Şimdi Ara

Plus Sahipleri Guncelleme Yapmadan Bir Bakmali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar selamlar, bir aylik plus sahibiyim daha dun cihazi 1 saat full parlak ekran 3g'de kullandim ve wifi baglantida 3 saat kadar arcade tarzi oyunlar oynadim telefonda isinma olmadi ve de batarya yuzde 50 nin uzerindeydi.

bugun yeni guncelleme yukledim yorumlarda bir plus sahibi arkadas sarj konysunda sikayette bulunmustu aynisi benjm de basima geldi. telefonu wifi'de yari parlaklikta kullaniyorum ve telefon 10 dakikada yuzde 5 sarj kaybetti ve daha da kotusu telefonda gereksiz bir isinma var. telefonu aldigimdan beri ilk defa isinma sorunu yasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 10 Mart 2015; 9:36:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu görüşe katılmıyorum. Hatta 6 ve plus serileri için mutlaka yüklenmesi gereken bir güncelleme. Artısı var eksisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

arkadaslar selamlar, bir aylik plus sahibiyim daha dun cihazi 1 saat full parlak ekran 3g'de kullandim ve wifi baglantida 3 saat kadar arcade tarzi oyunlar oynadim telefonda isinma olmadi ve de batarya yuzde 50 nin uzerindeydi.

bugun yeni guncelleme yukledim yorumlarda bir plus sahibi arkadas sarj konysunda sikayette bulunmustu aynisi benjm de basima geldi. telefonu wifi'de yari parlaklikta kullaniyorum ve telefon 10 dakikada yuzde 5 sarj kaybetti ve daha da kotusu telefonda gereksiz bir isinma var. telefonu aldigimdan beri ilk defa isinma sorunu yasiyorum.

Bataryanızı kalibre edin.

• basligi acmadan once emin olmak istedim hocam zaten kalibre edilmis halde cihaz. zaten donanimda bir sorun oldugunu dusunmuyorum daha bugun oglen sorun yoktu guncelleyince durumlar degisti.

forumda da bir arkadas benzer setler yasamis. yabanci forumlarda da baktim ayrica. tahminim belki belli serilerde problem olabilir. cunku batarya filan gectim telefonda sabit bir sicaklik var. 4s de benzer sorunlar yok ve telefon asiri perfirmans vermeye basladi. ayni hava sartlari 4s'de sicaklik yokkeb plus da isinma sabit var. yuzde yuz guncellemeyr bagliyorum bu durumu. guncellemeden once sorun yoktu ki..undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 10 Mart 2015; 9:30:34 >
  • ben güncelledim bir sıkıntıda yaşamadım.
  • kalibre ettim arkadaslar.
  • Bende hiçbir şey yok hatta multitaskingdeki saçma sapan donmalar falan düzelmiş cihaz kendine geldi

• Sürüm güncelledikten sonra ilk kullanımda biraz fazla şarj harcar
    3-4 kere sarj edildikten sonra düzene oturur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende plus kullanıyorum şu an güncellemedim. Telefonda bi Isınma var özellikle üst taraflarda aşırı bir Isınma yok fakat bazen ısınıyor sizce sorun olurumu telefonda başka sıkıntı yok değiştirmek istemiyorum yeni gelen telefonun nasıl çıkacağı belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Sürüm güncelledikten sonra ilk kullanımda biraz fazla şarj harcar
    3-4 kere sarj edildikten sonra düzene oturur

Sonuna dek katılıyorum bi kaç gün beklemenizde fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

Guncelledikten sonra kalibre ettiniz mi onemli olan o

KALİBRE ETMEYİ TAM OLARAK ANLATIR MISINIZ LÜTFEN?

TEŞEKKÜRLER I6+
  • restore etmeyi deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrcn7

quote:

TEŞEKKÜRLER I6+

restore ettikten sonra %20'e düşürene kadar telefonu kullanın . telefon batarya zayıf uyarısı verince şarja takın %100 olunca 40 dakika daha bekletin tamamdır
    ama bunları yapmadan önce kesinlikle restore şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcn7

quote:

TEŞEKKÜRLER I6+

restore ettikten sonra %20'e düşürene kadar telefonu kullanın . telefon batarya zayıf uyarısı verince şarja takın %100 olunca 40 dakika daha bekletin tamamdır
    ama bunları yapmadan önce kesinlikle restore şart

ÇOK TEŞEKKÜRLER DENEYECEĞİM
  • son bir saatte apple dan uc farkli kisi ile muhattap oldum. telefonda donanimsal bir sorun yok gibi. restore etmeyi onerdiler ama telefonu yeni kurun dediler. oyle yaptim ve herhangi bir duzelme yok. ama sifirdan kurdugum icin bir daha kalibre edecegim. herhangi bir gelisme olursa buradan paylasirim arkadaslar.

• Kalibre etmek doldur boşalt işlemi değildir tam olarak. Forum sağolsun şarjları 1000 saat giden iPhonelar gibi bu da efsane oldu. Tam anlamıyla kalibrasyon için yapmanız gerekenler linkte var. Özellikle kapalı halde şarj etmek, açtıktan sonra resetlemek gibi önemli detaylar var.

http://www.appledystopia.com/how-to/calibrate-iphone-battery/

1. Use your iPhone until it shuts off automatically. If it is near 0% battery life and you want to drain it faster, turn on the flashlight, turn up screen brightness all the way and play a video, preferably streaming from the Internet.

2. Let your iPhone sit overnight to drain the battery further.

3. Plug your iPhone in and wait for it to power up. Make sure to use the charger supplied by Apple or one that runs at the same wattage.

4. Hold down the sleep/wake button and swipe “slide to power off”.

5. Let your iPhone charge for at least 5 hours.

6. With the charging cable still connected, press the sleep/wake button for about a second to start up your iPhone.

7. When the iPhone has booted up, hold down the sleep/wake and home buttons until you see the Apple logo.

8. When your iPhone is back online, remove the charging cable.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 10 Mart 2015; 12:42:30 >

• 6 ve 6+ sahipleri son güncellemeyi yüklemeyecekte kim yükleyecek allah askina

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

6 ve 6+ sahipleri son güncellemeyi yüklemeyecekte kim yükleyecek allah askina

Millet iyice paranoyak oldu hocam iphone 6 veya 6+ kullanıp 8.1.2den 8.1.3 e geçilir mi diye soranlar bile vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 10 Mart 2015; 15:17:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ios 8 miş be ne canlar yaktı arkadaş

• istediginiz gibi yorummayin arkadaslar ama kullandigim telefonu ben biliyorum. Apple community de de cok alakasiz problemler var iphone 6 serisiyle alakali.

ayrica bir onceki ios guncellemesini yukledim ve batarya performansinda 8.2 ye gore asiri bir artis oldu. simdi sarji bitirmekle ugrasiyirum kalibre edecefgim bir umut duzelir diye umuyorum belki.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.