Şimdi Ara

Rezillik ifşa oldu.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
13.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Siz mizansenleri Ergenekon balyoz gibi davalardan bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

siz derken fetöcü suşlaması yapıyorsan herhalde ? neyse cahiligine veriyorum peki sana error verdirecek bir hikaye de be anlatım bu elemanların biri dp de dolanan aday adayı olan kişi erdek demokrat parti başkanıda canakale chp millet vekilinini kankası bunlar bu kekoları ttoplayıp br mizansen yapıyor arkadan da videosunu çekiyorlar ve basına eko ya kumpas diye yediriryorlar vwe bu dolmayıda yiyorsunuz... sen bu videoyu çeken ahlaksızın sözlerine iman ediyorsun ama düşünmüyorsunki iktidar işi gücü bırakacak böyle salaklara video çektirecek öylemi ?

Alıntıları Göster
    Yaw he he öyle zaten.. Ya kusura bakma da akp ye oy veren savunan kim varsa benim gözümde fetöcüdür, çünkü yıllar önce yine bu forumda fetöye övgü düzenler vardı.. biz ergenekona bunlar kumpas dedikçe üzerimize geliyorlardı hatta üç defa savcılığa ifade vermeye gittiğimi biliyorum.. Neyse videoyu çeken kişilerin bütün kimlikleri zaten ifşa oldu o yüzden boşuna mizansen filan deme, daha önce çok örneğini gördük ajanstan adam toplayıp laf ezberlettiklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 28 Nisan 2020; 3:56:1 >

• Kisinin soyadini gorunce okumaktan vazgectim dolek nedir ya 🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IMAMOGLU BASAKSEHIR HASTANESININ YOLLARINI YAPMADI KNK

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.