D

Çavuş
15 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
359642 Gün Cezalı
357273 gün 14 s. 53 dk. kaldı
Gönderileri
arkadaslar normal rahat oynuyordum iki gun once internet gitti 1 gun sonra geldi hiz iyi ama lag var pyunda fiber optik uydunet kullaniyorum fifa 15 de lag oluyor arada oynayamiyorum ne yapmam lazim
tpo adinda turk playatation oyunculari grubu reklam amacli deildir ben uzuluyordum turnuvalar olmuypr diye 8000 kisilik grup var forum donanimdan arkadaslarla katilalim diyorum ne dusunuyorsunuz? facebookdan aratip bulabilirsiniz
bir tane arkadaşım var oyunu çok seviyor fakat haksız yere ban yemiş ama ticket atacak yeri bulamadi bir yardımcı olurmusunuz
uydunet kullaniyorum cozumu nedir baglanmiyor
merak ettiklerim var ama forumda bulamadım yokmu yoksa?
arkadaslar x550jknin meshur ekrani var k555ln deki ekran tipi ve ekran aynimi yoksa farklimi kalitelimi ekrani onun
ps4 sahibiyim suan gta5 oynuyorum fakat 1 sata 1.30 saat sonra gozum yoruluyor ve bas agrisindan birakmak zorunda kaliyorum telefon notebook vb seylerde hic olmuyor goruntu full hd diyemi sknti oluyor sizce?
televizyonum samsung 5070 32 inc forumdan onerilere uyup almisdim.cozum olarak ne onerirsiniz beyler sizin televizyon ayarlariniz nedir lutfen yardim
ps4 sahibiyim suan gta5 oynuyorum fakat 1 sata 1.30 saat sonra gozum yoruluyor ve bas agrisindan birakmak zorunda kaliyorum telefon notebook vb seylerde hic olmuyor goruntu full hd diyemi sknti oluyor sizce?
televizyonum samsung 5070 32 inc forumdan onerilere uyup almisdim.cozum olarak ne onerirsiniz beyler sizin televizyon ayarlariniz nedir lutfen yardim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 121
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.759 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.