kadar tükendi. Ama diğerlerine bakabilirsiniz yarı yarıya fiyatlar mevcut.

2 tane t-touch aldım bu firmadan, sorunsuz
  • Yazmayip alisveris yapan ne kadar insan varmis forumda anlamis olduk

• demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Aynen çok öyle adam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.