Şimdi Ara

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
19.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasayı beğenmeyenlere şaştım doğrusu,son derece etkileyici olmuş..

• peki bu renaultun bvaları hal 4 oranlımı ?
  • çatır çatır satar,bu ülkede clio sembol bile sattı ki bu çok rahat satar,rahat olun
  • Megane Sedan yerine üretilmeyecek miydi bu araç çok pahalı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

İsmi VW fluence olsaydı arabanın ve bu fiyatlarla gelse,

Allaaaah kıyamet kopardı, "bu ne böyle 1.6 authentique 38den başlıyo" denirdi.

Olsun Reno bu fiyatları çektiyse vardır bir bildiği, bence ucuz bile!

bu da mı karşılaştırma değil.

Sevgili Tuncay Altuntoprak onu ben yazdım ve "VW" dedim. Neresinde Polo yazıyo. Zaten mantıken de Golf'ü kast ettiğim anlaşılmış olması lazımdı.

Allah Allaaaaah

Yok işte boşuna aramasın kimse "o paraya gider Polo alırım bee" dememiş :)

yanlış anlamışım diyeyim o zamn. Bu fiyat poloya yakın olduğu için.

• Canli gormek lazim.. Hb modelini de begenmemistim ama gore gore alistim.. Her turlu satar..

Fiyatlar butun markalarda yukseldigi icin asiri gelmedi.. Mutlaka indirime gidecekler.. Once biraz para kazansinlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERRARI

Megane Sedan yerine üretilmeyecek miydi bu araç çok pahalı gibi

bence reno megane sedanı satmaya devam edecek uygun fiyattan o yüzden bunun fiyatını yüksek tutmuşlar.. bir süre sonra megane sedan tamamen piyasadan çekilince bunun fiyatı da düşecektir..
  • Valla bügun bir müşterim 51 bine Yeni Avensis almış biraz kullanma ve inceleme şansım olduda vay dedim be adamlar yapmış çok beğendim avensisi.
    Ön konsol torpidonun üstü heryer deri kaplama gibi bir malzemeden yapılmış yumuşacık breh breh be dedim:)
    passattan daha hoşuma gitti avensis:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametadali

quote:

quote:

quote:

quote:

wvci bazı arkadaşlara yuhh diyorum gerçekten poloyla bu arabayı kıyasladıkları için...isteyen aynı paraya gider B sınıfı polo alır tutan yok...

Kim kıyaslamış Polo ile Fluence'ı gösterir misin?

üzerine alındığına göre bir taneside sensin...

Gösteremezsin işte, çünkü kimse Polo ile Fluence'ı karşılaştırmamış.

İşi gücü VW düşmanlıgı olan insanlar türedi bu aralar forumda, üstüne alınma :)

dostum bunu yazan sensin ve burada golfe değil polo hakkındaki konuya laf attığın bariz meydandaki sayın deserthawkın mesajlarıda aynı yönde...Bazı durumlarda direk isim vermen gerekmiyor ne dediğin iyi anlaşılıyor fluencenin fiyatına polodaki gibi tepki verilmesini bekliyosun ama aralarında çok fark var...vw düşmanlarından bahsetmişsin bu konuda zaten üstüme alınmam merak etme vwnin sevdiğim araçları var ama polo değil 41 e fluence alacağıma passat alırım o ayrı bir konu...

Akıl var mantık var neden poloyla fluence'ı karşılaştırıyım.

Gerçi dediğiniz de dogru, yan, polo bu kadar pahalı diye laf edildi, o zman buna da edilmeli.

Neyse anlaşılan beni yanlış anlamışsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

wvci bazı arkadaşlara yuhh diyorum gerçekten poloyla bu arabayı kıyasladıkları için...isteyen aynı paraya gider B sınıfı polo alır tutan yok...

Kim kıyaslamış Polo ile Fluence'ı gösterir misin?

üzerine alındığına göre bir taneside sensin...

Gösteremezsin işte, çünkü kimse Polo ile Fluence'ı karşılaştırmamış.

İşi gücü VW düşmanlıgı olan insanlar türedi bu aralar forumda, üstüne alınma :)

dostum bunu yazan sensin ve burada golfe değil polo hakkındaki konuya laf attığın bariz meydandaki sayın deserthawkın mesajlarıda aynı yönde...Bazı durumlarda direk isim vermen gerekmiyor ne dediğin iyi anlaşılıyor fluencenin fiyatına polodaki gibi tepki verilmesini bekliyosun ama aralarında çok fark var...vw düşmanlarından bahsetmişsin bu konuda zaten üstüme alınmam merak etme vwnin sevdiğim araçları var ama polo değil 41 e fluence alacağıma passat alırım o ayrı bir konu...

Akıl var mantık var neden poloyla fluence'ı karşılaştırıyım.

Gerçi dediğiniz de dogru, yan, polo bu kadar pahalı diye laf edildi, o zman buna da edilmeli.

Neyse anlaşılan beni yanlış anlamışsın

Kaya boşver ne anlatsan boş isteyen istediği gibi anlıyo

• Bence arabanın görünüşü fena değil .
    C sınıfında yeni çıkacacak araçların fiyatları bundan sonra böyle olacak malesef. Üstelik bu lansman fiyatıdır herhalde, daha üstüne zam da yer bir müddet sonra.
    Navigasyonun 1000 TL olması çok güzel. Civic için servisler 2700 tl istiyor.
    Bundan sonra araç alacak olursam dizel otomatiğe yönelirim.
  • 48 Bin liraya 1.5 DCİ 105 HP Privillege Fluence alcağıma 50 bin liraya VW Jetta 1.6 TDI 105 HP Comfortline alırım daha iyi
  • arkadaslar kimse poloyla megane karşılaştırmadı yanlış anlamayın polo 31000 başlıyor doğrudur megane 40000 yakın fiyattan başlıyor artık zaten b sınıfı için 30000 c sınıfı içinde 40000 sınır oldu.
  • quote:

Fluence Volkswagen'in modeli olsaydı yorumları düşünmek bile istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

quote:

O zaman 48binden başlardı; vatandaş da "ohhh öp beni" derdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

quote:

O zaman 48binden başlardı; vatandaş da "ohhh öp beni" derdi...

• Fiyatlar gayet normal.

Bu euro kuruyla bu fiyatlara alışmaya başlamalıyız artık.
  • 20 senelik reno cuyum hayatta bu kadar para verip te reno almam ama yinede iyi satacaktır türkiye şartların da
  • Şahsen benzinli bom boş araçlara bu fitatları isteyen markaları tebrik etmek lazım.Bence araba filan satamazlar bunlar ondan sonrada bağırmaya başlarlar , satışlar çok düşük seyrediyor kriz devam ediyor diye.Şöyle eli yüzü düzgün orta donanımda dizel c sınıfı bir araç 45000 tl ye geliyor en az.Piyasa çok fena bu fiyatlarla devam edemezler.
  • 4 ileri otomatik nedir Allanı sen yaa. millet aştı kendini 6-7-8 ileri diye yardırıyo, çift kavrama bilmem ne diye saydırıyo bunlar 4 ileri otomatigi bide sadece benzinlide koyuyor.

reno firması kalitesini belli etmiştir gözümde..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.