Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Xbox 360 VPN ile Bölgesel Sorunu Aşma [ Video ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
6
Favori
7.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dlc indirilirken veya easport oyunlarında online pass alırken yaşanılan “the item isn’t available from your current location” hatasını düzeltmek için yapılan işlemleri size videoda anlatacağım

benim çektiğim sıkıntıların aynısını başkalarında çekmesini istemedim ve sizler için bu videoyu hazırladım umarım yardımcı olmuşumdur..

arkadaşlar buradaki amaç amerika dışındaki ip'mizi amerikadaymış gibi göstermekdir.
    bu işlemi yapmamız için gerekli olanlar;
    Laptop ( wi-fi ile neti Laptopa getireceğiz. wi-fi den aldığımız neti ethernet kablosuyla xboxa göndereceğiz
    ethernet kablosu( xbox ile laptopa bağlanacak)

Ethernet kablosunu modemden çıkarıp laptopa takacaksınız ve laptobunuzu wi-fi ile nete bağlayacaksınız.

Bütün işlemleri başarılı bi şekilde yaptığınızda
    “the item isn’t available from your current location”
    Hatasından kurtulacaksınız..

• vpn ile bağlantı kuruyorum ama kablolu ağ ile kablosuz ağyı köprülediğimde vpn bağlantısı kesiliyor.
  • Emeğiniz için teşekkürler; ancak, daha önce forumdan bir arkadaş paylaşmıştı metodu :

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox forza

vpn ile bağlantı kuruyorum ama kablolu ağ ile kablosuz ağyı köprülediğimde vpn bağlantısı kesiliyor.

köprülemeye gerek yok. videodaki işlemleri yaparsanız hiç bi problemle karşılaşmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

vpn ile bağlantı kuruyorum ama kablolu ağ ile kablosuz ağyı köprülediğimde vpn bağlantısı kesiliyor.

köprülemeye gerek yok. videodaki işlemleri yaparsanız hiç bi problemle karşılaşmazsınız.

çok sağol sayende halo:reach demosunu indirebildim(oyunu alacağım fakat denemeden almak istemiyordum)
  • Takip Mw3 ün dlc leri çıkınca deneriz
  • Hocam bende çok uğraştım vista kullanıyorum ama vpn'i kurduktan sonra bağlantıyı kesip tekrar bağlanmaya çalıştığımda bağlanmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

çok sağol sayende halo:reach demosunu indirebildim(oyunu alacağım fakat denemeden almak istemiyordum)

önemli değil yardımcı olduysam ne mutla bana :)

quote:

Hocam bende çok uğraştım vista kullanıyorum ama vpn'i kurduktan sonra bağlantıyı kesip tekrar bağlanmaya çalıştığımda bağlanmıyor

hocam sanada aynı şeyleri söyleyeceğim. videodaki bütün işlemleri sırasıyla yaparsanız hiçbir problemle karşılaşmazsınız. bağlanamama problemi büyük ihtimal paraloyı girmedğinden olabilir..

• Sanırım Vista olduğundan dolayı birşey atlıyorum. Örneğin siz VPN özellikler kısmında son yerde ev ağı içerisinden "xbox"ı seçiyorsunuz. bende öyle bir seçenek çokmıyor.

Siz bu işlemleri yaparken xbox bilgisayarınıza ethernet kablosu ile bağlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinergul

Hocam bende çok uğraştım vista kullanıyorum ama vpn'i kurduktan sonra bağlantıyı kesip tekrar bağlanmaya çalıştığımda bağlanmıyor

köprüleme yapıyorsan yapma yoksa bağlanmaz.Benim sorunum bu yüzdendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinergul

Sanırım Vista olduğundan dolayı birşey atlıyorum. Örneğin siz VPN özellikler kısmında son yerde ev ağı içerisinden "xbox"ı seçiyorsunuz. bende öyle bir seçenek çokmıyor.

Siz bu işlemleri yaparken xbox bilgisayarınıza ethernet kablosu ile bağlı mı?

bende xbox yazan şey aslında sizde yerel ağ bağlantısı yazan yerdir.. ben yer ağ bağlantısının adını XBox olarak değiştirdim.. orda ki yaptığımız işlem. vpn deki interneti xbox ile pc arasındaki kabloya paylaşım yapmakdır. isterseniz teamwiever açın ben yapayım hemen size.
  • Çok teşekkürler çok yararı oldu.

Artık last FM'i Sky TV yi zileyebiliyorum :))

Bir hatırlatma

uzun zamandır kullanmadığınız ethernet kablosunun sağlam olup olmadığını kontorl edin yoksa benim gibi bağlantı için ne kadar detaylı anlatılmışta olsa 1 saat uğraşırsınız:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinergul -- 12 Kasım 2011; 19:13:21 >
  • TEŞEKKÜRLER VİDEODA GÖSTERİLEN HER ŞEYİ YAPTIM GTA SAN ANDREASI İNDİRMEYİ BAŞARDIM FAKAT OYUNU İNDİRDİKTEN SONRA OYUNA GİRMEK İSTEDİGİMDE '' THE REGİON CODE FOR THIS GAME DOES NOT MATCH YOUR CONSOLE'S REGION CODE .PLEASE INSERT A GAME WITH THE CORRECT REGION CODE HATASINI ALIYORUM VE ALTINDADA ŞÖYLE RAKAMLAR VAR :

X:5829.0 B:1884.0
    LÜTFEN YARDIMMM
  • Eline Sağlık, Çok can sıkan bir sorun bu ve Video çoğu kişinin işine yarayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: frankconners

TEŞEKKÜRLER VİDEODA GÖSTERİLEN HER ŞEYİ YAPTIM GTA SAN ANDREASI İNDİRMEYİ BAŞARDIM FAKAT OYUNU İNDİRDİKTEN SONRA OYUNA GİRMEK İSTEDİGİMDE '' THE REGİON CODE FOR THIS GAME DOES NOT MATCH YOUR CONSOLE'S REGION CODE .PLEASE INSERT A GAME WITH THE CORRECT REGION CODE HATASINI ALIYORUM VE ALTINDADA ŞÖYLE RAKAMLAR VAR :

X:5829.0 B:1884.0
    LÜTFEN YARDIMMM

xboxda yardımcı olamadım. googlede biraz bakdım ama. bölge sorunundan kaynaklanıyormuş. fakat benim bildiğim indirdiğimizz oyunlar xboxun bölgesine göre die iniyor die biliyorum. eğer öyle değilse yazık olmuş ms lerinize

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Eline Sağlık, Çok can sıkan bir sorun bu ve Video çoğu kişinin işine yarayacak

önemli değil yardımcı olabildiysem ne mutlu bna.
  • çok saol yardımların için herhalde yazık oldu pointlere :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: frankconners

çok saol yardımların için herhalde yazık oldu pointlere :D

büyük ihtimal xbox LİVE
  • connection failed with error 711 hatası alıyorum..kullanıcı adı-şifresi girdikten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 6 Aralık 2011; 20:30:23 >
  • ban olmaz dimi orjinal kullanıyorum yanlış anlaşılmasın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.