Şimdi Ara

ps4 oynarken full hd goruntude bas ve goz agrisi hakkinda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ottoman_Slap45

quote:

Orijinalden alıntı: drogba_asus

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Bu konu önemli aslında baktığınız mesafe ne sizin ben 1,5 2 m den bakıyorum

bugun 1.3 1.5 metre arasi denedim kontrasti falanda dusurdum ama nafile gene agriypr alnim ve gozun bozulmasindan korkuyorum saglik onemli last of us ve fifayi 3 saat oynadigimi bilirim bole olmazdi gta 5 detaylarindanmi gozumu yoruyor acaba

Göz yaşı damlası kullan. Tavuk karası başlangıcı gece körlüğüne neden oluyor. Haberin olsun. S.a.

A.S.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ac unity de bende agrı yaptı nedense çözümü yokmu
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    ayarlarda duzenleme yap.parlaklik insanin gozunu alir ve bas agrisi yapar.ben lg kullaniyorum kumandada Q. MENU tusu var.sende de ayarlamalari yapmak icin boyle bir secenek vardir.resim modu canli ise standart yap, enerji tasarufunu da minimum yap.istersen minimum un ustunu de yapabilirsin.bu soylediklerim parlakligi dusuruyor.bu soylediklerimi yaparsan sikintina care olacaktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkada gereksiz parlaklık var aynısı fifa 15 içinde geçerli bir ghosting durumu var samsung var bendede 5070.ayarları paylaşabilirmi samsung kullanan arkadaşlar
  • göz yaşarması ve baş ağrısı gibi sorunlar bendede vardı. ama bende 0.50-0.75 miyop var. optikciye giderek yeni gozluk aldım. sadece bilgisayar başında kullanıyorum. ORGANİK CAM diye birşey yaptırdım toplamda 280 tl tuttu ama yaşarma felan kalmadı. bazen 20 saat kadar oturdugum oluyor yınede sıkıntı yok.

not: bilgisayarıma 106 ekran lg led tv bağladım. oyunlarımı oyle oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erce.erdem -- 29 Mayıs 2015; 17:43:50 >
  • Bendede oluyor uzaktan oynamayı dene.
  • Bende yeni aldim ps4 oynarken basima agri giriyo gozlerim yaşariyo ne yapcam bilmem satmaya karar verdim bu yuzden. Hz den oluyo benim 60 hz destekliyo ps4.Pc de 75 hz yaptigim zaman sikinti olmuyo mesela.Acaba tvden kaylaklanabimirmi vestel led tv var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 haftadir ps4 pro kullaniyorum. Pc monitorum var 24" full hd. Pc acikken hic bir sorunum agri falan yok. Ps4 pro yu da bu monitore bagladim. Cihazi acip menu ekrani geldiginde bile basliyor gozlerim deli gibi agrimaya. Alismak mi gerekiyor acaba yoksa bu bir sorun mu anlamadim.

• Konu bayağı eski ama şunu söyliyim ben 1080 pikselde oynadığim zaman bayağı gölerimi rahatsız ediyor aşırı netlikten sanırım.Pikseli 720 yaptığım iyi oluyor.720 piksel çözüm oldu benim için yoksa oynayamazdım büyük ihtimal.Birse mavi ısik onleyici özel gözlukler var ondan alabilirisin ben kullanıyorum fena degil faydası oluyor.

• XthorX kullanıcısına yanıt
    Bende de var bu olay

• Sorun büyük ihtimalle kullandığınız monitör ya da tv den kaynaklıdır. Hdmi kablosunda bile sıkıntı olabilir. Piksel artınca baş ağrısı yapsa kimse 4k izleyemez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.