Şimdi Ara

Aradiginiz kisiye ulasamiyor dedirtme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
161.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bi tanidigimin iphone'unda bir program yuklu sanirim. Aradigimda aradiginiz kisiye ulasamiyor diyor sebeke fakat o aradigimi goruyor ve hemen bana donebiliyor. Nedir bu programin ismi bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uygulamanın adı "Rahatsiz etme" ayarlardan bulabilisiniz. :)

• Turkcell Statune diye bir program var. Haftalık 50 kuruş ödüyorsun. Aradığın kişiye bir çok durum içinden o anki durumunuzu dinletebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert97s

Uygulamanın adı "Rahatsiz etme" ayarlardan bulabilisiniz. :)

Mesgul calmiyor muydu Rahatsiz Etme özelliğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: mert97s

Uygulamanın adı "Rahatsiz etme" ayarlardan bulabilisiniz. :)

Mesgul calmiyor muydu Rahatsiz Etme özelliğinde

Olabilir :)

• Rahatsız etme modunda dirke meşgule atıyor. Turkcell statu uygulamasıda biraz ciddiyetsiz bir uygulamaymış sanırım. Dinletiler vs. Benim dediğim aradığımızda normal kapalıymış gibi aradığınız kişiye ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor klasik bayan. Turkcell statue'de bu anonsta mevcut mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Rahatsız etme modunda dirke meşgule atıyor. Turkcell statu uygulamasıda biraz ciddiyetsiz bir uygulamaymış sanırım. Dinletiler vs. Benim dediğim aradığımızda normal kapalıymış gibi aradığınız kişiye ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor klasik bayan. Turkcell statue'de bu anonsta mevcut mu?

Tabiki hatta "Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor,lütfen bir daha denemeyiz. The person you have called can not be reached at the moment please do not try again later." özelliği bile var. Aslında çok ses kaydı var
  • ustte yazilanlarin hicbirisi bu isi yapmaz. hele statune hic yapmaz.
    olay su dediklerimi yap :)

**21*7585# tusla bunu ve ara de. seni aradiklarinda aradiginjz kisiye ulasilamiyor sinyal sesjnden sknra mesaj birakin der. senin telefonunada sizi su numara aradi diye sms gelir turkcellden. iptal etmek icinde tum yonlendirmeleri iptal edersen eski haline doner telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 24 Nisan 2013; 18:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Rahatsız etme modunda dirke meşgule atıyor. Turkcell statu uygulamasıda biraz ciddiyetsiz bir uygulamaymış sanırım. Dinletiler vs. Benim dediğim aradığımızda normal kapalıymış gibi aradığınız kişiye ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor klasik bayan. Turkcell statue'de bu anonsta mevcut mu?

Tabiki hatta "Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor,lütfen bir daha denemeyiz. The person you have called can not be reached at the moment please do not try again later." özelliği bile var. Aslında çok ses kaydı var

Makara şeyler var tabi ama ben orjinalini arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Latour

ustte yazilanlarin hicbirisi bu isi yapmaz. hele statune hic yapmaz.
    olay su dediklerimi yap :)

**21*7585# tusla bunu ve ara de. seni aradiklarinda aradiginjz kisiye ulasilamiyor sinyal sesjnden sknra mesaj birakin der. senin telefonunada sizi su numara aradi diye sms gelir turkcellden. iptal etmek icinde tum yonlendirmeleri iptal edersen eski haline doner telefon

Bunun ücretlendirmesi var mı hocam?

• sizi kim aramis olayi paketinizde vardir zaten. extra ucretlendirmesi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Latour

sizi kim aramis olayi paketinizde vardir zaten. extra ucretlendirmesi yok.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/sayfalar/yonlendir.aspx

Sizi arayanlar ulaşılamaz anonsu duyarken, siz çağrıları görmek istiyorsanız, telefonunuzun menüsünden, hattınızı 7585 kısa numarasına yönlendirebilirsiniz. 7585'e yönlendirmek ücretsizdir, yönlendirme aktifken çağrı başına gelen bilgilendirme mesajları KDV ve OİV dahil 50 kr'tur.

Yazıyor hocam. Fatura gelmesin uçuk rakamlar sonra

• iOS 6 ise cihazınız, bu işi Rahatsız Etme seçeneği fazlasıya yürütüyor.
  • Arkadaşlarhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/sayfalar/yonlendir.aspx Burada her sms 50 kuruştur diyor. Kim aramız paketi olsada bu ücret yansıyor mu faturaya?

• Mesaj geliyormu ?

• Etkili bir yöntem

İstenmeyen Çağrıları Telesekretere Yönlendirme

İstenmeyen aramaları otomatik telesekretere yönlendirme yöntemi caydırıcı bir yöntemdir.

inatla sizi aramak isteyen birileri varsa bu yönlendirme gerçekten caydırıcı olacaktır.

Adımları takip ederseniz aramasını istemediğiniz kişiler "aradığınız numara kullanılmamaktadır" gibi sesli mesajı alırlar.

İstemediğiniz bir numara sizi aradığı zaman reddet tuşuna bastığınızda arayan kişi otomatik telesekretere yönlendirilir, (ASLINDA reddet tuşuna basmanıza gerek yok) Arayan kişi Bir süre sonra, otomatik telesekreterin mesajını duyacaktır.

DEVAMINI OKUYUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkheart41 -- 1 Aralık 2023; 6:20:4 >

• Benim sorunum biraz farklı,
    Arayacağım kişiyi ne zaman arasam.

Bir defa çalıyor, hemen ardından aradığınız kişi şu anda meşgul veya ulaşılmıyor diyor.

Sanki bilerek ayarlıyor, gün içinde denedim yine aynı .
    kendisini arayıp konuşabilecegimiz zaman ise ulaşılıyor.

• darkheart41 kullanıcısına yanıt

Beyfendi nasıl yapılıyor bulamadım bilgilendirmenizi.baska bi siteye yönlendiriliyor ve ordada bi bilgi yok konuyla ilgili

• Çook eskiden, nokia kullandığımız zamanlarda telefon ayarlarında meşgulken yönlendir diye bir seçenek vardı. Bu yönlendirme seçeneği ile telefonumuzu kapalı olduğunu bildiğimiz ya da kullanılmayan bir numaraya yönlendirirdik. Telefon çalmaya başladığında cevap vermeyip meşgule düşürünce karşı tarafta çalma sesi ardından “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” ya da “böyle bir numara kullanılmamaktadır” sesi duyulurdu. Belki böyle yapıyor olabilir ama turkcell sanırım bu tip yönlendirme için para alıyormuş. Araştırmak lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.