Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Kapatma tusuna bi kere basinca mikrofon kapaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fazla para veremem diyosaniz galaxy s4 ün yada s3 ün kulakligini kullansinlar ps4 de denemedim ama mükemmel bişi

• arkadaşlar kulakiçi olarak önerebileceğiniz var mı ? (mikrofonlu olması gerekiyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

arkadaşlar kulakiçi olarak önerebileceğiniz var mı ? (mikrofonlu olması gerekiyor)

Ps vita nın kulaklığı var bende gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

arkadaşlar kulakiçi olarak önerebileceğiniz var mı ? (mikrofonlu olması gerekiyor)

Ben Samsung Galaxy S3'ün kulaklığını kullanıyorum gayet memnunum.
  • ARKADASLAR Sennheiser CX 300-II Precision kulak içi kulaklık var. dualshock 4 un kulaklık cıkışına taksam oyun içi sesleri direk alabilir miyim?
    müzik dinlemek için almıştım bu kulaklığı gürültü engelleme özelliği de var oyunlarda nasıl bir performans verir. bu yada buna benzer kullanan var mı?

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_n -- 11 Eylül 2014; 22:00:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_n

ARKADASLAR Sennheiser CX 300-II Precision kulak içi kulaklık var. dualshock 4 un kulaklık cıkışına taksam oyun içi sesleri direk alabilir miyim?
    müzik dinlemek için almıştım bu kulaklığı gürültü engelleme özelliği de var oyunlarda nasıl bir performans verir. bu yada buna benzer kullanan var mı?

Sesi direk alırsın.Bende vita için çıkmış orjinal kulaklık var sorunsuz kullanıyorum eğer kulaklık kaliteli ise baya fark ediyor

• G230-Creative Soundblaster 3D alpha ucuz Rage bulabilirsen o da olur.

İkinci el yine G430`a bakabilirsin.

• arkadaşlar normal mikrofonlu telefon kulaklıklarının mikrofon özelliği ps4'te çalışıyor mu ?
  • Benm gözlemlediğim hepsinde ayrı ayrı bir sorun oluyor mesela ıphone 5 kulaklığıında ses karşıyra parazitli gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

sipariş verdiğim Logitech G930 dün elime ulaştı, PC üzerinde mükemmel çalışıor ancak PS4 için hayal kırıklığı oldu. Sesi ayarlardan son düzeye getirdiğim halde oldukça düşük ses verdi.

İlginçtir ki Brainwavz M5 kulaklığımı DS4 üzerinden bağladığımda da oyun sesleri aynı seviyede düşük geliyor.

Umarım Sony ilerde kulaklık konusunda desteğini arttırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

Selamlar,

sipariş verdiğim Logitech G930 dün elime ulaştı, PC üzerinde mükemmel çalışıor ancak PS4 için hayal kırıklığı oldu. Sesi ayarlardan son düzeye getirdiğim halde oldukça düşük ses verdi.

İlginçtir ki Brainwavz M5 kulaklığımı DS4 üzerinden bağladığımda da oyun sesleri aynı seviyede düşük geliyor.

PS4 için yanlış bir seçim olmuş zira ürün sayfasında "Surround ses için Logitech Gaming Software’in etkin olması gerekir." ibaresi var. 3. parti yazılım gerektiriyor ve bu ps4 ün asla izin vermeyeceği birşey.

Zannediyorum optik çıkış da yok.

Eğer PS4ten ses alabiliyorsan usb den ses almaya çalışıyorsun ve çok kanallı sesi cihaz kendisi stereo ya indiriyor. PS4 te de şu an sadece optik ve hdmi ayarları olduğu için ps4 üzerinde sesi stereo ya indiremiyorsun bildiğim kadarıyla. Çok kanallı sesi stereo üzerinden almaya çalıştığın için kanal kaybından dolayı sesin düşük geliyor diye düşünüyorum.

Benim düşüncem bu ürünle hiç surround alamayacaksın, eğer yüksek ses almak istiyorsan da ps4 ün stereo ses göndermeye başlamasını beklemek durumunda kalacaksın gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 11 Aralık 2014; 10:23:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

Selamlar,

PS4 için yanlış bir seçim olmuş zira ürün sayfasında "Surround ses için Logitech Gaming Software’in etkin olması gerekir." ibaresi var. 3. parti yazılım gerektiriyor ve bu ps4 ün asla izin vermeyeceği birşey.

Zannediyorum optik çıkış da yok.

Eğer PS4ten ses alabiliyorsan usb den ses almaya çalışıyorsun ve çok kanallı sesi cihaz kendisi stereo ya indiriyor. PS4 te de şu an sadece optik ve hdmi ayarları olduğu için ps4 üzerinde sesi stereo ya indiremiyorsun bildiğim kadarıyla. Çok kanallı sesi stereo üzerinden almaya çalıştığın için kanal kaybından dolayı sesin düşük geliyor diye düşünüyorum.

Benim düşüncem bu ürünle hiç surround alamayacaksın, eğer yüksek ses almak istiyorsan da ps4 ün stereo ses göndermeye başlamasını beklemek durumunda kalacaksın gibi geliyor.

Evet teşekkürler, PS4 için surround ses vermediğini bilerek sipariş vermiştim. Yüksek ses verecekse Stereo sese de razıyım PS4'te :) bekleyip göreceğiz.

• http://www.gameekstra.com/Kingston-HyperX-Cloud-Gamer-Kulaklik,PR-4229.html

150 TL ye düşmüş. Ben verdim siparişi. Stereo verecek ama sıkıntı yok. Ps4 e de uyumlu olduğu söyleniyor.

• G230 var bende menmunum bir çevirici ile sana toplamda 170 tl ye gelir ama ses katlı istiyorsan G430 Al onda herşeyi hazır halde
  • Merhaba,
    Sadece karsi taraftaki oyuncu(lar) icin iletişim kurmak adına kulaklık almayı planlıyorum. Oyunun kendi sesleri icin mevcut bir ses sistemim var zaten. Bu amaçla kullanılabilecek, sorunsuz ve cok Pahalı olmayacak bir kulaklık önerisi olan var mi ?

• Beyler banada en fazla 100 110 tl butcelik bir kulaklik onerirmisinz ven buldum trust vs falan yazyor ama calisip calismadgi mechul o yuzden onerirseniz swvinirim mikrofonlu olsun

• Ucuz olsun diyorsanız ps vitanın kulaklığını deneyin. Sesli konuşma ve oyun sesleri için ucuz yollu etkili çözüm bu. Ben n11 den 20 tl ye aldm.

• Fox90 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ürün hakkında bir bilgim olmadığı icin soruyorum :

Önerdiğiniz kulaklık ile ps4 içinden çıkan kulaklık kıyaslandığında, önerdiğiniz kulaklığın + noktaları ne oluyor ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.