Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Robot süpürgeler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.642
Cevap
133
Favori
297.703
Tıklama
Giriş
    7528 Mesaj
    cihaz robot teknolojisinin ev kullanımı icin gelistirilmesi ile oluşmustur. İrobot dunya robot piyasasında %75 hakimiyete sahiptir. Amerikan ordusu ve Nasa için calışmalar yapmaktadır. Yani firma bugün var yarın yok degıldır.

En önemlisi bu güne kadar Türkiyede satılan cihazlar garantili degildi. Artık bu güvenceye sahipsiniz. İrobot urunleri 2 yıl garantilidir. İnternette acık artırma sitelerinde satılan cihazlar garantili degildir. Bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Irobot tüm zeminlerde ilerler ve tüm zeminlerde temizlik yapabilir. 8cm yüksekligi 33 cm capı ile esyaların altına girebilir. Rastlantısal olarak ilerler ve calıştıgı alanı uzerindeki kir sensorleri ile analiz eder. Yükseklik sensoru sayesinde merdiven gibi yerlerden dusmez. Tek bir şarj ile 100 ila 200 m2 lik temizlik yapabilir. Herhangi bir sekilde kablo ve halı sacaklarına sarılmaz. Haftanın 7 günü 24 saatine programlanabilir. Programlanan saatte ev ussunden harakete gecer. Boylece siz evde yokken temizliigi tamamlar. İşi bittiginde şarj olmak için ev unitesine geri doner ve kendini şarj eder. Esas olarak temizligi vakum ile degıl fırca ile yapar. Bu nedenle en kücük toz zerreleri dahi ondan kacamaz. Yuvarlak formuna ragmen koselerı takıp eder ve yan fırcası ile kose ve kenarları temizler.

Bir nefeste aklıma gelenler bunlar. ankara ve eskisehirde isterseniz evinizde gosterebilirim. Baska firmalar boyle yaptıgı ıcın zaman zaman talep ediliyor. Gercektende evinizde bir deneme yapınca inanabilirsiniz ne kadar iyi temizlik yaptıgına.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• 2 ay önce sorun yaşayan insanlara anca bugün "bizden yardım alabilirsiniz" yazıp ardından tam bir mh sığlığı ile kopyala yapıştır bilgiler sunup en sonunda ağzındaki baklayı çıkarmak, burada herkese çok hızlı, yapmacık olmadan, ayrıntılı bilgi sunan birine sataşmak nasıl bir "değişik"lik örneğidir. Nerden çıktın sen?

Burada herkesin aklı var; bir cihaz alırken araştırıyor, soruşturuyor, düşünüyor, karşılaştırıyor. Benim durumumda birçok insan olduğunu gözlemlesem de sadece kendi adıma soyleyim; ne kadar araştırsam da karşılaştırsam da bir robot süpürge aldıysam Hepsirobot sayesindedir. Dışarısı bi kenara şu foruma bakarsanız yüzlerce insana binlerce mesaj ile fikir vermiştir.

Burada ister ürününüzü tanıtın, ister müşteri toplamaya çalışın beni ilgilendirmiyor. Fakat hani kendi mekanınızda ona kapıyı göstermişsiniz ya bu uslubunuza devam ederseniz bu forumda anca markanıza nefret toplarsınız. Bunu bir tavsiye olarak alacağınızı umuyorum.

Not: Hepsirobot (Ali Tan bey) ile karşılıklı gerçek birer birey olarak tanışıklığımız yok. Adımı dahi bilmez. Özelden 3 ay önce 2 kez süpürge danıştım, onun haricinde forumdakinden başka diyaloğum olmadı. Bu konuya onu savunmak için müdahil olmadım. Benim savunmama da ihtiyacı yoktur. Bu yüzden kusura bakmasın. Fakat İRobot Türkiye'nin bu damdan inme, üstüne bir de kopyala yapıştır, el oğuşturan üslubunda bir forum üyesi olarak benim aklımla alay eden tavrı gördüm. Bu tavra tepkisiz kalamadım.

Konu dışı kalabalık ettiğim için muhatap harici herkesten özür dilerim.

Teveccühünüz, minnet duyarım.

Geçenlerde bir trafik kazasında kaybettiğimiz Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun beyefendinin yirmi maddelik "gençlere öğütlerim" yazısı şu şekilde son bulur, şiarımdır:

"Öğrenmeye ve öğretmeye doymayın…
    Aman ne olacaksanız olun sakın ‘sıradan ve sürüden’ olmayın”

Hürmetlerimle,

Hani meşhur bir laf var ya.. girişimciyi hiçe sayan, destek olmayan devlet büyüklerimizin sık sık söylediği ama lafa gelince "babayiğit"ler çıksın ortaya diye ahkam kestikleri..

hah işte biz de bi "babayiğit" arıyoruz: parası ile daire almayıp veya McDonalds açmayıp ülkemize robot teknolojisini getirecek...
    Babayiğit bulduktan 8 ay sonra robot elinizde

Saygılarımla

Merhaba,

Dilim döndüğünce cevap vermeye çalışayım:
    1a- her seferinde hava kompresörü ile temizlemenize gerek yok ama ayda bir yapabilirseniz faydalı olur. Yıkamanızı önermiyorum, bazı tipleri washable olsa bile mümkün olduğunca kuru hava ile temizleyiniz gözeneklerin şişmemesi için.
    1b- LDS sensörünü hafif bir hava ile - tercihen sertçe üfleyerek - temizleyebilirsiniz. Kulak pamuğu vs kullanmayın, sıvı kesinlikle değdirmeyin. Normal şartlarda kullanıcı müdahalesini kesinlikle önermem, kalibrasyon gerektiren lens yerşelimi vardır.
    1c- Nemli bez yeterlidir.
    1d- Hava tutabilir veya nemli bez ile silebilirsiniz.

2- beyaz sirke idealdir, sabun bazlı bir zemin temizleyiciyi de bir iki damladan fazla olmamak kaydı ile kullanabilirsiniz. Firmanın önerdiği kendi deterjanı da olabilir ama muhtemelen çok pahalııya gelecektir. Sabun bazlı parke temizleyiciler iyi sonuçlar vermektedir. KUllandıktan sonra lütfen hazneyi temiz su ile çalkalayınız.

3- Ana fırçanın sadece plastik palleri ses yapar, o da sadece sert zeminlerde. Bunun dışında Çin pazarında bulabileceğiniz bir çok yan sanayi ürün uyumludur.

4- Yan fırçayı söküp yuvasını temizlemeyi ihmal etmeyiniz. Nemli mop bezini takılı bırakmayınız, kullandıktan sonra mutlaka çıkartınız. Xiaomi'nin tekerlek mekanizmalarında metal parçalar var ve paslanıyor.

İyi günlerde kullanınız.

Kesinlikle çok haklısınız bende çok rahatsız oldum. O kadar para o makinalara hayatta vermem. Bide bizi böle kopyala yapıştır reklamla aklımızla mı dalga geçiyonuz.
    Hepsirobot bey bu formda herkese koşmakta ve cevap vermekte ilgilenmektedir çıkar sipariş vs düşünmeden.

Yaklaşık 2 aydır xiaomi Roborock s6 Kullanıcısıyım. Sorular varsa buradan da cevaplayabilirim. Diğer tarafta da yazmıştım buradan cihazın ana özelliklerini paylaşıyorum.

Evet arkadaşlar bir süredir S60 modelini kullanıyorum. Daha önce de s55 kullandığım için karşılaştırmak çok kolay oldu.

S60 modeli dedikleri kadar daha "zeki" bahsetmiş oldukları %20 hız farkı gerçekten var .

Cihaz s55 modeline göre gerçekten çok sessiz çalışıyor .

Mop taktığınızda takıldığına daire bilgi veriyor ve mop moduna alıyor .

Odaların uzun olan kısmını baz alıyor . Bu özellikle dar alanlarda çok anlamlı oluyor . S55 de yatay yapıp sürekli dönüşler yapmak zorunda kalıyordu. Fakat bunda dikine yaptığı için büyük fark oluşturuyor.

Bir diğer özellik odaları bölümlüyor tek tuşla odaya temizliğe gönderebilir yada programlayabiliyorsunuz.

İlginç derecede halı üzerinde ve temizlikte daha etkili gibi geldi. ( Bunu araştırdığımda fırçanın biraz daha farklı olduğu ama s55 ile de uyumlu olduğunu öğrendim .)

Yan fırça silikon olmuş . Bu ucundaki püsküllerkin zamanla azalmasına ve bitmesinin önüne geçilmiş ( s55 içinde kullanılabiliyor)

Yan fırça zorlandığında dönmeyi durduruyor. Bu benim s55 de yaşadığım ( yan fırçanın halıya dolanması ) problemin baya bir önüne geçti .

Söylemek istediğim bir diğer detay yine algoritma ile ilgili . S55 yada s50 modeli odayı bölümlüyordu. Bunda köşeden köşeye tamamını tarıyor sonra dikine ( uzun olan kısmı silmeye başlıyor )

Tabii bir diğer önemli detayda cihaz yeni olduğundan yeni özelliklerin de gelebileceği anlamına geliyor. Kullandıkça merak eden arkadaşlara paylaşmaya devam edeceğim.

Merhaba,

Son iki haftadır iRobot R900 serilerinden bir çok hazne arızası bilgisi geldi, 5 tane de R980/981 tamir için bana ulaştı.
    Hepsinin benzer sorunu var, robot hazneyi görmüyor/kabul etmiyor. Yetkili servisi her nedense çözümü söylememiş kullanıcılara, halbuki çok çok basit.

Arkadaşlar, zemindeki tozu kiri temizlerken robotlarımız da kirleniyor haliyle. iRobot Roomba 900 serileri hazneyi optik olarak görüyor ve bir anlamda hizalıyor dolayısı ile resimdeki kontakların zaman zaman çok hafif nemli bez veya çok kirlendilerse kolonyalı pamuk ile temizlenmesi gerekiyor. iRobot sağlam ürünler yapar, kolay kolay arıza vermezler ama sensörleri çok kirlenir maalesef.
    Arada sırada robotun altındaki tüm sensörleri temizlerseniz daha sorunsuz ve uzun ömürlü bir performans alırsınız.
    Saygılarımla,

Avukatlara not: Resim iRobot Roomba kullanım kılavuzundan alınmıştır.

Merhabalar

Cihaz yaklaşık 5 gün önce geldi.

Ürünü aliexpresten aldım.

Cihaz gümrüğe takıldı istanbul başakşehire çağırdılar. Gittim gümrük vergisini ödedim teslim aldım. Adrese pttden ürünün geldiğini 5 iş günü içinde ist. Başakşehire gelmem söylendi (mektupla) bende gittim aldım. Gidemeseydim ürün iade olacakmış.

Gümrük vergisi memurun insafına kalmış ama piyasayı biliyorlar en kötü internetten bakabiliyorlar. Yani gümrük vergisi şansınıza kalmış birşey. Kesinlikle gümrük vergisi ödeyeceksiniz ama ne kadar olduğu o an belli olur. Bana kargo ve gümrük dahil 2280 tl ye mal oldu.

Ürüne gelirsek. Son sözü baştan söyleyeyim. Son derece tatmin edici her eve lazım :)

Ürünün aplicationunu apple store dan indirdim tanıtması çok kolay 2-3 dk. İçinde tanıttım. Ama eşimin telefonunuda eklemeyi başaramadım. Aslında çok kolay yönlendirilmesi ama ben yapamadım. Aslında aplicationda sıkıntı var. Tek kullanıcılı olarak tanıttım ve kullanmaya başladım.

Cihazda şöyle bir sıkıntı var benim ev büyük olduğundan (180metrekar) wifi arka odalarda çekmiyor arka odalara gidince bazen wifiden kopuyor haritalanma sıkıntı oluyor. Ama wifiye bağlanınca haritasını çiziyor. Onuda accses pointi araya bir yere takarak çözdüm ve sıkıntı çözüldü :)

Robotun 5 değişik temizleme modu var en güçlü olanda çalıştırıyorum. Sesi gece rahatsız edebilecek seviyede. Ama gece modunda çalıştırınca sesi gayet tatmin edici.

En güçlü modda çalıştırdığım zaman bir kere bile geçtiği yeri tertemiz yapıyor.

Benim evde sadece 2 adet halı var. Ve kalınlıkları 1-1,5 cm. Buütün evi halılar dahil çok güzel bir şekilde süpürüyor. Süpürme güce gayet yeterli ve girmediği hiçbir nokta kalmıyor. Tabi ben ilk ddnemeler olduğu için ortada birley bırakmadım. Bir kere bir havluya takıldı ve çıkamadı kapndı. Bir kerede naavigasyonu saçmaladı ortada dönüp durdu. Onun dışında gayet başarılı.

Mop çok etkili olmamakla beraber arkadında bir ıslaklık bırakıyor yani siliyor. Islaklık cihaz 4-5 mt uzaklaşınca kurumuş oluyor. Islak süpürmesi sanki kuru süpürmesinden daha iyi geldi bana.

Başka r cihaz hiç kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım.

Onun haricinde uygulamasındaki açıklamalar ve yönlendirmeler gayet yeterli.

Uygulamasında uzaktan kumandada var bölge belireyip süpürmede var, haftalık planlamada var.

Birde ilk gün kullanımda eve yeni kadın gelmiş olmasına ve evin dip köşe silinmesine rağmen evden yarım hazne dolusu toz topladı çok şaşırmıştık. Hergün hemen hemen hazne doluyor sayılır. Hergün hazneyi temizlemek gerekiyor o derece toz topluyor. Haznenin ve filtrenin yıkanabiliyor olması bence çok büyük avantaj. Diğer 1. Nesiline göre.

Benim ev büyük olmadına ve en güçlü modda çalıştırmama rağmen evi komple temizleyip şarja geri geliyor. Şarj istasyonunu bulması son derece başarılı. En uzak noktada çalıştırıp şarj istasyonuna göndermeme rağmen 1-2 dakika içinde şarj istasyonunu buldu.

Benim aklıma gelen bunlar ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa cevaplayabilirim.

• Kurmay Yarbay
    13602 Mesaj
    Electrolux un "yok artık daha neler" dedirtecek modeline onda biri fiyata rakip çıkması iyi olmuş çünkü fiyatlarıda aynı tepkiyi ikinci kez verdiriyordu!

Ama geceleri yatağımızın dibinde gezecek olan bu ürünler "sabah kayınvalidem gelecek ortalık leş gibi ama üşeniyorum amaaaaan!" dememek için ideal olsalarda gerçek manada temizlik sağlayacaklarıda şüpheli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 22 Ocak 2008; 0:36:00 >
    |
    |
  • Yarbay
    10395 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Electrolux un "yok artık daha neler" dedirtecek modeline onda biri fiyata rakip çıkması iyi olmuş çünkü fiyatlarıda aynı tepkiyi ikinci kez verdiriyordu!

Ama geceleri yatağımızın dibinde gezecek olan bu ürünler "sabah kayınvalidem gelecek ortalık leş gibi ama üşeniyorum amaaaaan!" dememek için ideal olsalarda gerçek manada temizlik sağlayacaklarıda şüpheli bence.
    guzel urun ama gece ses felan yapmıyor mu? odanın haritasını kendi hafızasına alana kadar en 10 kere duvara çarpan kanımca.

• Binbaşı
    1698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

guzel urun ama gece ses felan yapmıyor mu? odanın haritasını kendi hafızasına alana kadar en 10 kere duvara çarpan kanımca.

Alıntıları Göster
    Electrolux marka olanı bayağı sessiz. Mediamarkt'ta görmüştüm.

Orijinalden alıntı: thr_Y

Electrolux marka olanı bayağı sessiz. Mediamarkt'ta görmüştüm.

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 10 gündür hepsiburada dan aldığım roomba se robot süpürgeyi kullanıyoruz ve çok ama çok memnunuz.1 gün önce süpürülmüş halılardan inanılmaz toz topladı,sürekli dönen fırçalar sayesinde normal süpürgenin alamadığı derindeki tozları ve saçları çok rahat alıyor.Normal süpürgeler kadar sesli çalışmasa da,gece çalıştırılabilecek kadar sessiz olduğu söylenemez.Halı püsküllerinden ve kalın kablolardan kurtulabilmesine rağmen açıkta kalan telefon şarjı vb. araçların kablosunu fırçalara sarıp devre dışı kalabiliyor.Uzaktan kumandanın kullanımı kolay ama TV ve diğer elektronik cihazlara yakınsa frekans karmaşasından dolayı verdiğiniz komutları algılamıyor.Ürünün en büyük dezavantajı bu.Toz bölmesi iki kademeli ve rahat temizlenebiliyor.Kısacası günlük temizlik için işleri çok kolaylaştıran,fiyatı performans oranı çok yüksek bir ürün
    |
    |

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Daisy diye bir markada benzer bir ürün çıkartmış.
    |
    |

____gRuP AnKaRa____
  • Yarbay
    3169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA****

Onu Migros'da ben de gördüm ama pek içime sinmedi açıkçası.Electroluxun kendisini görmedim hiç ama arkadaşımda Roomba vardı,kalite farkı (en azından görünüşte) bariz.
    |
    |
    Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
  • Binbaşı
    1341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA****

Onu Migros'da ben de gördüm ama pek içime sinmedi açıkçası.Electroluxun kendisini görmedim hiç ama arkadaşımda Roomba vardı,kalite farkı (en azından görünüşte) bariz.

Alıntıları Göster
    Bu konuyu hortlartmak gibi olucak ama bu tarz kendi kendine temizlik yapan bir ürüne ihtiyaç hasıl oldu. Evde libellenin sulu sistemli makinası var. Fakat eşim hamile ben de bel fıtığı çıkınca yeni bir arayış doğdu. Roomba bir ara satılmış piyasada. Kullananlar halen vardır ama pek satan kalmamış . Electroluxun zaten fiyatından dolayı yanına yanaşamam.

Bir de daisy marka bu tarz bir ürün varmış. O ürün şu an satılıyor piyasada ama onu da yukardaki bir kaç yoruma bakarak pas geçtim. Bu konuda önerisi olan var mı ?
    |
    |

• Yarbay
    7772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

çok fena bunlar ya bunu nerden labilirm ve fiyatları ne kadar ??

Alıntıları Göster
    bunlar oyuncak yaptığı temizlikten bir şey beklemiyorum çok pahalı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: onboardx

bunlar oyuncak yaptığı temizlikten bir şey beklemiyorum çok pahalı.

Alıntıları Göster
    Halısı olanlara ideal değil bunlar. Takılıyorlar.

Evimde hiç hali yok heryer taş mermer derseniz iyi seçim.
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Halısı olanlara ideal değil bunlar. Takılıyorlar.

Evimde hiç hali yok heryer taş mermer derseniz iyi seçim.

Alıntıları Göster
    Antalya sıcak memleket olduğu için halıları 8 ay katlayıp kenara koyma imkanımız var. Odalar parke ıslak zeminlerde karo döşeli. Bu i robot roomba bir ara türkiyede satılmış ama şu an bulamadım. Avrupa ve amerikada ise oldukça yaygın görünüyor. Bir çok modeli var. İnternette videosunu izledim ama ses yoktu videoda ve kafamı kurcaladı. Çok mu motor sesi var? Ayrıca bu aletden kullanıp temizliği komple çözmesini beklemek abes olur. Ama sert zeminlerin temizliği için alternatif çözüm olabilir. Bir de bu batarya ömrü nasıl ? 1 sene de ölüyorsa bataryası yaramaz.

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Antalya sıcak memleket olduğu için halıları 8 ay katlayıp kenara koyma imkanımız var. Odalar parke ıslak zeminlerde karo döşeli. Bu i robot roomba bir ara türkiyede satılmış ama şu an bulamadım. Avrupa ve amerikada ise oldukça yaygın görünüyor. Bir çok modeli var. İnternette videosunu izledim ama ses yoktu videoda ve kafamı kurcaladı. Çok mu motor sesi var? Ayrıca bu aletden kullanıp temizliği komple çözmesini beklemek abes olur. Ama sert zeminlerin temizliği için alternatif çözüm olabilir. Bir de bu batarya ömrü nasıl ? 1 sene de ölüyorsa bataryası yaramaz.

Alıntıları Göster
    irobot turkiyenin temsilcisiyim. merak ettiginiz her seyi cevaplayabilirim. mail ile ulaşmak isteyenler icin ozgur4624@hotmail.com

• Yüzbaşı
    700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: draker12

irobot turkiyenin temsilcisiyim. merak ettiginiz her seyi cevaplayabilirim. mail ile ulaşmak isteyenler icin ozgur4624@hotmail.com

bence soru beklemek yerine burada tanıtımını yapsan, nereden nasıl ulaşılabilir bilgi versen daha yararlı olur.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

quote:

bence soru beklemek yerine burada tanıtımını yapsan, nereden nasıl ulaşılabilir bilgi versen daha yararlı olur.

Alıntıları Göster
    iRobot distribitöri Korur Robot teknolojileridir. Ankara menşeli firmamız 2009 yılında irobot firması ile gorusmelere baslamıs ve titiz calısmalar neticesinde ditribitör olmustur.

İletişim

Korur Robot Teknolojileri İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi

Adres 616. Sk. No: 3 İlkbahar Mahallesi Pk: 06580 Çankaya ANKARA

Telefon +90 312 492 09 42

E-Posta c3po@irobot.com.tr

Öncelikle sunu soylemeliyim cihaz robot teknolojisinin ev kullanımı icin gelistirilmesi ile oluşmustur. İrobot dunya robot piyasasında %75 hakimiyete sahiptir. Amerikan ordusu ve Nasa için calışmalar yapmaktadır. Yani firma bugün var yarın yok degıldır.

En önemlisi bu güne kadar Türkiyede satılan cihazlar garantili degildi. Artık bu güvenceye sahipsiniz. İrobot urunleri 2 yıl garantilidir. İnternette acık artırma sitelerinde satılan cihazlar garantili degildir. Bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Irobot tüm zeminlerde ilerler ve tüm zeminlerde temizlik yapabilir. 8cm yüksekligi 33 cm capı ile esyaların altına girebilir. Rastlantısal olarak ilerler ve calıştıgı alanı uzerindeki kir sensorleri ile analiz eder. Yükseklik sensoru sayesinde merdiven gibi yerlerden dusmez. Tek bir şarj ile 100 ila 200 m2 lik temizlik yapabilir. Herhangi bir sekilde kablo ve halı sacaklarına sarılmaz. Haftanın 7 günü 24 saatine programlanabilir. Programlanan saatte ev ussunden harakete gecer. Boylece siz evde yokken temizliigi tamamlar. İşi bittiginde şarj olmak için ev unitesine geri doner ve kendini şarj eder. Esas olarak temizligi vakum ile degıl fırca ile yapar. Bu nedenle en kücük toz zerreleri dahi ondan kacamaz. Yuvarlak formuna ragmen koselerı takıp eder ve yan fırcası ile kose ve kenarları temizler.

Bir nefeste aklıma gelenler bunlar. ankara ve eskisehirde isterseniz evinizde gosterebilirim. Baska firmalar boyle yaptıgı ıcın zaman zaman talep ediliyor. Gercektende evinizde bir deneme yapınca inanabilirsiniz ne kadar iyi temizlik yaptıgına.
    |
    |

• Binbaşı
    1341 Mesaj
    quote:

iRobot distribitöri Korur Robot teknolojileridir. Ankara menşeli firmamız 2009 yılında irobot firması ile gorusmelere baslamıs ve titiz calısmalar neticesinde ditribitör olmustur.

İletişim

Korur Robot Teknolojileri İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi

Adres 616. Sk. No: 3 İlkbahar Mahallesi Pk: 06580 Çankaya ANKARA

Telefon +90 312 492 09 42

E-Posta c3po@irobot.com.tr

Öncelikle sunu soylemeliyim cihaz robot teknolojisinin ev kullanımı icin gelistirilmesi ile oluşmustur. İrobot dunya robot piyasasında %75 hakimiyete sahiptir. Amerikan ordusu ve Nasa için calışmalar yapmaktadır. Yani firma bugün var yarın yok degıldır.

Alıntıları Göster
    Öncelikle distribütörlüğünüz hayırlı olsun. Bu ürünün daha önceki ithalatçısının neden bıraktığını biliyorsanız paylaşır mısınız?

Ayrıca bu ürünü getiren firmanın bir temsilcisinin foruma üye olup yazması hem firma için hem de bizim gibi son kullanıcılar için iyi olur.

Açıkcası ben de üründen Türkiyede bulunmasına sevindim. Eğer tabiri caizse uygun fiyatla piyasaya sürecekseniz ilk müşterilerinizden biri olabilirim. Zaten az kalsın yurt dışından getirtiyordum. Bir süredir zaten araştırdığım bir üründü. Kendi ürün gamında nerdeyse rakipsiz zaten. Yurt dışında bir çok modeli mevcut. Bütün modelleri ithal etmeyi düşünüyor musunuz ? Şu an hali hazırda hangi modeller getirilmiş durumda ? Fiyatlar nasıl ? Forum üyelerine özel fiyatınız olucak mı ? Bunlar ilk başta aklıma gelen sorularım.

Bu forumu eskiden beri takip ediyorsanız görmüşsünüzdür ki en donanımlı tüketicilerden oluşmuş ve alım yeteneği çok gelişmiş bir grubuz. Bu potansiyeli de doğru yönde değerlendireceğinizi umarak detaylı bilgilendirmelerinizi bekliyoruz.
    |
    |

• Binbaşı
    1341 Mesaj
    quote:

Öncelikle distribütörlüğünüz hayırlı olsun. Bu ürünün daha önceki ithalatçısının neden bıraktığını biliyorsanız paylaşır mısınız?

Ayrıca bu ürünü getiren firmanın bir temsilcisinin foruma üye olup yazması hem firma için hem de bizim gibi son kullanıcılar için iyi olur.

Açıkcası ben de üründen Türkiyede bulunmasına sevindim. Eğer tabiri caizse uygun fiyatla piyasaya sürecekseniz ilk müşterilerinizden biri olabilirim. Zaten az kalsın yurt dışından getirtiyordum. Bir süredir zaten araştırdığım bir üründü. Kendi ürün gamında nerdeyse rakipsiz zaten. Yurt dışında bir çok modeli mevcut. Bütün modelleri ithal etmeyi düşünüyor musunuz ? Şu an hali hazırda hangi modeller getirilmiş durumda ? Fiyatlar nasıl ? Forum üyelerine özel fiyatınız olucak mı ? Bunlar ilk başta aklıma gelen sorularım.

Bu forumu eskiden beri takip ediyorsanız görmüşsünüzdür ki en donanımlı tüketicilerden oluşmuş ve alım yeteneği çok gelişmiş bir grubuz. Bu potansiyeli de doğru yönde değerlendireceğinizi umarak detaylı bilgilendirmelerinizi bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    @draker12 yukardaki mesajıma yanıt vermediğinizi görmekteyim. Bu suskunluğunuza söyleyecek bir laf yok. Bu aşamada bile güven erozyonu yaşatıyorsunuz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    656 Mesaj
    quote:

@draker12 yukardaki mesajıma yanıt vermediğinizi görmekteyim. Bu suskunluğunuza söyleyecek bir laf yok. Bu aşamada bile güven erozyonu yaşatıyorsunuz.

verdiği tel yada mail adreslerinden ulaşmayı denemedin mi??
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

Hocam ben kendilerine neden ulaşmaya çalışayım ki ? Zaten firma yetkilisi araştırıp bulmuş topiği. Kendisi gelip reklamını yapmış bir nevi ve ortdan kaybolmuş. Burda Türkiyenin en çok takip edilen forumuna üye olup ithal ettikleri ürünü tanıtma ve müşteri potansiyeline direkt ulaşma imkanı bulmuşken bu sessizlik hoşuma gitmedi. Ben birkaç basit soru sormuştum sadece. Burada amacım yalnızca kendi merakımı gidermek değil bu sayfaları takip eden binlerce kişiye de yardımcı olmaktır. Zamanında Toshiba AV serisini tanıtan bir topik açtım ve binlerce kişi okuyup yararlandı. Kaldı ki bu üründe piyasada bilinen ve tanınan bir ürün değil. Bizim gibi bilgili kullanıcıların sayesinde iyilerle kötüler ayrılıyor. Bu tip forumları da bilgi sahibi veya bilgi sahibi olmak isteyenler takip ediyor. Bu konuyu en iyi zenginleştirecek ilk elden malı ithal eden kişiler değil midir ? Yok amaç bir reklam yapıp kaybolmaksa onu da keyifleri bilir.Ama profesyonel olmadıklarını anlamış oluyoruz bu sayede.

Netice de ben kendi adıma sorduğum sorularımın birkısmını araştırıp öğrendim. Bu saatten sonra cevapsız kalan kısımların da pek önemi yok açıkcası.

Muadili ürün TR de 85 tl den satılmışken bu saatten sonra ithalatçı firmaya da kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_37294951/tm.htm

Ben de bu 85 den piyasaya sunulmuş üründen edinmenin yoluna bakayım artık. Hiç olmazsa riske attığımız para miktarı küçük olur.
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

Hocam ben kendilerine neden ulaşmaya çalışayım ki ? Zaten firma yetkilisi araştırıp bulmuş topiği. Kendisi gelip reklamını yapmış bir nevi ve ortdan kaybolmuş. Burda Türkiyenin en çok takip edilen forumuna üye olup ithal ettikleri ürünü tanıtma ve müşteri potansiyeline direkt ulaşma imkanı bulmuşken bu sessizlik hoşuma gitmedi. Ben birkaç basit soru sormuştum sadece. Burada amacım yalnızca kendi merakımı gidermek değil bu sayfaları takip eden binlerce kişiye de yardımcı olmaktır. Zamanında Toshiba AV serisini tanıtan bir topik açtım ve binlerce kişi okuyup yararlandı. Kaldı ki bu üründe piyasada bilinen ve tanınan bir ürün değil. Bizim gibi bilgili kullanıcıların sayesinde iyilerle kötüler ayrılıyor. Bu tip forumları da bilgi sahibi veya bilgi sahibi olmak isteyenler takip ediyor. Bu konuyu en iyi zenginleştirecek ilk elden malı ithal eden kişiler değil midir ? Yok amaç bir reklam yapıp kaybolmaksa onu da keyifleri bilir.Ama profesyonel olmadıklarını anlamış oluyoruz bu sayede.

Netice de ben kendi adıma sorduğum sorularımın birkısmını araştırıp öğrendim. Bu saatten sonra cevapsız kalan kısımların da pek önemi yok açıkcası.

Muadili ürün TR de 85 tl den satılmışken bu saatten sonra ithalatçı firmaya da kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_37294951/tm.htm

Ben de bu 85 den piyasaya sunulmuş üründen edinmenin yoluna bakayım artık. Hiç olmazsa riske attığımız para miktarı küçük olur.

Alıntıları Göster
    Sanırım forumu okumadıgım sure ıcerısınde bazı endıselere kapılanlar olmus. Henuz yenı calısmaya baslamıs ve urunle ilgili her turlu bılgıye ulasıp satın alma işlemını yapabılcegınız web adresi:

www.hepsirobot.com

Herhangi bir kişisel tartışmayı etik olarak dogru bulmadıgım ıcın cevap vermıyorum
    |
    |

• Yarbay
    3169 Mesaj
    quote:

Sanırım forumu okumadıgım sure ıcerısınde bazı endıselere kapılanlar olmus. Henuz yenı calısmaya baslamıs ve urunle ilgili her turlu bılgıye ulasıp satın alma işlemını yapabılcegınız web adresi:

www.hepsirobot.com

Herhangi bir kişisel tartışmayı etik olarak dogru bulmadıgım ıcın cevap vermıyorum

Alıntıları Göster
    Bu ürünü dün Bimeks'te gördüm,daha önceki cevabımda da dediğim gibi arkadaşımda vardı ve ürünü (eski versiyonunu) biliyorum.Ancak fiyatını sorduğumda şaka yapıyorlar zannettim,1250 TL. böyle bir şeye verilecek para değil.İnsaf artık, o paraya millet aile geçindirip,çocuk okutuyor.
    |
    |
    Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.