Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutu içerigi zengin, netligi ortada. Daha ne olsun Eken H9 Yeni Kayıpsız Netlik örneği----------Tıklayıp indirebilirsiniz------------

Satın Aldığım Link : Youtube Videomun altındadır. Buraya link koyamıyorum. Güncel indirim kodunu orada güncel olarak yazıyorum.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

Satın almakta zorluk yaşıyorsanız Facebook ( Messenger ) üzerinden bana mesaj atabilirsiniz arkadaşlar :https://www.facebook.com/OlguErhan

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın Ve Msj Yazın<------

Satin alinacak yer : eken stoklarda artık yok - Eken ile aynı H9 kamerası + Eken firmware yüklenebiliyor malzeme 1 e 1 aynı.

quote:

Orijinalden alinti: drunkdog

Bugün isteyken kamera yanimdaydi. Sorularinizi okuyunca merak edenler için test videosu çektim. Ayni noktadan bir de Gopro Hero 3 ile çekim yaptim. Asagida download linklerini paylasiyoru. Ham halleriyle izleyip farki görebilirsiniz. Gopro ile yapilan çekim 1 saat sonra yapildi. günes biraz daha batida. Tek fark o. Eken H9 çekimi 1080 60 fps, gopro çekimi 1080 50fps. Eken dosyasinin içinde 1 adet jpg fotograf mevcut.

Full batarya testi yaptim. Ekran sürekli açik halde 1080 60 FPS'de 40 dakika çekim yapiyor. Ekran kapali iken ayni ayarlarda full batarya ile ortalama 60 dakika çekim yapilabiliyor. Ben çekim yaparken yanimda + 1 batarya ve powerbank bulunduruyorum. Yeterli oluyor.

Eken H9 videosu:https://yadi.sk/d/UvpWCZqZmTxej
    Gopro Hero 3 videosu:https://yadi.sk/i/K6GkoyLMmTxfh

Vay be bu fiyata bu Bitrate degerlerini hiç tahmin etmiyordum.

Gerçekten basarili.

[/url]
    resIm yÜkleme

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Tesekkürler @drunkdog

quote:

Orijinalden alinti: @SeniorAwesome Çok tesekkürler

Herkese iyi günler arkadaslar. Sevgili aksiyon kamerasi mucitlerimizden @OlguErhan dostumuzun tanitimiyla 3 adet Eken H9 almistim ese dosta.

Kamera 46 dolar dolaylarinda ve kutu içeriginde su alti kilifindan gerekli aksesuarlara kadar mevcut oldugu için son zamanlarda baya ilgi görmüstü.

Fazla sözü uzatmadan elimde amkov amk7000, xiaomi yi de oldugu için biraz kiyaslayarak biraz da h9 u tanitarak incelemeyi yapacagim.

Öncelikle yogun bir süreçten geçiyorum o yüzden fazla vakit ayiramadim sadece bilgi odakli olacak...

-------------

Boyutlari Xiaomi ve Amkovdan biraz daha heybetli oldugunu fotograflarda göreceksiniz. Lensin bulundugu ön yüzey kadifemsi bir yapiyla yapilmis. Xperia Z kullanicilari ne dedigimi anlayacaktir. Uzun vadede çok da saglikli olmasa da kisa vadede sizi mutlu edecektir.

Arka yüzeyde 2" lik küçük ama etkili bir ekrani var. Ekran size pratiklik sagliyor bu bir gerçek. Zaten mantigina da bu yönden bakmalisiniz. Evet ekran size pratiklik saglayacak. unutmayin profesyonel makinelerde dahi ekran 1-2 megapiksel çözünürlügün üzerinde pek olmaz.

Batarya hizli sarj oluyor. Özellikle amkov a göre gayet hizli. Bu konuda en yavas amkovdu. Süre olarak xiaomi ile 40 dk dolaylarinda görüyordum bunda da yine 40 dk dolaylarinda gördüm. Birebir süre testi yapmadigim için net cevap veremiyorum.

Aparatlari ise yarar, hangisi isinize yararsa tabii ki onu kullanacaksiniz ancak 1-2 parça disinda çogu kenarda duracak onu belirteyim.

Gearbestten aldim ve geldiginde waterproof housing in lens kisminda hafif kilcal çizikler vardi ancak paketleme esnasinda olabilecek bir sey. Keske oraya bi film çekselerdi keza kilifin arka kapaginda bile film mevcut. Bu arada kutu içerginde yedek arka kapakta geliyor.

Asagida Kiyaslama fotograflari videolari ve Eken ile çektigim fotograflar mevcut.

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Yurtdışı Alışveriş ile ilgili Detaylar :

---Gearbest'ten Alışveriş Örneği Resimli Anlatım---
    ---Gearbest Alışveriş Rehberi---

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 17 Ocak 2018; 15:2:46 >

• ov4689 4Mp'lik bir kamera nasıl 4K video çekebilir ki interpolasyondur büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner97

ov4689 4Mp'lik bir kamera nasıl 4K video çekebilir ki interpolasyondur büyük ihtimalle

Zaten 4K da fps düşüyor örnekler hep 1080P 60 Fps gelmiş.

Ama bu fiyata bu set bence çok iyi

Xiaomi yi almak istediğimizde sadece kamera geliyor bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi yi ile kamera özelliklerini kıyaslarsak iyimidir?

• Evet arkadaslar ayni soruyu bende merak ediyorum. Kutu icerigi disinda yi ile kiyaslarsak nasildir? Bilgisi olanlar yardimci olabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

Xiaomi yi ile kamera özelliklerini kıyaslarsak iyimidir?

Kutu içeriği ve f/p fiyat anlamında iyi. Netlik anlamında xiaomi yi daha iyi olacaktır

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Peki, Sensor anlamında sanırım Xiaomi Yi, Sony kullanıyor.

Eken'de bulunan sensor kötü müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3lijh

Teşekkürler.

Peki, Sensor anlamında sanırım Xiaomi Yi, Sony kullanıyor.

Eken'de bulunan sensor kötü müdür?

Çekimlere baktığımızda iyi çünkü Youtube netliği en az %30 oranında bozuyor yüklerken. Orjinal mov dosya çekimleri çok daha net olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 24 Eylül 2015; 20:15:12 >
  • kaptım bir tane kıyaslamaları izledim şahane bu fiyata.sj4000 ve xiaomi yi halt etmiş incelemelerde.aksesuarları da cabası paylaşan arkadaşa teşekkürler

• yalnız bir sorum var buna ekstra pil herhangi bir tane action cam pili olarak alınabilir mi? pil için link bulamadım da...

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

yalnız bir sorum var buna ekstra pil herhangi bir tane action cam pili olarak alınabilir mi? pil için link bulamadım da...

Sorarız onu tahminimce SJ4000 pili uyar gibi geliyor.
  • quote:

yalnız bir sorum var buna ekstra pil herhangi bir tane action cam pili olarak alınabilir mi? pil için link bulamadım da...

Az araştırdım aynı sj4000 pili kesin uyar bence. Satın aldığınız yere bir msj atıp danışın garanti olsun.
    EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Az araştırdım aynı sj4000 pili kesin uyar bence. Satın aldığınız yere bir msj atıp danışın garanti olsun.
    EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

bende araştırdım hocam bana da öyle geliyor yine de bi soralım bakalım 1050 mah yerine daha yüksek kapasitede uydurabilirsem daha iyi olur.en kötü harici şarj aletinden doldururum mola verdiğim yerlerde.sanırım 1050mah gayet kolay dolar.bu arada konuyu sizin açtığınızı farketmemişim olgu hocam sizi araç içi kameralardan takip ediyordum kısmet bu kamerayaymış.hem araç içinde hem de motorsiklette kullanacağım

• Alinca inceleme yapar misiniz? Cok merak ettim gercekten kamerayi.

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Bu arada kiyaslama videolari icin link verebilir misiniz?

• Takip

• quote:

teslim alınca incelemesini de paylaşırım hocam.videoda görüldüğü üzere netlik xiaomi yi'ye göre çok daha iyi.bu arada 4k ve 2k modlarında da oldukça tatmin edici fps olarak.ancak 1080pde tam olarak aksiyon kamerası özelliği ortaya çıkıyor.slow motion ve timelapse videoları da oldukça iyi bu arada.

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Gerçekten Yi'ye göre görüntü kalitesi daha berrak geldi.

Time Lapse özelliğini araştırdım, hobi olarak, gün batımı veya doğuşu gibi doğa olaylarında kullanılıyor sanırım genelde.

Gerçekten, ilginç bir mod olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3lijh -- 26 Eylül 2015; 12:52:51 >
  • İncelemeyi bekliyorum ben de

• quote:

quote:

teslim alınca incelemesini de paylaşırım hocam.videoda görüldüğü üzere netlik xiaomi yi'ye göre çok daha iyi.bu arada 4k ve 2k modlarında da oldukça tatmin edici fps olarak.ancak 1080pde tam olarak aksiyon kamerası özelliği ortaya çıkıyor.slow motion ve timelapse videoları da oldukça iyi bu arada.

Bu videoda Xiaomi Yi kamerasına focus ayarı yapmadan karşılaştırma yapılmış.

Netlik uzak çekimlerde bariz bozuk olarak gösteriliyor....

Xiaomi yi cam gibi çeken bir kamera yok böyle birşey yani.

Xiaomi Örnek çekim :https://www.dropbox.com/s/cu7iei48x7nyoal/Tailand_Sample.rar?dl=1 46 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Eylül 2015; 15:02:11 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.