Şimdi Ara

Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
249.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: EliNTeR

@awallabilla; eyvallah

Rica ederim..Güle güle kullan..
  • bu program pc ye format attıktan sonramı verileri tekrar bulup geri yüklüyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacko_aj_s

bu program pc ye format attıktan sonramı verileri tekrar bulup geri yüklüyo?

Nerdin bildin yaw
  • Emeğine Sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacko_aj_s

bu program pc ye format attıktan sonramı verileri tekrar bulup geri yüklüyo?

Evet aynen öyle..Sadece format değil geri dönüşümden sildiğiniz dosyalar için de kullanabilirsiniz..

quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Nerdin bildin yaw

quote:

Orjinalden alıntı: Tugye yardım...

Emeğine Sağlık...

Rica Ederim..

• Full sürüm için pm atmanıza gerek yok arkadaşlar..Biraz araştırırsanız çok çabuk bulabilirsiniz..
  • müzikleri kurtardım ama diğer rarlı dosyaları ve resimleri kurtaramadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legend86

müzikleri kurtardım ama diğer rarlı dosyaları ve resimleri kurtaramadım.

İsterseniz farklı alternatifler deneyin..Get Data Back veya Recover My Files kullanabilirsiniz..
  • teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggame overr

teşekkürler

Rica Ederim..
  • Eline sağlık dostum
  • yanlıslıkla shift-deletele sildigim bir rar dosyasını bulamadı:( ama anlamadıgım, bellekteki adresi tamamen silinmiş bir dosya nasıl tekrar kurtarılır???
    buarada aranacak dosya uzantılarında .rar ı goremedim,
  • quote:

Orjinalden alıntı: hwwwest

yanlıslıkla shift-deletele sildigim bir rar dosyasını bulamadı:( ama anlamadıgım, bellekteki adresi tamamen silinmiş bir dosya nasıl tekrar kurtarılır???
    buarada aranacak dosya uzantılarında .rar ı goremedim,

Üzerine veri yazılmadığı sürece silinmiş olmuyor bahsettiğin rar dosyası için başka bir alternatif program deneyebilirsin bazıları diğerlerine nazaran çok daha başarılı olabiliyor.
  • File Scavenger ı bi deneyin arkadaşlar silinen dosyaları eğer üzerine yazma işlemi yapmadıysanız önceden hangi klasörde bulunoyosa o klasörlerin içerisine yerleştirerek getiriyor. hem de çok sağlıklı geri dönüşüm sağlıyor. bi deneyin derim. ben denedim 30 gb lık arşivimi kurtardım. bu arşivin içerisinde resimler, videolar, mp3ler ve belgelerim de vardı. özellikle resimlerim silindiğinde çok üzülmüştüm. ama geri getirince üzüntümün booş olduğunu gördüm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: krack

File Scavenger ı bi deneyin arkadaşlar silinen dosyaları eğer üzerine yazma işlemi yapmadıysanız önceden hangi klasörde bulunoyosa o klasörlerin içerisine yerleştirerek getiriyor. hem de çok sağlıklı geri dönüşüm sağlıyor. bi deneyin derim. ben denedim 30 gb lık arşivimi kurtardım. bu arşivin içerisinde resimler, videolar, mp3ler ve belgelerim de vardı. özellikle resimlerim silindiğinde çok üzülmüştüm. ama geri getirince üzüntümün booş olduğunu gördüm..

Tşkler bilgilendirme için..Bulup deneyelim..
  • malasef olumlu sonuc alamadım.. sağlık olsun

emeğe sağlık
  • Arkadaşlar veri kaybına uğrayanlara yardımcı olabilirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

malasef olumlu sonuc alamadım.. sağlık olsun

emeğe sağlık

Zaten başta dediğim gibi; %100 olumlu sonuç almak biraz da şansa bağlı..Eğer silinen verilerin bulunduğu sectorler üzerine başka veriler yazılmışsa kurtarmak pek mümkün değil..Bu durumda profesyonel yardım almak gerekiyor..
  • teşekkürler güzel program
  • tşkler....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.