Yarbay
18 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 759 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Gördüğüm kadarı ile en büyüğü olabileceğini düşünüyorum.
Asmongold TVyoutube
Asmongold Reacts to the greatest ninja loot in the history of WoW Classic Original Video by Staysafe: https://youtu.be/mwnV_SrHYQY Support Staysafe: https://www.youtube.com/c/StaysafeTV ► Asmongold's Twitch: https://www.twitch.tv/asmongold ► Asmongold's Twitter: https://twitter.com/asmongold ► Asmongold's 2nd YT Channel: https://www.youtube.com/user/ZackRawrr ► Asmongold's Sub-Reddit: https://www.reddit.com/r/Asmongold/ Thank you all for watching! Stay tuned and subscribe to the official Asmongold YouTube Channel to always be kept up to date about the best Asmongold Highlights, Asmongold Reacts and funniest Asmongold moments from World of Warcraft, Elden Ring, Lost Ark, Final Fantasy 14 (FFXIV) and other games played on stream! Channel Editors: CatDany & Daily Dose of Asmongold ► 🎸 Outro song: CatDany - Get Enough If you own the copyright of content showed in this video and would like it to be removed: ► https://twitter.com/CatDanyRU ► catdanyru@gmail.com #Asmongold
https://www.youtube.com/watch?v=BxzS4TrZBhg&feature=youtu.be

Firemaw eu'da mining levelleyeyim dedim fakat burada ters giden bir şeyler var.


Fotoğraftaki Alt yuvarlak içinde ki mağarada bir tane maden yok.Wotlk Classic Bu nasıl bir şeydir?


Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok 1 tane bile maden yok bu nasıl oluyor tam olarak?2.3.kez geldim ve sıfır abi nasıl yani ya?


Wotlk Classic Bu nasıl bir şeydir?

Bu konuyu nasıl çözebiliriz dün akşam Firemaw'da berbat bir lag vardı oynanmıyordu resmen.

Arkadaşlar Wotlk Classic de Paladin Bineği bedava mı?


Edit:WOTLK binek maliyetleri.


-Flying en hızlısı 6000 gold sıfırdan toplamda (ground dahil)

-Ground en hızlısı sıfırdan toplamda 370 gold civarı

World of Warcraft : Dragonflight [Ana Konu] - Çıkış 28 Kasım

World of Warcraft:Dragonflight resmi web sitesi >>Link.


Çıkış : 28 Kasım 2022


World of Warcraft:Dragonflight Duyuru Sinematiği-Türkçe AltyazılıWorld of Warcraft:Dragonflight İçerikleri:

-Yeni Irk Sınıf Kombosu: Dracthyr Evoker.
-Dracthyr sadece Evoker olabiliyor ve Evoker da sadece Dracthyr'dan olabiliyor.
-2 farklı rolü var - Ranged DPS ve Healer.(tank spec'i eklenebileceği söylenmiş)
-Mail Armor kullanıyor.
-Hero Sınıf - Level 58 ile yeni başlangıç bölgesinde başlıyor (DK ve DH'a benzer şekilde).
-Dractyhr Evoker olmak için Dragonflight'ı almanız ve açacağınız o realm'de bir tane level 50 karakteriniz olması gerekecek.
-Dractyhr Evoker realm başı sadece 1 tane açılabilecek.


Dragonriding:
-Özel hareketler: Skill'ini yükselttikçe, sen ve ejderhan yeni manevralarda ustalaşacak.(Uçurumlardan dalış ,daha hızlı uçma, vs.)
-Yetenekli binici: Eski glyph'leri kazanarak ve yeni Dragonriding beceri ağacınızı geliştirerek Dragonriding becerinizi maksimum seviyede geliştirmeye devam edin.
-Daha Fazla Özelleştirme: Maksimum seviyeye ulaşıldığında, Ejderhalarınız için daha da fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için Ejderha Adaları'ndaki ek zorlukları yapmak gerekecek.
-Duyurulan 5 tane farklı bineğimiz var bunlar:

1-Renewed Proto-Drake - (bildiğimiz proto-drake)
2-Windborne Velocidrake - (troll bölgelerinde gördüğümüz)
3-Cliffside Wylderdrake - (bunu daha önce görmemiştik)
4-Highland Drake - (klasik dragon'a en benzer)
5-Winding Slitherdrake - (shopta satılan heart of the aspect tarzı)

Talent Tree Revamp
UI Overhaul
Profession Transmog
The Dragon Isles - 4 leveling bölgesi, 1 başlangıç bölgesi.(Bugüne kadar ek paket'de eklenen en büyük kara parçası Northend'den bile daha büyük)
New Storylines -Level 70 yeni level sınırı.


Class Mixing:

Mage
Priest
Rouge

Tüm Irklarda seçilebilir olacak Dracthyr hariç.
Yeni şunlar ekleniyor Dragonflight 10.0 pre patch'inde:

Alliance;
-Draenei Rogue,
-Light Forge Draenei Rogue,

Horde;
-Orc Priest,
-Tauren Mage,
-Tauren Rogue,
-Highmountain Tauren Priest,
-Highmountain Tauren Mage,
-Highmountain Tauren Rogue.

Not:Yeni Allied Race ve ya Class Skin söylentileri var gelirse böyle bir şey bundan yararlanır gözüküyor mesela; Tuskar Rouge gibi.
Dragonflight ile ilgili bugüne kadar ki tüm bilgilerinin toplandığı bir tane Google Docs hazırlanmış Reddit sayfası:
-https://www.reddit.com/r/wow/comments/u9fu7z/i_made_a_google_sheet_including_all_dragonflight/


Not : Güncelleniyor...Konu için düzeltilecek ve ya eklenecek bir şey var ise bana özelden, konuya direk ya da bölüm yetkilisine yazabilirsiniz.
Yakın zamana kadar Blizzconlar'da açılış konuşmasını yapan Blizzard'ın kurucu CEO'su Michael Morhaime

Activision Blizzard'dan ayrıldıkdan sonra yeni oyun firmasını kurup Blizzard'dın ana oyunlarından baya etkili transfleri yapıp

Yeni oyun firmasını duyurmuş ismi de Dreamhaven.Siz ne düşünüyorsunuz bu gelişme ile ilgili?

Tahminlerim:

Birincisi mevcut ayrıldığı yere rakip olmayacak fakat rakipmiş gibi gözüküp oraya tamamlayıcı bir şirket olacak.

İkincisi gerçekten rakip olacak ve çeşitli kanuni şeylerden ötürü istediklerini yapamadı ve söyleyemedi Activision ile tamamen kopamayacak şekilde birleştikleri için ve bu saatten sonra da dişe diş bir kapışma yaşamak istiyorlar.

Yani ne bilim bu insanların bence bu saatten sonra para derdi yoktur diye tahmin ediyorum bunca yıl başarıdan sonra çok ilginç gerçekten.Her iki düşüncem de tamamen tahmini fakat bazı gerçeklerde var yani mesala

Gerçekler:

Activision'un Blizzard'a oyun ve ek paket çıkarma tarihlerini dayattığı ve bu yüzden de yarım yamalak istenilen şekilde oyun veya ek paketleri çıkaramadığı

Birde özellikle son yıllarda mali durumlara da Activision'un çok müdahil olduğu gitgide Blizzard'ı iyice daralttığı da bir gerçek bunlar tahmin değil yani.

Buda internet sitesi

https://www.dreamhaven.com/
Çeşitli kişilerin Tier listelerini gördüm madem bu kadar popüler WoW bölümünde eksikliğini farkedince konusunu açayım dedim.Tier Rankların dışında soldan sağa da bir sıralama mevcut rankların kendi içerisinde.

İlk önce Tier listesinin oluşturulduğu ana adresi vereyim >Adres burada-1

Bu da WoW-Sinematik Tier Liste adresi >Adres burada-2

Sonra da WoW-Sinematik Tier listemi sizle paylaşayım A'nın en sonunda ki WoD C'deki Cataclysm bu arada SL orada yoktu ben onu B'ye BFA'nın yanına konumlandırıyorum.
Şu da WoW-Ek paket Tier liste adresi>Adres burada-3

WoW-Ek paket Tier listem
Aslında Legion'u C'ye Cataclysm yanına uygun görüyorum fakat daha dolu bir ek paket olduğu için yukarı taşıdım birde WOD için "Çöp" Tier'ı olsaydı onu oraya bırakırdım listeye bile girmeyi haketmiyor bence.

Shadowlands Pre Patch öncesi neleri yapmalıyız arkadaşlar?
2 hafta gibi bir süre kaldı sanırım.

1-Deathknight ya da Demon Hunter açmak çünkü Pre Patch geldiğinde ikiside level 8'de başlayacaklar.
AH Dinozoruna 5 Milyon gold vermek akıllıca mı sizce?


World of Warcraft:Shadowlands Resmi web sitesi >>Link.


Chains of Domination – Launch Trailer - 9.1 YamasıShadowlands: Chains of Domination – “Kingsmourne” - BlizzConline 2021World of Warcraft Shadowlands Çıkış Sinematiği : “Beyond the Veil”Shadowlands Çıkış Rehberi - Türkçe AltyazılıWorld of Warcraft:Shadowlands Duyuru Sinematiği - Blizzcon 2019
Shadowlands: Dark Abduction Cinematic - Pre-Expansion Patch Cinematic

https://www.youtube.com/watch?v=ddDLeC3ugbs&feature=youtu.be


Shadowlands: Story Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=yjPcJsl3COs&feature=youtu.be


Nathanos Blightcaller's Fate Cinematic - Shadowlands Pre-Patch
Shadowlands Afterlives: Kısa Animasyon Hikayeler Serisi TanıtımıShadowlands Afterlives: Bastion (Kyrian Convenant'ı)Shadowlands Afterlives: Maldraxxus (Necrolords Convenant'ı)Shadowlands Afterlives: Ardenweald (Night Fae Convenant'ı)Shadowlands Afterlives: Revendreth (Venthyr Convenant'ı)

World of Warcraft: Shadowlands İçerik Ön Bakış ve Oynanış vidyosu-Blizzcon 2019 Alpha

Pre-purchase seçenekleri ve fiyatları (EU)

--Base Edition:39.99€ --Ek paketin kendisi+Tüm Irklarda artık Death Knight sınıfını açabilme 8.3 yamasında erken erişim(Evet Yan-Irklarda)
--Heroic Edition:54.99€--Base Edition + 1 tane lvl 120 boost+Özel bir uçan binek+Özel bir transmog seti(uçan binek ile gelen bir quest ile).
--Epic Edition:74.99€--Base ve Heroic Edition'e ek olarak+30 gün oyun süresi+Bir tane özel battle pet+Oyundaki Hearthstone'a özel animasyon efekt'i+Üyeliğinizde tüm karakterler için bir tane özel silah enchant efekti(belli silah tiplerine).
--Collection Edition (fiziksel kutulu olan) 13 Ekimden itibaren satış mağazalarına postalanacak Blizzard tarafından.

Resmi Pre-purchase Satış sayfası (EU)>>Link.
Shadowlands'le gelecek içeriğe dair ana başlıklar:

* Level squish ile 120 level karakterler 50 level olacaklar, Shadowlands'de 60 level'a yükselteceğiz. Oyuna yeni başlayacaklar 1-10 level aralığını Exile's Path isimli yeni levelling bölgesinde geçirecekler, bu bölge tüm Azeroth'a ait ortam ve yaratıklardan oluşacak, geçmişe dair kısa bir tur denebilir. Level 20-50 arasıysa seçtikleri herhangi bir ek paketin bölgesinde level atlayacak şekilde tüm Leveling sistemi değişiyor.
* Sınıfların Spec&Talent özelliklerine odaklanmak yerine Sınıfın kendisine odaklanılacak, böylelikle Shamanlar Totemlerine, Paladinler Auralarına, Warlocklar D.O.T'larına vs. Tüm Spec&Talentlerde kullanabileceğiz eskide olduğu gibi (BFA 'da Priest Sta ve Mage Int. buffları geri gelmişti).
* WoW: SL ile birlikte 5 ayrı bölge gelecek, bu 5 bölgenin dördünde ayrı ayrı kendilerine ait Covenant'ları olacak, buralar 2 ayrı özellik verecek, 1 tanesi sınıflara özel bir tanesi ise genel özellik olacak.
* WoW: SL ile birlikte Anima Power and Soulbinding sistemi geliyor, seçtiğiniz Convenant'ınızda ki NPC ile Soulbinding yapıp buraya Anima Power toplayıp bu NPC 'de talentindeki özelliklerinizi açacaksınız, Artifact Power'ın aksine günlük kazanım limiti olacak.
* Orjinal Irklar daha fazla özelleştirme içerecek, mesela: Savaş boyalı Troll ve Dwarf (Blood Troll ve Wildhammer Dwarf gibi), kemiksiz Undead, Humanlar'da daha fazla etnik özellik içeren özelleştirmeler, Draneiler için Kuyruk özelleştirmeleri, uzunluk ve kristal ekleme gibi. Irklarda Daha fazla Göz rengi. Bunlar geldikten sonra mevcut karakterlerinizi oyunda berberde değiştirebileceksiniz.
* Druid Formları artık Berber salonunda değiştirebileceğiz buna tüm Glyphler,Artifact,Mage Tower ve Worgen Human form'u da dahil.
* Cinsiyet değiştirme artık bedava olacak Berber salonunda tüm özelleştirmeler gibi değişikliği yapabileceğiz.
* Yeni bir Sınıf veya yeni bir meslek gelmeyecek (Mevcutlar, şu anki durumundan daha iyi bir noktaya getirecekler ise daha iyi olmuş diyebilirim, zaman gösterecek)
* İlk etapta 8 yeni Dungeon, 1 tane Raid ile gelecek. 4'ü leveling 4'ü end-game için olacak, sonraki dönemlerde elbette Raid sayısı ve Dungeon sayısı artacaktır.
* Torghast, Tower of the Damned End Game Dungeon'ı ise ister Tek başınıza isterse grup halinde girebileceğiniz, zorluğunu kişi sayısına göre ayarlayabilen bir Dungeon olacak.
* Legendary'ler geri dönüyor, fakat bu sefer üzerindeki ana özelliklerini oyuncular belirleyecek, RNG değil.
* Tüm Legendary'ler transmog olabilecek (8.3 ile direk geliyor 9.0'ı beklemeden).
* Slyvannas Loyalist questini seçenlere özel bir oynanış seçeneği olmayacak, BFA'daki Saurfang questlerinde Slyvannas tarafında questini tamamlayanlar.
* Uçma, Legion ve BFA'da olduğu gibi kademeli bir süreçten sonra açılacak.Söylenene göre Flight Master's Whistle (binek çağırma düdüğümüz) artık kullanılamayacakmış Legiondan beri kullanıyorduk iyiydi BFA'da tüm bölgeler,Island Expedition ve Warfront da da kullanımı vardı çantaların değerli eşyasıydı gerçekten özleyeceğiz.


Güncelleniyor...

Not:Konuya eklenecek bir şey var ise bana özelden,konuya direk ya da bölüm yetkilisine yazabilirsiniz.
Hakkında
Konum: Antalya, Muratpaşa
Sistem ve Tercihleri
ISS
netspeed
Oyun Platformu
Pc
World of Warcraft
Twisting Nether ve Silvermoon
Steam
ID:Mczaga
Origin ID
Mczga
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 14 sa. önce
Mesaj Sayısı: 10.418
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.390
İkinci El Bölümü Mesajları: 101
Konularının görüntülenme sayısı: 762.852 (Bu ay: 584)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 806 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.