Şimdi Ara

Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
249.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler Kullanımı Kolay ve Kaliteli Bir Program
  • belki işimize yarar birde biz deniyelim emeginize tşkk ..inşallah çalıştıra biliriz.
  • çok güzel bir program verilerini kaybetmiş müşterilerimin hepsini getirdi hiç bir problem çıkmadı
  • çok teşekkürler ama bu program da lisanssız kurtarmıyor
  • Hafiza kartindan silinen fotograflarida kurtarabilirmiyiz peki? eger hayirsa ne onerirsiniz arkadaslar cok acil yardiminiza ihtiyacim var-(
  • arKadaslar acil bi yarrdım edin telefonu bilgisayara bağladım sonra kaspersky önemli olan bazı dosyaları sildi bunları geri getirmek için ne yapmalıyım
  • İş yerinde çalıştığım bilgisayarın harddiski gitti, harddiski ntfs olarak biçimlendirdim daha sonra easy recovery ve birkaç program kullanarak belgeleri geri getirdim ama word ve excel belgelerimin hepsi bozuk yazılar karışmış, ne yapmalıyım yardım edebilecek arkadaş varmı? belgeler benim için çok önemli.
  • bunun ilacını istiyorum pm den verebilcek olan varmı...
  • crack serial vs her turlu paylasim yasaktir.... pm olsa bile
    gugıl amcadan arat
  • Teşekkürler.
  • ewet bende çok eskiden beri kullanıyorum..

çok kullanışlı bir program sağolasın
  • kardeş bunun seriali nereye girliyor bir de benim sorunum var bu program c: diski görmüyor sadece d: yi görüyor yardım pls
  • Teşekkürler..
  • kardeş bana ilaç lazım hasta oldum saatlerdir bilgisayarın başındayım. Sağolasın
  • arkadaşlar bi de bu linkten deneyin umarım işinize yarar
    http://rapidshare.com/files/54926423..._AkrepKral.rar
    rar şifresi: AkrepKral
    ALINTIDIR.

**** yerine rapid share yazın arada boşluk yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackeribiloglu55 -- 22 Haziran 2008; 11:54:59 >
  • süpermiş teşekkürler
  • dostum program indirdim sagolasın fakat serial sorunu war pm atarsan cok mutlu olurum :)
  • çok saol önemli yazılar vardı delete yerine shitf delete yapmıştım onları kurtardım
  • arkadaşlar ben kendim kurdum denedim istediğim dosyalarımı kurtardı bu full sürüm seriali içinde hali ben de serial sorunu çıkmadı
  • cok iyi oldu bu cok saol
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.