Yüzbaşı
20 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar,

Şuanki sistemim,
Ryzen 1600x işlemci
3200mhz 2*8gb ram
B350 anakart
2 adet 7200 rpm hdd
1 adet ssd
Zalman z3 plus kasa

Hiç bir şekilde oc işlemi yapılı değildir.

Bu aldığım kasa ile gelen psu nun özellikleri şu şekilde,

Xfx 5700xt thicc iii ultra ekran kartı aldım.

Mevcut psu bu sistemi sorunsuz şekilde kaldırır mı acaba?

Kaldırmaz ise kaliteli bir psu tavsiyesi verebilir misiniz? 1300₺ ye kadar bütçem var.

Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
Selam arkadaşlar,

Ötv indirimi ile ilgili bir kampanya başlatılmış. Her aile için ilk alınacak arabaya ötv indirimi yapılması , ikinci araba için ise ötv nin normal şekilde uygulanması.

Olumlu sonuçlanır mı bilmem? Ama destek olmamızda fayda var diye düşünüyorum.

https://www.change.org/p/maliye-bakanliği-bir-ailede-bir-araç-için-ötv-kaldirilsin-2-araç-için-ötv-orani-günümüzdeki-gibi-uygulnsin?recruiter=13368031&utm_source=share_petition&utm_medium=whatsapp
İki DS4 koluda playstationa kabloylada bağlasam kablosuzda bağlantı yapsam sadece ps4'e 1 karış uzaktayken kullanabiliyorum , yarım metre bile kolu ps4 ten uzaklaştırsam bağlantı hemen kesiliyor.
Her iki koluda resetledim hatta ps4 ü vile sıfırladım ancak sorun çözülmedi. Yardım edebilen olursa sevinrim.
[simage][
/simage]
ps4 tomb raider definitive edition primary hesap takas sadece primary hesaplarla yapabilirim.

fifa14/nfs rivals oyunları hariç diğer oyunlarla takas olabilir. teklifler pmden.
Psn den indirdiğimiz oyunları birşekilde pc ye atıp istediğimiz zaman yine vitaya atabiliyormuyuz?
Amazondan gta 5 almak istiyorum kardeşlik yapmak isteyen varsa pm atsın fiyat kişi başı 20 usd
Diablo 3 satin alicam kardeslik yapmak isteyen pm atsin
Selamlar
Oyunu battlenetten starter edition olarak indirdim. Play offline seçeneği ile girdiğimde login sayfası açılıyor ve oyuna giremiyorum. Ben denizci olduğum için gemide internet imkanım yok. Şimdi bu oyunu satın alsam offline oynayabilir miyim? Yani diablo 3 gibi sürekli internet istiyor mu? Boşa satın almış olmayayım. İnternette araştırdığımda offline oynanabiliyor diyor hatta videolar bile var, ancak ben başaramadım acaba starter ediition olduğundan mıdır? Oyuna sahip olupta offline oynamayı deneyip bana kesin bir cevap veren olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
DMC için psn kardeşlik yapılacaktır. İsteyen varsa beraber alalım oyunu.
Hakkında
Meslek: gemi kaptanı
İlgi Alanları: teknolojik olan herşey
Forum İmzası:
TR Psn+: captain_kynenn
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
captain_kynenn
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 828
İkinci El Bölümü Mesajları: 181
Konularının görüntülenme sayısı: 40.716 (Bu ay: 208)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.