Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhabalar yakın zamanda ben de uzun araştırma yapıp razer nari ultimate kulaklığını aldım, çok memnunum, dilerseniz seçenekler arasına ekleneyebilirsiniz, sorunuz olursa cevaplamaktan memnun olurum 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yorumu yazmamdan birkaç gün sonra çok temiz kullanılmış PS4 Platinum Headset modelinden buldum. Çok memnunum, ben de bu modeli tavsiye ederim.

Size de tavsiyeniz için teşekkürler, güle güle kullanın
  • Zorbis kullanıcısına yanıt
    Sağolun size de hayırlı olsun güzel günlerde kullanın,
    Bir sorum; konuşurken kendi sesinizi duyabiliyor musunuz öyle bir ayar var mı (ps4 için soruyorum), nari ultimate'de var ama verimli çalışmıyor, kendi sesini duymadığın için de konuşurken yüksek sesle konuşmak zorunda kalıyorsun gece sıkıntı oluyor,
    Bir diğeri de, oyun/chat seviye ayarı var mı ve çalışıyor mu, nari ultimate'de var ama ps4 desteklemediği için çalışmıyor, bir sorun yaratmıyor ama hani olsa da iyi olurdu

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
    Henüz online oyun oynamadığım için tecrübe etme şansım olmadı.
    Şu aralar last of us2 oynuyorum sadece.
  • Zorbis kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, denediğinizde yazarsanız buradan ya da dm'den çok memnun olurum👍

• arkadaşlar merhaba. kablolu tüm kulaklıklar uyumlumudur. tek jak girişiler?

mesela şu ürün: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-mdr-zx110ap-mikrofonlu-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-beyaz-1127912.html?ga_query=1127912

• samsung u level pro gold ps4 uyum imkanı bir yolu varmı acaba

• Max 500 liraya kadar kulaklık öneriniz var mı? Tek jak olanlardan olursa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorbis

Merhaba,
    Yorumu yazmamdan birkaç gün sonra çok temiz kullanılmış PS4 Platinum Headset modelinden buldum. Çok memnunum, ben de bu modeli tavsiye ederim.

Size de tavsiyeniz için teşekkürler, güle güle kullanın

selam, platinum fiyatı 1.200 civari ama gerçekten üst seviye kaliteli ses veriyorsa almak istiyorum, ben de yeni başladım Last Of Us Remastered , sonra part 2 ye geçicem, bana tavsiyede bulunur musunuzi

şu an Logitech G332 kullanıyorum, orta halli bir kulaklık, ne kötü ne iyi

• TURK33 T kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle alın.
    Ben 900e almıştım, sıfır gibiydi çok az kullanılmıştı.

Özellikle last of us2 oynarken çok keyif almıştım.

Hem PS5 de uyumlu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba maks 500 tl ye (kulak içide olur) mikrofonlu ps4 kulaklık arıyorum yardımcı olabilcek varmı

• Arkadaşlar elimde galaxy buds pro kulaklık var. Bunu ps4 de kullanmak istiyorum. Ama ps4 tanımıyor maalesef. Eğer kullanır isen satmaktan vazgeçicem. Acaba bu ürünü ps4 de kullanmak için ne gibi bir ürün almam gerekiyor. Ses kalitesi güzel olmalı ve gecikme tabii olmamalı. Bütçe 200 300 e kadar çıkabilir.

• bluetooth kulaklığı aux ile koldan bağladığımda mikrofon çalışmıyor. bilen arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.