Şimdi Ara

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
19.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

İsmi VW fluence olsaydı arabanın ve bu fiyatlarla gelse,

Allaaaah kıyamet kopardı, "bu ne böyle 1.6 authentique 38den başlıyo" denirdi.

Olsun Reno bu fiyatları çektiyse vardır bir bildiği, bence ucuz bile!

Fluence Volkswagen'in modeli olsaydı yorumları düşünmek bile istemiyorum

Jettanın fiyatı cok mu ucuz?(baz) 2 bin TL pahalı altı üstü daha yeni bir arac üstelik polonunda fiyatı iner. meagane 2 stoklarını eritmeye calisıyor.
  • buna das auto denmez, şimdi.
    röno sivuple mi desek
  • fiyat kendi sınıf ortalamalarında.

donanım, performans ve yakıt tüketimi başarılı.
  • Şu yukarda bi tane gri renk var çok hoşuma gitti o resim.Fiyat olarakta fena değil aslında.
  • Fiyatlar beklenen gibi.35 bin TL'ye satacak değil ya...
  • reno düşüşe geçecek bence.artık hyundai iyice öne çıkar.bizi düşünen bi hyundai var piyasada.
  • fiyatları piyasa şartlarına göre (rakip modellerin fiyarları) normal. gerçekten bu paraya değer mi; değmez.
    bu arada esp' yi xenon ile birlikte "paketleyen" pazarlama müdürünün var ya ben taa ...

Fakat c segment bir Renault alacak olsam bu uzakdoğulu tek kelime ile "yamuk" Fluence' ı alacağıma gider hiç düşünmeden Megane SW ayırtırdım.
    SW kasanın diğer avantajlarının yanında, üstelik tasarımı da daha iyi; oldukça şık bir model Megane SW.

renault fluence' da malzemeden çalmış, ondan kaznadığını alttakine eklemiş. Bunu son zamanlarda bir çok model için söylüyorum fakat, şu Sports Tourer' a otomatik vites koysalar ...

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 27 Ekim 2009; 21:20:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

İsmi VW fluence olsaydı arabanın ve bu fiyatlarla gelse,

Allaaaah kıyamet kopardı, "bu ne böyle 1.6 authentique 38den başlıyo" denirdi.

Olsun Reno bu fiyatları çektiyse vardır bir bildiği, bence ucuz bile!

Fluence Volkswagen'in modeli olsaydı yorumları düşünmek bile istemiyorum

O zaman 48binden başlardı; vatandaş da "ohhh öp beni" derdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

buna das auto denmez, şimdi.
    röno sivuple mi desek

yoksa fransız öpücüğümü diyelim
  • bırak renault'u bir fransıza 50.000 lira vereceğime önümüz kış, kömür diye yakarım parayı, ohhhh sıcacık mis.
  • Fluence Privilege 1.5 dCi 105 bg 47.450 TL
    opsiyonlardan Xenon paket +2000,sunroof +1500,Alaşım jant +1400
    etti mi 53.350 TL = C sınıf bir araba
    Ben de derim ki Çüş Reno,oha Reno başımıza yeni Vw mi kesilcen.
  • 53 bine 105 beygir C sınıfı Fransız arabası... Ne günlere kaldık be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feanorringeril

fiyatları piyasa şartlarına göre (rakip modellerin fiyarları) normal. gerçekten bu paraya değer mi; değmez.
    bu arada esp' yi xenon ile birlikte "paketleyen" pazarlama müdürünün var ya ben taa ...

Fakat c segment bir Renault alacak olsam bu uzakdoğulu tek kelime ile "yamuk" Fluence' ı alacağıma gider hiç düşünmeden Megane SW ayırtırdım.
    SW kasanın diğer avantajlarının yanında, üstelik tasarımı da daha iyi; oldukça şık bir model Megane SW.

renault fluence' da malzemeden çalmış, ondan kaznadığını alttakine eklemiş. Bunu son zamanlarda bir çok model için söylüyorum fakat, şu Sports Tourer' a otomatik vites koysalar ...

Bu konuda kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim

Çok daha mantıklı bence de.

• Şuna bak ya adamlar saldırmak için yer arıyo bi açık arıyo haa

Böyle olmayacak yetkili arkadaşlar bi konu açsınlar sevabına Anti-VW ciler Club diye

Orada artık ne halt yerlerse yesinler..Hiç olmazsa ikiye bir tartışma çıkmaz..

Konuya gelirsek..

Fiyat pahalı diyecem ama diyemiyorum 40 a b sınıfı araç satılırken buda normal olarak karşılanacak herhalde..Nasıl bi gidişat anlamadım..Allah sonumuzu hayreylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-ALEMDAR -- 28 Ekim 2009; 0:48:19 >

• Fiyatlar neye göre pahalı? Ortaya karışık fiyatlar, buyrun;

46.500 TL Honda Civic Sedan
    49.200 TL Toyota Corolla Dizel
    47.500 TL Opel Astra Sedan Dizel
    54.300 TL Volkswagen Jetta Dizel
    35.000 TL Hyundai Accent Era Dizel
    39.000 TL Fiat Linea Dizel
    44.300 TL KIA Cee'd Dizel
    68.100 TL Skoda Octavia Dizel
    56.500 TL Seat Leon
    120.550 TL BMW 3.20 Dizel
    47.000 € Mercedes-Benz C180 K BlueEfficiency

Bir de zırt pırt araya sokuşturulan Volkswagen Passat 40.800 TL. Aynı araca 100.000 TL'nin üzerinde bir fiyata da sahip olabiliyor canı sıkılan varsa.

ve

Renalt Fluence Dizel 47.450 TL

Az önce baktım bu fiyatlara. Bilmiyorum artık ekstra donanımlarla fiyatlara nereye kadar uçuyor. Özel serileri yazmadım. Çeşit çeşit sınıflardan (aha, gene sınıf dedim ) araçlar işte hepsi. Sınıfa göre mi pahalı? İsme göre mi? Markaya göre mi? Yoksa ön kısmın tasarımına göre mi?

Yukarıdaki araçların hangisine o paraları verirsiniz demek kadar saçma bir şey olamaz...

• Fiyatlar normal gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Fiyatlar neye göre pahalı? Ortaya karışık fiyatlar, buyrun;

46.500 TL Honda Civic Sedan
    49.200 TL Toyota Corolla Dizel
    47.500 TL Opel Astra Sedan Dizel
    54.300 TL Volkswagen Jetta Dizel
    35.000 TL Hyundai Accent Era Dizel
    39.000 TL Fiat Linea Dizel
    44.300 TL KIA Cee'd Dizel
    68.100 TL Skoda Octavia Dizel
    56.500 TL Seat Leon
    120.550 TL BMW 3.20 Dizel
    47.000 € Mercedes-Benz C180 K BlueEfficiency

Bir de zırt pırt araya sokuşturulan Volkswagen Passat 40.800 TL. Aynı araca 100.000 TL'nin üzerinde bir fiyata da sahip olabiliyor canı sıkılan varsa.

ve

Renalt Fluence Dizel 47.450 TL

Az önce baktım bu fiyatlara. Bilmiyorum artık ekstra donanımlarla fiyatlara nereye kadar uçuyor. Özel serileri yazmadım. Çeşit çeşit sınıflardan (aha, gene sınıf dedim ) araçlar işte hepsi. Sınıfa göre mi pahalı? İsme göre mi? Markaya göre mi? Yoksa ön kısmın tasarımına göre mi?

Yukarıdaki araçların hangisine o paraları verirsiniz demek kadar saçma bir şey olamaz...

karşılaştırma yapışına bayıldım..
    2.0 tdı 140 HP DSG ESP li octavia fiyatı 68, manuel esp siz 1.5 105hp Fluence 47, o zaman normal demişsin tebrik ediyorum

• vaybee geçenlerde en zor matematik denklemlerini çözüp jetta 10.000 ytl pahalı sonucunu çıkartan doç.prof.arkadaşlar nerde acaba.
  • Bu devirde bu fiyatlar normal gibi bence. Yani artık B sınıfı arabalar 25-26 bin liradan başlayıp 30 binleri geçiyor, 35 bin lere tırmanıyor neredeyse.
    Ancak şu durum var ve belirteyim. Renault'dan brileri okuyorsa görsün.

SEVGİLİ RENAULT FİRMASI;
    FLUENCE MODELİNİZ HAYIRLI OLSUN. GÜZEL ARABA FENA DEĞİL. ANCAK NEDEN BAZ VE ORTA DONANIM PAKETLERİNDE ESP OPSİYONU YOK DA FULL DONANIM DA OPSİYON OLARAK VAR? HAYDİ ESP Yİ STANDART YAPMIORSUNUZ ANLADIK. BARİ TÜM DONANIMLARDA OPSİYON OLARAK SUNUN.
  • Neden ismini değiştirmeyi uygun gördü Reno onu anlamıyorum Megane Sedan demek var (Türk insanı alışmış ve peynir ekmek gibi satmış bir araç) bir de Fluence demek var.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.