Şimdi Ara

İos ‘ tan bir programı tamamen silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumlarda aradım taradım Google’da araştırdım en sonunda baktım ki bu mecraların içerisinde kayboluyorum acaba iPhone’da bir programı tamamen silmenin bir yolu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl yani tamamen silmek derken anlaymadım açıklarsan sevinirim.
  • Hocam herhangi bir programı üstüne basılı tutup sildiğinde veya depolama alanı bölümünden sildiğinde yine de bütün veriler silinmiyor hatta daha sonra aynı uygulamayı indirmek için App Store a girdiğinde daha önce indirildiğine dair ikon çıkıyor, işte böyle olmasına mani olacak , daha doğrusu aynı uygulamayı ilk kez indiriyormuş gibi bir durum oluşturacak fikir arıyorum

• Bunun bir yolu yok hocam daha önce indirdiğiniz uygulamayı app store apple kimliğinize kaydeder. Bunun tek çözümü farklı apple kimliği almaktır ama 1 kez yükleyip sildiğinizde yine aynı şeyi yaşarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Evet üstad ben de böyle bir cevap arıyordum , acaba kaçırdığım birşey varmıdır dedim ,
    Teşekkürler cevap için 👍🏻

• Rica ederim 🙏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Uygulamayı telefonunuzdan silin. Sonrasında App store’u açın, hesap > satın alınanlar kısmına gelin. Uygulamayı bulun, sol tarafa doğru kaydırdığınızda gizle seçeneği çıkacaktır karşınıza. Gizleye basıp App store’u uygulama değiştiriciden tamamen kapatıp tekrar açarsanız bulut işareti kaybolacaktır. Fakat App Store kimlik giriş kısmında Gizlenen satın alımlar diye bir bölüm var, orada gözükmeye devam eder gizledikleriniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim vallahi bravo yazılımcı falan olmalısınız 😀😀😀

• Rica ederim ne demek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.