Şimdi Ara

Rezillik ifşa oldu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
12.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 34 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 89
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 38
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mokoko_TR (4 mesaj) Türbülans Havayolları A.Ş (3 mesaj) cemsinan (2 mesaj) Qantas (1 mesaj) yugams (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26 mesaj) Mobil (11 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    881 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İmamoğlu’na kumpasta flaş gelişme… Rezillik ifşa oldu
    İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun vatandaşa ücretsiz dağıttığı limonlarla ilgili kurulan kumpas deşifre oldu. Tepki çeken videoyu AKP’ye yakınlığıyla bilinen Mahmut Dölek'in çektiği, üretici rolünü ise bir mobilya mağazasında müdürlük yapan ve 2014’te AKP ilçe yönetiminde görev alan Ömer Tuncel'in oynadığı ortaya çıktı.
    stanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Mersin'den alarak, vatandaşa ücretsiz dağıttığı limonlarla ilgili kurulan kumpasta görev üstlenen iki kişinin kimliği belirlendi. Görüntüyü çeken kişinin AKP'ye yakınlığıyla bilinen Mahmut Dölek olduğu, ‘Yandaş vurgusu yap' diyerek, zorlanan kişinin de bir mobilya mağazasında müdürlük yapan ve 2014'te AKP ilçe yönetiminde görev alan Ömer Tuncel olduğu ortaya çıktı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/imamogluna-kumpasta-flas-gelisme-rezillik-fas-oldu-5773528/

• Acınacak haldeler, üzülmemek elde değil. Bir zamanların haşmetli, yenilmez sanılan partisi dilenciliğe kadar düşmüş resmen

Bu İmamoğlu kadar şanslı bir adam yok. Karsışında böyle beyinsiz bir güruh varken oturduğu yerden hiçbir şey yapmasa yine kazanır bu adam.
    Halk düşmanları işte. Kendileri oy kaybedecekler korkusuyla halka yardımı engelleyecek kadar düşmanlaşıyorlar.
    daha evvel ince'ye tacizci, mansur'a dolandırıcı iftirası atılmıştı seçim öncesi, asılsız çıkmıştı...

klasik akp taktiği... "çamur at izi kalsın"
    800.000 farkı gömen başkana ve halkın iradesine saygı duymayı öğreneceksiniz. isteseniz de istemeseniz de
    Hayır bir de bu rezilliği ikinci bir kameraman kamera arkası olarak kayda alıyor? Bu nasıl bir zeka?

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 6 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    14 Not
    Halk düşmanları işte. Kendileri oy kaybedecekler korkusuyla halka yardımı engelleyecek kadar düşmanlaşıyorlar.

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Kurmay Yarbay
    17286 Mesaj
    Hayır bir de bu rezilliği ikinci bir kameraman kamera arkası olarak kayda alıyor? Bu nasıl bir zeka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Nisan 2020; 14:14:56 >
  • Teğmen
    228 Mesaj
    yine eylence çıktı bize.

bunlar olmasa kime gülecez.

hepsi ortadan kaybolmuş.
    |
    |

Bu İmamoğlu kadar şanslı bir adam yok. Karsışında böyle beyinsiz bir güruh varken oturduğu yerden hiçbir şey yapmasa yine kazanır bu adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Teğmen
    117 Mesaj
    Bunu yapanlar sağda solda Müslümanım Elhamdülillah diye gezen tipler hiç sizi yetiştiren ana baba öğretmedi mi kul hakkı en büyük günahlardandır diye? Kişi affetmediği sürece affı olmayan günahtır diye? Ama biliyorum bunları ana baba değil orda burda merdiven altındaki ingiliz amerikan israil maşası tarikatlar yetiştiriyor. Bu yüzden böyle dini kendine göre yontup iş yapıyorlar en büyük tehlike budur.

Burda yok şimdi biz eğlenicez diye yazanlar var ancak sen eğlenirsin arkadaşım geçti bolu pazarı. Şimdi bu haberin doğrusunu tekrar yayınlıcak kaç kanal var? 1-2 eee adamlar çamuru attı izi kaldı önemli olanda bu zaten bu kansızlar bunu bildiği için böyle yapıp duruyor

|
    |

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    NeoNesil93

daha evvel ince'ye tacizci, mansur'a dolandırıcı iftirası atılmıştı seçim öncesi, asılsız çıkmıştı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 25 Nisan 2020; 15:24:33 >

Insan, hayvan, tabiat ve admin sevmez.
  • Yarbay
    6767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

Keşke akp taktiği olsa, klasik fetö taktiği ve hala izinden gidiyorlar.
    Video nasıl sızmış acaba? Ciddi soruyorum. Çeken sattı mı acaba görüntüleri?

(Twitter da İmamoğlu bunları satın almış yazanı bile gördüm)
    |
    |
    öne çıkmaya değer bir konu

herkes görsün

tv kanallarındada görmeyi umarım
    |
    |
    Troller issiz kalma korkusu yasiyor , saldirmadiklari yer kalmadi .
    |
    |
    İtiraflar gelince bile susmadılar safi kuru gürültü. Herhalde bi hücum talimatı aldılar

|
    |
    |
    |
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Sapphire Amd Rx 5700 XT 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 2004 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Çavuş
    76 Mesaj
    İmamoğlunun hanesine 1 puan daha yazılmış oldu. Adam hiçbişey yapmadan itibar kazanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    her olayda üşüşenler buraya uğramamış komik sadece
    |
    |

Her işleri böyle ki ben bundan uzun yıllar önce bilmeden arkadaşım götürmüştü Üsküdar'da bir okulda AKP'nin seçim müşahiti olmuştum oradada sandıkta kavga çıkarıp birşeyler yapmışlardı AKP'nin müşahitleri hepsi para ile tutulmuş at hırsızı tiplerdi

Bu çekimi yapan adamlara dava açılmayacak mı şimdi? Ceza almayacaklar mı? Bildiğin orospu çocuğu bunlar

|
    |
Sohbet
Radyo Dinle
Bitcoin
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.