Şimdi Ara

ÜCRETSİZ 1 adet Kahve / Coffy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
9.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kahve dükkanı mıdır nedir uygulamasını indirene bedava kahve veriyordu 2 arkadaş gittik.Zaten starbucks bilmem ne mate gibi kendi yeri olmayan al git bir işletme.Herneyse almak istediğimizde tabletlerinin çalışmadığını (tablet güya qr kodunu okuyormuş bu 512mbli android m.ö. tabletlerdendi) yardımcı olamayacaklarını söylediler.Dedik külyutmazı kandıramazsınız beleş diye vermek istemiyor musunuz gibisinden iş attık.Sonrasında fotoğrafını çek kendi telefonundan tablet çalıştığında okutursun dedik yok mok dedi önce sonra telefonumuzu aldı uygulamada gezdi derken tamam dedi ama ne tamam yani sövse daha iyiydi.Ardından istemeye istemeye kahveleri hazırlamaya başladılar tam kahveyi alacaz gidecez baktım açılmayan tabletini açmaya çalıştı sonra o tablet açıldı derken açılmasını bekledik kamerası vga çeken tabletiyle kaç sefer bizim telefonumuzdaki qr kodunu okutmaya çalıştı tam okudu derken olmadı dedi acaba qr mı yanlış siz daha önce kullandınız mı dedi.Kendimi sövmemek için zor tuttum al dedim kahvenin parasını başlatma tabletine de küarına da 14 lira mıydı neydi zaten tam verecem müşteri memnuniyeti adına almayalım eğer kod geçerli olmazsa bir dahakine ödemesini yaparsınız dedi.Yanımda kız var hadi kız yabancı değil garibanın halinden anlıyor beleş kahve içecez dedik kendine de içirmek için tuttuk buraya götürdük nerden bilelim böyle olacağını.Benim moral ve mod yerlerde ama öyle böyle değil kendi kendime diyorum gidip 14 liraya kahveleri alsaydın o 14 lira en faydalı 14 lira olarak harcanmış olacaktı ama iş işten geçmişti tabi.Velhasıl kelam bazen starbucksa gidip 2 kahveye 80 lira vermek bile şu yaşadığım rencidenin ve eziyetin yanından geçemez.Uğraşmak isteyen alsın ne diyeyim ben mcdonaldstan filtre kahvemi alır içerim takım elbisem var jantiyim diye enayi değilim yanlış anlaşılmasın.Espressomu evde kendim yaparım dışarda kahveye filtre harici para vermem.
  • Başlığa Dominos yazmışsınız ancak Dominos'un sahibi olan ismi Coffy olan cafe'nin uygulaması bu.

• yemin ediyorum 1 saattir dominos nerede çıkacak diye bekliyorum :D
  • teşekkürler. istanbul (kadıköy-maslak) ve ankara şubesi var sadece.
  • Son kullanma tarihi var mı?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Uygulamada çıkmayan şehirlerde var google arat

• Birkanbey kullanıcısına yanıt
    2 fake hesap daha açayım, toplamda 5 gayfe.
  • Bedava kahve almak için kendimi rencide ettiremem,aşşağılık muamelesi görmek isteyen buyursun gitsin alsın.Paramızla aldığımız indirimli promosyonlarda bile yapılan tutumlar iğrenç.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Anlatsana biraz ne yaptılar 10 kahve almak isteyince kafanamı döktülerÜCRETSİZ 1 adet Kahve / Coffy 

Dün içtim 2 defa gayette ilgili personelleriÜCRETSİZ 1 adet Kahve / Coffy 

Sen starbucks içmeye devam et

ÜCRETSİZ 1 adet Kahve / Coffy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 22 Ocak 2023; 15:3:26 >

• Dominos ne alaka reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 22 Ocak 2023; 15:11:45 >
  • Jabroni kullanıcısına yanıt

Dominos sahibi değil dominos'un Türkiye işletmecisi firma aynı zamanda Coffy'nin sahibi yani Burger King - Usta Dönerci gibi yani dominos'un olayla hiçbir alakası yok

• Ankara'da nerde
  • balci1987 kullanıcısına yanıt

Cebeci

Bahçelievler

Kızılay

Şubede sıra olabiliyor en sorunsuz yöntem uygulamadan sipariş verip gel al yapmak

https://coffy.com.tr/coffy-noktalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 22 Ocak 2023; 18:45:0 >
  • Birkanbey kullanıcısına yanıt
    Kahve dükkanı mıdır nedir uygulamasını indirene bedava kahve veriyordu 2 arkadaş gittik.Zaten starbucks bilmem ne mate gibi kendi yeri olmayan al git bir işletme.Herneyse almak istediğimizde tabletlerinin çalışmadığını (tablet güya qr kodunu okuyormuş bu 512mbli android m.ö. tabletlerdendi) yardımcı olamayacaklarını söylediler.Dedik külyutmazı kandıramazsınız beleş diye vermek istemiyor musunuz gibisinden iş attık.Sonrasında fotoğrafını çek kendi telefonundan tablet çalıştığında okutursun dedik yok mok dedi önce sonra telefonumuzu aldı uygulamada gezdi derken tamam dedi ama ne tamam yani sövse daha iyiydi.Ardından istemeye istemeye kahveleri hazırlamaya başladılar tam kahveyi alacaz gidecez baktım açılmayan tabletini açmaya çalıştı sonra o tablet açıldı derken açılmasını bekledik kamerası vga çeken tabletiyle kaç sefer bizim telefonumuzdaki qr kodunu okutmaya çalıştı tam okudu derken olmadı dedi acaba qr mı yanlış siz daha önce kullandınız mı dedi.Kendimi sövmemek için zor tuttum al dedim kahvenin parasını başlatma tabletine de küarına da 14 lira mıydı neydi zaten tam verecem müşteri memnuniyeti adına almayalım eğer kod geçerli olmazsa bir dahakine ödemesini yaparsınız dedi.Yanımda kız var hadi kız yabancı değil garibanın halinden anlıyor beleş kahve içecez dedik kendine de içirmek için tuttuk buraya götürdük nerden bilelim böyle olacağını.Benim moral ve mod yerlerde ama öyle böyle değil kendi kendime diyorum gidip 14 liraya kahveleri alsaydın o 14 lira en faydalı 14 lira olarak harcanmış olacaktı ama iş işten geçmişti tabi.Velhasıl kelam bazen starbucksa gidip 2 kahveye 80 lira vermek bile şu yaşadığım rencidenin ve eziyetin yanından geçemez.Uğraşmak isteyen alsın ne diyeyim ben mcdonaldstan filtre kahvemi alır içerim takım elbisem var jantiyim diye enayi değilim yanlış anlaşılmasın.Espressomu evde kendim yaparım dışarda kahveye filtre harici para vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 23 Ocak 2023; 2:17:28 >

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Yemek uygulamasında bana da gloria jeansda bedava kahve kuponu verilmişti. Gittim kasiyer yapamadı, kodu giriyor onaylamıyor dedi. Sonra müdürünü çağırdı, oda yapamadı bölge müdürünü aradı. Yani dediğinde haklısın 20 lira bedava diye o mekana zahmet edip gitmek, kasada sıra yapmak, rezil olmak falan çok kötü. İskenderi bedava vermiyorlar alt tarafı filtre kahve. Sorunsuz alabilirsiniz ama bende aynı durumu yaşadığım içni yazayım dedim. 10 senedir o gün bugündür bedava kahveden uzak dururum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.