Şimdi Ara

ps4 oynarken full hd goruntude bas ve goz agrisi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 sahibiyim suan gta5 oynuyorum fakat 1 sata 1.30 saat sonra gozum yoruluyor ve bas agrisindan birakmak zorunda kaliyorum telefon notebook vb seylerde hic olmuyor goruntu full hd diyemi sknti oluyor sizce?
    televizyonum samsung 5070 32 inc forumdan onerilere uyup almisdim.cozum olarak ne onerirsiniz beyler sizin televizyon ayarlariniz nedir lutfen yardim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drogba_asus -- 15 Nisan 2015; 15:15:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• drogba_asus D kullanıcısına yanıt
    Gozluk tak dinlendirici, benimde agriyordu goz doktoruna gidince problem oldugu ortaya cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Gozluk tak dinlendirici, benimde agriyordu goz doktoruna gidince problem oldugu ortaya cikti

bwnde gwrek yok goz kurulugu var dedi sadece ps4 de tv den oynarken oluyor cozumu yokmu

Valla görüntü ayarlarında sadece ışığı kısarsan belki biraz fark eder onun dışında bir çözüm yoktur yani. Gözlük verirler genelde iyi gelsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Valla görüntü ayarlarında sadece ışığı kısarsan belki biraz fark eder onun dışında bir çözüm yoktur yani. Gözlük verirler genelde iyi gelsin diye.

anladim.arka isik var parlaklik var hangisini kismaliyim? ya gozluk vermedi dinlendirici olsa dahi

Parlaklığı ihtiyacına göre kıs, kontrast yüksekse onu da kıs genelde yüksek olduğunda o rahatsız edebiliyor. Beyaz alanlar çok parlak olmayacak şekilde ayarlayabilirsin.
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    kontrast 100 de 100 parlaklık 42 arka plan 20 üstünden 14 ama nebilim renklerdenmiy apıyor anlamadım cokda üzüldüm.birde burun devilasyonu falan var ama onla alakası olcagını sanmıyor kulak basıncı ile vs
  • arkadaşım tamamen bahsettiğin şey ile ilgili, kulak basıncı vb. özellikle üşüttüğün dönemlerde basınçtan dolayı oluşuyormuş, bende de var göz doktoruna gittim, gözlerinde hiçbir problem yok kulak burun boğaza görünmen gerekir, muhtemelen üşüttün sinüslerin dolmuş dedi yooo çok iyiyim derken o akşam deli şekilde akıntı ve grip yaşadım :) hiç geçmez sanıyordum geçti ancak dönem dönem oluyor, bence bir kulak burun boğaza görün
  • Bende de uzun süre oynayınca mide bulantısı başlıyor
  • Benimde ağrıyor aynı senin gibi ben gözlük de kullanıyorum ben yeni geçtim ps4 e belki alışamadım diye olabilir diye düşünüyorum

• sacriof24 kullanıcısına yanıt
    onada göründüm fakat burun devilasyonu ve burun eti var kaç senedir.fakat bilgisayar ve telefonda gram etkilemiyor konsolda etkiliyor?.demekki nbüüyk ekran televizyonlarda o sıkıntı oluyor sanırsam aşşağıdakilerdede var olmadı notebook'a devam edicem ps4 ü satıp .aynen sinüsler bol bol doluyor hatta il dışına gidince üni için bayağı dikkat etmek lazım soğuga
  • Bendede benzer sorun var gözlerim yoruluyor ortalama 1.5 saatten sonra.Gözlerim uzağı görmediği için normal bir oyuncuya göre yakın mesafeden oynuyorum birde.Hala bi gözlük alamadım en kısa zamanda gıtcem bı goz doktoruna
  • Erron Black kullanıcısına yanıt
    demekki konsol ve tv ile alakalı bir sorun bu.bendede 1.5 saat sonra show başlıyor ama gözlerde normalde sorun yok televizyon ve konsol kurutuyor sanırsam notebook'a geçip program yazarım olmadı artık
  • sa beyler. bende de burun eti var. tv izlerken agri yasiyorum.

var midir cözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: jamez

sa beyler. bende de burun eti var. tv izlerken agri yasiyorum.

var midir cözümü?

bence doktora gorun normal tv izlerken dogal modda izle tv izlerken sorun olmamasi lazim

bende mesela kuru goz oluyor ps4 tetikliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drogba_asus -- 15 Nisan 2015; 18:47:36 >
  • Bu konu önemli aslında baktığınız mesafe ne sizin ben 1,5 2 m den bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Bu konu önemli aslında baktığınız mesafe ne sizin ben 1,5 2 m den bakıyorum

tahminen ayni civar uzaklasinda otomatik pc kullanir gibi duruyorum corsairler kucuk

Kontrast 100 de yuksek bence onu dusurup parlakligi artir birde oyle dene. Bende de gozlerde yanma oluyordu dusurunce daha iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım sonuçları bildiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Kontrast 100 de yuksek bence onu dusurup parlakligi artir birde oyle dene. Bende de gozlerde yanma oluyordu dusurunce daha iyi oldu.

yalniz cok yararli konu olabilir bu parlaklik samaung 100 ustunden 45 veriyor kaca dusursem acaba renk 50 netlik 50

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.