N

Yüzbaşı
21 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar superonline dan algım bu modem icin linkteki yonlendirmeleri giremem gerekiyor ama arayuz benim gibi bu isden anlamayanlar icin cok karısık sanırım beceremedim sizlerin yardımıyla yapacagıma inanıyorum simdiden tesekkur ederim
http://support.smartdnsproxy.com/customer/tr/portal/articles/1528973-static-ip-routing-for-router-modem
arkadaşla fikrimi değiştirdim yeni apu serisinden almak istiyorum ekran kartsız 2k 4k video oynatıcam ve gunluk işler yaklasık 5 6 ay sonra yurt dısına tasınacagım için satmak zorundayım o yuzden en az zarar edicel bileşenleri kurmak istiyorum

2200g veya 2400g ? aalarında 300 tl fiyat farkı var performanslarının benim icin farklılık yaratacıgını dusunmuyorum ama sizce hangisi kolay elden cıkar

anakart olarak asus prime b350 plus dusunuyorum
https://www.vatanbilgisayar.com/sepet/sepetim.aspx

ram olarak da bu var aklımda tekli olacak 2x4 kit almak dahamı iyidir ama 3200mhz de çalısacak bu fiyata kit bilmiyorum hic
http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-1x8gb-ripjawsv-siyah-ddr4-3200mhz-cl16-1-35v-tek-modul-ram.html

tavsiyelerinizi bekliyorum zira yarın alıp kurma planlarım var

tek bekletim gunluk işlerimi ve 2k 4k görüntü almak artık satacagım zmn elimden kolay çıkacak sistem olsun

diğer bileşenler

corsair 450D

corsair CS650M

Samsung 850 evo 250 gb ve bir kaç hdd
Arkadaslar 2 hdd bulanan sisteme sonrada ssd ekledim ve sisteminona kurdun sonra diger sistem yüklü olan hdd ye format attim ve resimdeki ekran çıkıyor hdd nin baglantisini kestigimde bu sefer sistem ssd yi görmüyor

F12 başlangic da calistirin hdd seçiyorum sonuc

Anakart gigabyte g41 combo

Arkadaşlar yaklaşık 2 3 yıl önce alınan ve kutusu hiç açılmayan ipod nano resimlerdeki gibi üst kapağı kasadan ayrılmış şekilde paketlenmiş çıktı.

Garantisi de olmadığı için hiç birşey yapamıyorum Apple müşteri hizmetleri teknik servise yollayın çıkan olumsuz sonucu itiraz ederek Apple müşteri hizmetlerinden üst depertmana bildirin (şikayet) ve biz o raporu ve teknik servisin çektiği resimleri İrlanda da ki mühendislerimize yollayarak yardımcı olmaya çalışırız gibisinden bir cevap aldım. Müşteri hizmetlerindeki hanımefendi olması gerekenden daha fazla yardımcı olup sonuç çıkararak gönlümün zirvesine oturdu.

İtunes hiç bağlanmamis olması umarim hic kullanilmadiginin teknik kanıtı olur daha önce benzer problem yaşayan arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum ve umarim teknik servis elemanları gereken hassiyeti gösterir incelemelerinde hatta bu konu içinde önerisi olan varsa cok makbul geçer yaşadığım şehirde apple teknik servisi olmadığını için istanbulda ki her hangi bir yetkili servise götüreceğim
Merhaba arkadaşlar 2 gun önce almanya istanbul baskonsoloslugundan red yedim daha önce yeşil pasaportum ve 2 kere almanyaya giris cikisim şirket calisina ve hesabimda 15 bin tl gibi bir mevla olmasina rağmen vizeyi alamadim red mektubu elime bugun ulaşıcak ve direk itiraz etme hakkimi kullanmak istiyorum ilgili tecrübeli arkadaşların acil yardiarini bekliyorum
anladıgım kadarıyla aralarındaki tek fark işlemci ama ne farkader ileriye donuk hic bi fikrim yok film ve çoklu penceri için kullacagım tecrubeli arkadaslardan acil yardık bekliyorum
arkadaslar kamera vesayre umrumda degil film izlmek icin ve coklu ekran açmak icin tablet istiyorum ekranı ve pili beni idare etsin yeter bir de coklu ekran icin ram yuksek olması gerekiyo sanırım emin degilim max 1000 tl verebilirim daha uygunu olursa tercihim tavsylerinizi bekliyorum
merhaba arkadaşlar Adapazarında yaşıyorum ve yurtdışından gelecek arkadaşım için İstanbul içi kalacak yer bakıyorum 2 kişilk

kendisi yabancı oldugu icin dogal olarakrta istanbul u gezmek istecek bu yuzden merkezi yerlere yakın olma şartı dogmus oluyor

benim kafamda taksim ve kadıkoy civari herhangi bir pansiyon host kiralik dair olustu ama fazla butcemiz yok ve 4 gun kalmayı dusunuyoruz

bütcemiz genis degil diye gidipte ne oldugu belirsiz basımıza is alcak mekanlarda kalmak kimsenin isteyecegi birsey degil zaten bu yuzden sizin yardımınıza ihtiyac duyuyoruz ucuz diyip 90 tl verecegime güzel guvenilir olur 110 120 verebilirim fiyatlar örenek tabi ama tahminim bu aralılar

kendinizin kaldıgı veya bir haber oldugunuz mekandan yada bana taktik verebiliceginiz bir yöntem varsa çok makbule gecer kasım aynın ikinci haftası için hersey tesekkurler
Beyler ps de yeniyim hic fps oynamadim satin alacagim ama ikisi arasindaki farki anliyamadim gitti hardline bf4 dun devami yoksa grafikleri kurgusu degismis yeni bir oyunmu ve delux ultimate premium versiyonlsri arasi farklar ne degermi o parayi vermeye son olarak endo psn den almayi dusunuyorum
Arkadaşlar tatil icin geldim ve donuste bana Türkiye'deki Ürünlere göre fark yaratacak supp almak istiyorum benim üzerine yogunlastigim weider amino essential ve yanina belki weider premium protein ama bunun yerine Türkiye'den optimum whey de tercih edebilirim siz olsanız yaniniza ne alirdiniz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 85.261 (Bu ay: 246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 259 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.