Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
18
Favori
78.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.turtlebeach.com/product-detail/ps3-headsets/ear-force-dpx21/49

Bendeki kulaklyk bu,3-4 sene önce almy?tym. Son zamanlarda oynady?ym r6'da sanki yeterince ses kasmaya yardymcy olmady?yny hissediyorum. Kablo olayyndan da kurtulmak için 500p almayy dü?ünebilirim. Performans kar?yla?tyrmasy açysyndan bilgisi olan var mydyr ?

Benim kulakly?ymdaki gibi ekstra bir aparat göremedim, chat, oyun sesi vs nereden ayarlanyr, Mic'i gizli mi, ses kalitesi vs... ?
  • Psp vita kulaklıgını kullanıyorum gayet memnunum düsünen arkadaslara siddetle öneriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assassinjoy -- 29 Ocak 2016; 13:18:24 >
  • Fifa 16 takım için konuşmalar için kulaklık ihtiyacım oldu. Bana Türkiye'den -N11,Hepsiburada, Tekno SA vs.- alabileceğim en fazla 150 TL gibi bir fiyatı olan rahatça mikrofonunu kullanabileceğim bir veya birkaç kulaklık önerir misiniz.. Millet çatır çatır konuşurken çok yalnız kalıyorum :)
  • tr-kerem T kullanıcısına yanıt
    Kerem 500p nin kötü bir kulaklık olduğu yönünde çok eleştiri var. Almadan önce iyi araştır kardeşim.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Daha araştırmaya başlamadım ama ilk önceliğim ses dinlemek için maksimum performans sağlayan bir kulaklık bulmak, ikinci olarak da kablo olayından kurtulmak..
    Bilmem kaç sene önce cs oynarken klasik kulaklıklar ile kimin nerden geldiğini anlarken bu yeni nesilde nedense oyunların içeriği yüzünden midir nedir sesler bana çok karışık geliyor. r6'da ses elzem o yüzden iyi seçim yapmak lazım
    Bu biraz bütçeyle de alakalı. Eğer bütçe yeterliyse zaten 2 seçeneğin var;

Astro A50 veya Steelseries H

Diğer hiçbir kulaklık bu ikisinin yerini tutamaz. Hem ses kalitesi hem de çevresel ses olarak.
    Bütçe yeterli ama bu göreceli bir kavram..
    Şu saatten sonra bir kulaklığa 1.000 TL ve üzeri vermek çok içimden gelmiyor. Senin önerdiklerin de sanırım bu civarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-kerem -- 5 Şubat 2016; 10:51:05 >
  • Arkadaşlar ps4 ün kutusundan çıkan mono kulaklığı bulma şansımız var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle maalesef. Ben 500p eşdeğeri x500 ü xboxta kullanıyorum. Malzeme kalitesini geçtim, verdiklerime kıyasla ses kalitesi yönünden gündüzle gece kadar fark var. Karar senin.
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    gg, sp, sahibinden gibi sitelere baktın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

gg, sp, sahibinden gibi sitelere baktın mı?

Mobilden bakmaya çalıştım ama denk gelmedi pc ye geçince detaylı bakacağım hocam

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/trust-19751-gxt304-ps4-in-game-chat-kulaklik-p-BDBT210084648?magaza=Altunextra&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CJ_08Lql4MoCFReZGwod2s8Lyw

bak başka markaların da çıkmış chat kulaklıkları. ps in içinden çıkanın kablosu çok ince, ben olsam ondan almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

http://www.hepsiburada.com/trust-19751-gxt304-ps4-in-game-chat-kulaklik-p-BDBT210084648?magaza=Altunextra&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CJ_08Lql4MoCFReZGwod2s8Lyw

bak başka markaların da çıkmış chat kulaklıkları. ps in içinden çıkanın kablosu çok ince, ben olsam ondan almazdım.

Teşekkür ederim zahmetiniz için.

Hocam kulaklık bozulunca bu modelden aldım ama pişman oldum, ergonomik değil bir de ses kapama tuşu yok. O yüzden orijinal kulaklığı bakıyorum özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 5 Şubat 2016; 11:30:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [Z3R0]

Hyperx cloud 2 öneririm. Çok güzel ses veriyor müzik film oyun gayet yeterli amazondan ucuza getirtebilirsiniz. Pc için usb ile ps4 için tek 3.5mm jack var.

Hyper x cloud 2 stereo ses veriyor galiba?ps4 icin ses karti varmi ?

TR'de satılıp da deneme fırsatım olacak bir yer var mıdır ?
    Şöyle izin versinler 1 el oyun oynayalım farkı görim o zaman alırım :)
    2 hafta once bir arkadasim teknosadan steelseries H aldi

Ama deneyebilir misin bilmem :)

Gel astro a50 alalım beraber. Bu da kesmezse evdeki odayı stüdyo tipi odaya çeviririz

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    alalım, sol kulaklık ben de sağdaki de sende kalır. Chat işini de whats upp'dan idare ederiz
  • hocam bak bunu kullaniyorum ben Ps4 de ve telefon. Tablet Bluetooth. Olan her yerdehttps://www.bol.com/nl/p/turtle-beach-ear-force-elite-800-wireless-dts-headphone-x-7-1-virtueel-surround-gaming-headset-zwart/9200000031940767/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • delioglan77 kullanıcısına yanıt
    Özgür abi ben bu kulaklığa bu kadar parayı verdikten sonra telefon, tablet , ps3-4 u geçtim, market iişlerinde bile bunu kullanırım. Pazar günleri gazete almaya falan yollarım

Sen çıtayı iyice yukselttin bununla. Bizim dediklerimiz 300 $ bu 300 € . Birde indirimli fiyatiymis breh breh

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.