Şimdi Ara

Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
29.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros sanal marketi dolaşırken dikkatimi çekti.
    Kullanışlı bir ürün mü diye biraz araştırdım ve en ucuz 299 TL'ye buldum.
    http://www.herevelazim.com.tr/3667/Daisy_Ak%C4%B1ll%C4%B1_Elektrik_S%C3%BCp%C3%BCrgesi

Kullanılabilirliği tartışılabilir ama fiyat çok iyi geldi bana.
    Acaba aynı markalı ürünü kullanan var mı ?

Migros kart ile 84,15 e geliyor...

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web//showProductDetail.do?psi=7835035&shopCategoryId=9553

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-daisy-rv-13-kumandali-fiyati,022587.html

DAİSY AKILLI ELEKTRIK SÜPÜRGESİ
    Sensörleri sayesinde engelleri farketme, Her iki tarafa dönerek hareket eden temizleme fırçaları, Tamamen bağımsız hareket edebilme, Şarjı azaldığında otomatik olarak yerleştirme istasyonunda kendini şarj etme, Farklı yüzeyler için otomatik olarak kendisini ayarlam, Uzaktan kumandalı

• Emiş gücü nedir?
    Küçük olduğu için toz haznesi de küçüktür. Sık sık toz torbasını boşaltmak gerekir.
  • Diğer yerlerde 300 lira burada 84 lira, bence ya fiyatı yanlış girmişler yada aynı model değildir, bu kadar fark olması normal değil .
  • Kangurum'da model no.'su yazmıyor, ama resim diğer sitedekilerle aynı. Açıklamada da kumandalı dediğine göre büyük ihtimale aynı ürün olabilir. Fiyat belki yanlıştır (299 olabilir). Eğer öyleyse herhalde sipariş aşamasında ortaya çıkar. Çekiş gücü ile ilgili bilgi hiçbir sitede yok, ama şarjlı bir aletten de fazla birşey beklememek gerek. Bir de kutu içeriğinde 3 adet temizleme bezi diyor diğer sitelerde (düz zeminler için). Bunlar bitince nereden alınacak?
  • Fiyat çok uygun, hemen siparişi verdim. (Haber veren arkadaşa teşekkürler.)

Cihazın üreticisi sanırım taiwan dan Matsutek Enterprises Co, Ltd. modeli RV13 olarak geçiyor.

Matsutek Firmasının ürettiği RV 13 Modelin Linki (tıklayınız)

Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!!

Aşağıda Hong Kong ebay sitesindeki satış ilanıda var

Ebay Linki (tıklayınız)

Video Linki (tıklayınız)

• O halde süpürmekten ziyade parke ve fayansları cilalamak için uygun...
  • Az önce aradılar, stoklarda yok getiremeyeceğiz diye.
  • Mesafeli satışlarda o yasaktı sanırım.Fiyatı düşük yaz milleti çek ondan sonra ee stokta yokmuş,iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FREE_MIND

Az önce aradılar, stoklarda yok getiremeyeceğiz diye.

Sitede halen stokta görünüyor, kaldırmamışlar. Sipariş vermeyelim mi yani boşuna?
  • Benim siparişimi de arkadaşımınkini de iptal ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Sitede halen stokta görünüyor, kaldırmamışlar. Sipariş vermeyelim mi yani boşuna?

Sırf bu yüzden tekrar sipariş verdim. Tekrar aradıklarında madem stokta yok niye hala satın alınabiliyor, stokta var görünüyor diye.
  • mağaza bazında stok sanırım
  • quote:

quote:

quote:

Sırf bu yüzden tekrar sipariş verdim. Tekrar aradıklarında madem stokta yok niye hala satın alınabiliyor, stokta var görünüyor diye.

Migros sanal market stoklarında da görünüyor aynı fiyata (sol sütundaki sanal market logosuna tıklayıp şehir ve semt seçiyorsunuz alışverişten önce). Onların stoklarıyla kangurum stokları farklı. Hatta şehirden şehire ve semtten semte göre de değişiyor. Bir de oradan deneyebilirsiniz. Merkez dışındaki ilçelere (Antalya) teslimat yapmadıkları için ben orayı deneyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimt

mağaza bazında stok sanırım

Kangurum'da mağaza bazında stok yok, tek elden yürütülüyor siparişleri. Ancak Migros sanal markette dediğiniz uygulama geçerli (fiyatlar bile bazı ürünlerde farklılık gösterebiliyor, ama süpürgede aynı fiyat).
  • quote:

quote:

mağaza bazında stok sanırım

Kangurum'da mağaza bazında stok yok, tek elden yürütülüyor siparişleri. Ancak Migros sanal markette dediğiniz uygulama geçerli (fiyatlar bile bazı ürünlerde farklılık gösterebiliyor, ama süpürgede aynı fiyat).

ben sipariş vermedim ama sepete ekledim sanal market siparişi gibi hangi saattte istiyorsunuz seçeneği çıktı karşıma
  • şimdi sipariş geçtim aslında düşündüğüm bir ürün değildi ama fiyatından dolayı birde gezgin olması hoşuma gitti akşam 20:00 da sipariş teslimi olacak eve
  • quote:

şimdi sipariş geçtim aslında düşündüğüm bir ürün değildi ama fiyatından dolayı birde gezgin olması hoşuma gitti akşam 20:00 da sipariş teslimi olacak eve

Siparişi kangurum'dan mı sanal marketten mi verdiniz???
  • ilk mesajdaki linke tıkladım sepete ekledim migros sepetinde ekledi kangurum sepetin eklemedi sonra siparişi bitir dedim gerisi bildiğiniz işler
  • Ankamall 5M migrostan saat 12:00 civarı son ürünü ben aldım. Teşhir ürünü hariç başka yokmuş. Geçen hafta 179 TL'den satıldığını söylediler. 1 ay önceki fiyatıda sıkı durun 390 TL imiş. 179 dan satılırken çok fazla satış olduğunu söyledi görevli eleman. Şu ana kadar da ürünlerde geri dönen olmamış. Birde paro indirimiyle 84 TL'den ürünü aldığımı görünce kendisi bile inanamadı bu fiyata satıldığına.
  • quote:

ilk mesajdaki linke tıkladım sepete ekledim migros sepetinde ekledi kangurum sepetin eklemedi sonra siparişi bitir dedim gerisi bildiğiniz işler

Teşekkürler bilgi için.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.