Şimdi Ara

Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
249.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatım için çok çok teşekkürler. 100gb veri kurtardım oyun, film, mp3leri, şifreli dosyaları
  • Gece 12:30 başına geçtim. Dalgınlıkla yanlış hdd deki bölümleri sildim. Delete gibi silmeden bahsetmiyorum. Hdd in C,D gibi bölümlerini windows kurarken (fdiskle bölüm silme gibi)sildim. Sildikten sonra format veri yazma gibi hiç bir işlem yapılmadı. Diğer veriler çok önemli ama yedeklerini olmadığım fotoğraflarım vardı. Recovery My files ile arap saçına dönmüş ve isimleri değişmiş şekilde bir sürü verileri kurtardım ama Fotolar yok. Bu fotoğrafları nasıl kurtarırım orjinal klasör haliyle olursa çok daha iyi olur.

Yardım edebilirseniz memnun olurum
  • Eyw. saol
  • güzel çalışma saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enduplazmik

teşekkürler güzel program

quote:

Orjinalden alıntı: ardent_boy

tşkler....

Rica ederim..Tşkler yorumlarınız için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awallabilla -- 20 Kasım 2007; 19:13:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkemal

Anlatım için çok çok teşekkürler. 100gb veri kurtardım oyun, film, mp3leri, şifreli dosyaları

quote:

Orjinalden alıntı: engin1975

Eyw. saol

quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

güzel çalışma saol.

Rica Ederim..

• quote:

Orjinalden alıntı: serrikoc

Gece 12:30 başına geçtim. Dalgınlıkla yanlış hdd deki bölümleri sildim. Delete gibi silmeden bahsetmiyorum. Hdd in C,D gibi bölümlerini windows kurarken (fdiskle bölüm silme gibi)sildim. Sildikten sonra format veri yazma gibi hiç bir işlem yapılmadı. Diğer veriler çok önemli ama yedeklerini olmadığım fotoğraflarım vardı. Recovery My files ile arap saçına dönmüş ve isimleri değişmiş şekilde bir sürü verileri kurtardım ama Fotolar yok. Bu fotoğrafları nasıl kurtarırım orjinal klasör haliyle olursa çok daha iyi olur.

Yardım edebilirseniz memnun olurum

Get Data Back programını deneyin isterseniz..Sanırım klasör halinde kurtarabiliyor..Kolay gelsin..

• çok teşekkürler çok güzel açıklamışsınız.

ancak ben dosyaları bulduktan sonra browser seçme kısmına kada gelip bilgisayara kaydetmeye gelemiyorum. bugün formatlandı notbook'um. şifre mi gerekiyor acaba? yanıtlarsanız çok sevinirim.
    teşekkürler
  • lisansı nasıl halletcez acaba
  • harici harddisc te işe yarıyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kişi
    harici harddisc te işe yarıyormu

harici hd de denemedim, ama ilacinin %95 bu olmasi lazim. neticeyi yazarsin.
  • Teşekkürler İnşallah yararlı olur.
  • programı yükledim data recovery den deleted recovery e geliyorum. scanng disk diyor ve hemen ardından kapanıyo... naapmam lazım?? koskaca arşivimi yanlıkla sildim
  • ilaç icin pm atarsanız sevinirim
  • Raid 0 yaptığım harddisklerden bir çoktu...baya uğraştım verileri kurtermak için ama fazla bişey kurtaramadım documents and setting komple uçtu...:((

neyse tecrubelerimi bi yazayımda belki faydam olur...

1- panik yapmayın,bilinçsiz ce hareket etmeyin..
    2-ilk olarak eğer sisteminizde raid kullanmıyorsanız. ayrı bir sistemde harddiskinizi açmaya çalışın...sağlam dosyaları baştan bi yedekleyin..
    3-Eğer raid kullanıyosanız raid kartınız takılı bi makinada bu işleminizi yapmanız gerek.
    4-outlook dosyaları için office le gelen scanpst diye bi programcık var..onu kullanın...easy recovery malesef pek başarılı değil bu işte..
    5-bu veri merkezlerinine de fazla itimat etmeyin adamlar ilk bakıyolar dosyalara bu adam neci diye....eğer sağlam bi şeyler bulurlarsa okkalı fiyatlar talep ediyorlar...
  • himm evet oldukça kullanışlı bi program evet ama ben de pek işe yaramadı. iki partisyonumdan biri silinmişti dosya sistemi hatası yani FAT tablosu bozulmuştu disk bu programda tanımsız görünüyo ancak RAW modunda tarama yapabiliyorum. ama o zmanda dosya isimleri yerine File0. 1. gibi garip isimlerle buluyor. ayrıca bununla çalışırken makine kitlendi reset attım diğer partisyon da göçmüş işmdi. ne kadar acayip bi program daha önceleri de kullanmıştım ama bu sefer ki tam bi facia oldu. acaba kaybolan fat tablosunu düzelten veya MBR yi yeniden oluşturabilen yetenekli biprogram biliyormusunuz? ya da şöyle bi düşüncem var disklere format atayım sonra bu programla formatlanmış disk olarak tarama yaptırayım işe yarar mı dersiniz fikri olan varmı nasıl olsa veriler uçtu bari formatlayıp tarama yapayım diyorum. bi de şiddetle tavsiye ederim final data adlı programı bulabilirseniz kullanın ben yeni sürümünü full olarak bulamadım. ama bu program çok şahane fdisk atılmış diskleri bile kurtarabiliyor...

• YHAAAAAAaaaA Lutfen bana bunun lisansını yollayın lutfen ama msn: on_air_01@hotmail.com lutfen onemli resimlerim var dı silindi
    PLsss
  • Kurtarılmak istenen bölüme yeni birşeyler kaydedildiyse kurtarmak çok güçleşir.Zaten bunun içinde aynı yere kurtarılan verilerin kaydedilmesi istendiğinde uyarı veriyor bu programlar .O bölümü temiz tutmaya çalışın.
  • lisans ı alabilirmiyim
  • herkes görmeli tebrikler iyi iş çıkartmışsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.