Şimdi Ara

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
189
Cevap
0
Favori
19.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fluence Authentique 1.5 dCi 105 bg 43.150 TL

Fluence Expression 1.5 dCi 105 bg 43.950 TL

800 lira fark var??
  • ESP ile Xenon'un ne alakası var da aynı pakette satılıyor? Bu kadar da saçmalık olmaz yav. Birini 1000 TL diğerini de 1000 TL yapsan olmaz mı?
  • bu arabaya bu paraları veren çıkarmı ki? Esp yok hala
  • O benzinli motor klasik otomatikle acaip yakar + gitmez de.
  • İlla privilage almaya gerek yok 40200 liraya da var otomatik vitesli, tip konusunda ise önü kötü diyenler var ama genel anlamda iyi mi kötü mü hala kararsızım, canlı canlı görmek gerek belki de.

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı

• pazar günü araca biraz baktım...52400 tl fiyat vardı!..araç laguna kadar heybetli
  • illa otomatik isteyenler tce 130 u beklemeliler...110 bg lik eski benzin..koca cüsseye yalan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: egunns

illa otomatik isteyenler tce 130 u beklemeliler...110 bg lik eski benzin..koca cüsseye yalan olur

otm alırsan bi de 100hplik motor veriyolar.

Bu arada araba heybetli görünüyo çok ağır değil, 1240kg.

Bir Golf'dan fazlası yok yani ağırlık olarak.
  • toyota corolla sedan benzinli baz versiyon 35.700 tl
    Fluence Expression 1.6 110 bg -------------38.700 tl

bir süre sonra daha rekabetçi bir fiyat olacaktır
    belki de ellerindeki meganları temizleme açısından fiyat bir süre böyle kalır sonra
    kampanya olur
  • En fullu düz benzinli modeli 42.200 onun yerine 1.6 passat 40.800 siz olsanız hangisni alırdınız. Passatta olupta fluence de olmayan bir sürü özellik var esp ve oto hold gibi en basitinden ama reno bu fiyattan çıkarttığına göre vardır mutlaka alıcısı..
  • ohaa yani.
  • Arkadaşlar megane nin yerine satılacak onun için bu aracı 48in tl den de olsa alırlar, hemde öneki yıllarda olduğu gibi yine c segmentinde satışarda birinci olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: traktus

polodan ucuz olmuş

işte burda başlıyor vw ve poloyla karşılartırma. Kim karşılaştırmış diyenler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

Orijinalden alıntı: traktus

polodan ucuz olmuş

işte burda başlıyor vw ve poloyla karşılartırma. Kim karşılaştırmış diyenler için.

Orda benim anladıgım kadarıyla arkadaş Polo'ya taş atmış. Zira Polo 31.300'den başlıyo ve full dizel modeli 38.000TL. B sınıfı bir araca göre pahalı o da.

Kinaye bir nevi...

Ayrıca burda başlıyor diyosun da gören de devamı var sanacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

İsmi VW fluence olsaydı arabanın ve bu fiyatlarla gelse,

Allaaaah kıyamet kopardı, "bu ne böyle 1.6 authentique 38den başlıyo" denirdi.

Olsun Reno bu fiyatları çektiyse vardır bir bildiği, bence ucuz bile!

bu da mı karşılaştırma değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

bu da mı karşılaştırma değil.

Sevgili Tuncay Altuntoprak onu ben yazdım ve "VW" dedim. Neresinde Polo yazıyo. Zaten mantıken de Golf'ü kast ettiğim anlaşılmış olması lazımdı.

Allah Allaaaaah

Yok işte boşuna aramasın kimse "o paraya gider Polo alırım bee" dememiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: egunns

pazar günü araca biraz baktım...52400 tl fiyat vardı!..araç laguna kadar heybetli

İşte bence bir çok insanın anlayamadığı bu; araç Renault'un son zamanlardaki en başarılı sedanı. Neredeyse bir D segmenti araç kadar heybetli...Megane II Sedan gibi kompakt boyutlara ya da çizgilere sahip değil. Fluence ile bence Amerikan pazarına bile girebilir Renault; Megane II sedan ile bunu yapamazdı ama...

Bence bir çok insan birebir Fluence'ın içine binip dokunduğunda tükürdüğünü yalayacak.
    Renault da bunun farkında; doğal olarak bu fiyatlara da yansımış.
  • "gerçeği belki daha güzeldir " bile diyemiyorum..

tasarım faciası..

yeni kasa megane hb lerden sonra, laguna hb lerden sonra bu fülüans cidden rezalet ötesi!..
  • Reno böyle börtlek patlak balon gibi farlar yaptığı sürece bişeye benzer araba çıkaramayacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

wvci bazı arkadaşlara yuhh diyorum gerçekten poloyla bu arabayı kıyasladıkları için...isteyen aynı paraya gider B sınıfı polo alır tutan yok...

Kim kıyaslamış Polo ile Fluence'ı gösterir misin?

üzerine alındığına göre bir taneside sensin...

Gösteremezsin işte, çünkü kimse Polo ile Fluence'ı karşılaştırmamış.

İşi gücü VW düşmanlıgı olan insanlar türedi bu aralar forumda, üstüne alınma :)

dostum bunu yazan sensin ve burada golfe değil polo hakkındaki konuya laf attığın bariz meydandaki sayın deserthawkın mesajlarıda aynı yönde...Bazı durumlarda direk isim vermen gerekmiyor ne dediğin iyi anlaşılıyor fluencenin fiyatına polodaki gibi tepki verilmesini bekliyosun ama aralarında çok fark var...vw düşmanlarından bahsetmişsin bu konuda zaten üstüme alınmam merak etme vwnin sevdiğim araçları var ama polo değil 41 e fluence alacağıma passat alırım o ayrı bir konu...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.