Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
18
Favori
78.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncu kulaklarının pro olanları çok pahalı. Şöyle 100-150 lira arasına savaş oyunlarında filan hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacağımız bir kulaklık var mı önereceğiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Oyuncu kulaklarının pro olanları çok pahalı. Şöyle 100-150 lira arasına savaş oyunlarında filan hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacağımız bir kulaklık var mı önereceğiniz..
    Ps4'e herhangi bir bluetooth kulaklık bağlayarak chat yapabilir miyiz?

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu)

Evde bundan var pazartesi gibi deneyeceğim bağlamayı da merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Ps4'e herhangi bir bluetooth kulaklık bağlayarak chat yapabilir miyiz?

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu)

Evde bundan var pazartesi gibi deneyeceğim bağlamayı da merak ettim

Alıntıları Göster
    Ps3'Deki gibi bluetooth cihaz bağlanmıyor. Bende jabra var bağlayamadım.

• Ps4 hic bi kulakliga tam destek vermiyor elimizde Ferrari var Şahine bindiriyolar lanet olsun yapacakları işin en iyisi kablolu alip tv ye bağlamak
  • Sony gold wireless kullaniyorum. Kargo dahil 50 dolara aldim. Son derece memnunum şiddetle tavsiye ederim
  • Kulakici mikrofonlu saglam ses veren bir kulaklık onerebilirmisiniz
  • Fazla düşünmeye gerek yok bana göre ps4 için tasarlanmış en iyi kulaklıktır. Turtle Beach Earforce Stealth 500p
  • Beyler bana hem pc hemde ps4 da güzel performans alabileceğim bir kulaklık lazım. 300 liraya kadar her türlü öneriye açığım. G930 bakıyorum ps4te sıkıntılı. 500p baktım birçok iyi yorumun yanında bir sürü kişi malzeme kötülüğü kullanımda rahatsızlık ve mikrofonu sıkıntılı demiş. Gold wireless baktığım zaman hem pc performansı yeterli değil hemde sanal 7.1 olduğundan diğerleri kadar iyi değil deniyor. Kaç gündür kafayı yedim inanın yardım
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu fiyata nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertb

Merhaba bu fiyata nereden aldınız acaba?

Amazondan aldım hocam black friday de
    Kaç gün sürdü elinize ulaşması ?
  • HeisenbergBB kullanıcısına yanıt
    Hyperx cloud 2 öneririm. Çok güzel ses veriyor müzik film oyun gayet yeterli amazondan ucuza getirtebilirsiniz. Pc için usb ile ps4 için tek 3.5mm jack var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalgerioNN

11 günde ulaştı tam olarak.
  • quote:

11 günde ulaştı tam olarak.
    Teşekkürler
  • quote:

Teşekkürler
    Arkadaşlar yeni PS 4 sahibiyim. Ne yazık ki monitörden oynadığımdan dolayı ses olayını gamepad'in jack'e kulaklık bağlayarak hallettim ama pek tatmin etmiyor. Elimde pc için Creative Soundblaster Arena var ama bu PS4'e bağlayamıyoruz galiba?. 100 TL'yi geçmeyecek şekilde nasıl bir kulaklık tavsiye edersiniz. Bir de sadece gamepad'e bağlayarak mı ses alabiliyoruz? Optik çıkıs hariç usb'den ya da wireless kulaklık kullanamıyor muyuz? Halen cözemedim bu durumu.
  • RagwarAntwone R kullanıcısına yanıt
    Sesi isterseniz ds4 e yönlendirip ds4 e takacağınız bir kulaklıkla alabilirsiniz. İsterseniz de PS Gold Wireless veya Turtle Beach Earforce Stealth 500p gibi USB soketli kulaklıklarla kullanabilirsiniz. Ancak ne yazık ki PS 4 her wireless kulaklığı desteklemiyor. Desteklenen kulaklıkların bir kısmı için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/PS4/wiki/headsets
  • quote:

Orijinalden alıntı: purepain

Sesi isterseniz ds4 e yönlendirip ds4 e takacağınız bir kulaklıkla alabilirsiniz. İsterseniz de PS Gold Wireless veya Turtle Beach Earforce Stealth 500p gibi USB soketli kulaklıklarla kullanabilirsiniz. Ancak ne yazık ki PS 4 her wireless kulaklığı desteklemiyor. Desteklenen kulaklıkların bir kısmı için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

Bende bulunan Creative SoundBlaster Arena 5.1 kulaklık USB girişinden çalıştı lakin sesi az geliyor. Ses yükseltmek için kullanılan aparat da sesi yükseltmiyor. Normalde PC'de canavar gibi çalışan bir kulaklık

• Turtle beach 800 elite kullanmaktayım. Optik ses çıkışı ile dock'a bağlanarak kulaklık wireless olarak bağlanıyor. Gayet tatmin edici ve güzel ses veriyor. Ancak 300 usd gibi bir fiyatı var. Birde kargo ve gümrük masrafları eklenince uçuk fiyatlar çıkıyor. Ben Singapur'dan 820 tl ye aldım. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagwarAntwone

quote:

Orijinalden alıntı: purepain

Bende bulunan Creative SoundBlaster Arena 5.1 kulaklık USB girişinden çalıştı lakin sesi az geliyor. Ses yükseltmek için kullanılan aparat da sesi yükseltmiyor. Normalde PC'de canavar gibi çalışan bir kulaklık

Alıntıları Göster
    Her kulaklığı desteklemiyor dememin sebebi o zaten. Kimisi hiç çalışmıyor kimisinin bazı özellikleri çalışmıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.