Şimdi Ara

Yakin zamanda Inventus'tan siparis veren var mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oncelikle gereksiz suphe veya panik olusmasini istemem.
    Sadece merak ettigim icin soruyorum, bildigimiz gibi Inventus gorece cok daha guvenilir ve duzgun calisan bir firma.
    Gecen haftasonu gece siparis verdim, siparisim de pazartesi veya sali gibi onaylandi.
    Su an tedarik asamasinda diyor, kesinlikle normal.
    Ancak ekstradan tahmini teslimat vs suresiyle ilgili bilgi almak icin numaralarini aradim ama bir turlu ulasamiyorum.
    Hemen telas yapmaya gerek yok, yine de en azindan forumda bor sorayim dedim.
    Yakin zamanda alisveris yaptiniz mi?
    Kendi siparisim bir yana, umarim firma patlamaz, cunku daha once alisveris yapip da en ufak bir sorun yasamadigim tek firma.
    Bu pandemi durumlarindan oturu belki de kargolarla ilgili yogunluk yasandigindandir.

• Başka firmalar hakkında da benzer sıkıntılar duyuyorum, telefona çıkmamak, bekletmek, oyalamak, ne olursa olsun bunlar mide bulandırıyor, bir sistemin 5-10 bin ortalama para ödenerek alındığı ortamda bunun hesabını veremezler. Şuan görmeden sistem toplamaya çekiniyorum ve görerek toplaywbileceğim bir yer olmaması üzüyor açıkçası
  • Arkadaşlar bence bu firma iş yoğunluğu çok fazla oldugu için müşteri iletişimine yeterli personel ve zaman ayirmiyor gibi.
  • Sorun firmalarda değil kargo şirketlerinde, facebook üzerinde bir kaç tane satıcı platformuna üyeyim.
    Bir çok satıcı ürünü kargoya veriyor kargocular o an sisteme giremiyor "bir kaç güne girebiliriz anca" diyorlar.
  • valla bende geçen hafta bir mail attım eski bir siparişmle alakalı hiç ses seda yok dönüş yapmadılar hala konunuzu görünce tekrar bir hatırlatma yaptım bakalım dönecekler mi?
  • Bizde bir arkadaşımın iade konusu için telefon ile arayıp ulaşamamıştık ama mail ile cevap alabildik. Ulaşamayan arkadaşlar mail ile de ulaşmayı deneyebilirler. Sorunlarınızın kısa bir sürede çözülmesi dileğiyle.
  • Konuyu açtım unuttum. Ürünler geldi, her zamanki itina ile, tahmini teslimden de önce geldi. Yoğunluk olsa gerek, kaygı duymayın, inventus temiz abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Konuyu açtım unuttum. Ürünler geldi, her zamanki itina ile, tahmini teslimden de önce geldi. Yoğunluk olsa gerek, kaygı duymayın, inventus temiz abi.
    Siparişi verdiğiniz ve siparişin geldiği tarihi ve bu sırada hiç iletişim kurup kurmadıklarını da paylaşabilir misiniz acaba?

Haftaya işe gideceğim, sonraki hafta yine evden çalışacağım, o yüzden bir şekilde ben evdeyken gelecek şekilde sipariş vermek istiyorum.
  • Kril kullanıcısına yanıt
    Sistem ne hacı
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    lucky s L kullanıcısına yanıt
    Hocam mail attigimda dönüş yaptılar bir günden az sürede, aynı gün bile olabilir, tam hatırlamıyorum. Bunun dışında hem teste aldıklarında hem kargoya verdiklerinde ayrıca mail geldi. Dediğiniz ayrıntılar için telefon yerine mail atın, detay verirseniz tam cevap vereceklerdir.

Hocam sistem şu:
    MSI B450 Tomahawk
    AMD Ryzen 5 3600
    GSKILL Ripjaws V 2x8 DDR4 3200 MHz

Önceden de ASUS ROG advanced gaming oc 1660ti almıştım Amazon'dan.

Eski sistem de 4690K/Z97 PC Mate/GTX 970/4x4 DDR3 1600 MHz idi. Çok süper oldu öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kril -- 10 Haziran 2020; 17:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Hocam mail attigimda dönüş yaptılar bir günden az sürede, aynı gün bile olabilir, tam hatırlamıyorum. Bunun dışında hem teste aldıklarında hem kargoya verdiklerinde ayrıca mail geldi. Dediğiniz ayrıntılar için telefon yerine mail atın, detay verirseniz tam cevap vereceklerdir.

Hocam sistem şu:
    MSI B450 Tomahawk
    AMD Ryzen 5 3600
    GSKILL Ripjaws V 2x8 DDR4 3200 MHz

Önceden de ASUS ROG advanced gaming oc 1660ti almıştım Amazon'dan.

Eski sistem de 4690K/Z97 PC Mate/GTX 970/4x4 DDR3 1600 MHz idi. Çok süper oldu öneririm.
    Ben de gece verdim siparişi, hemen sabah onayladılar ödemeyi, öğlen ellerinde fare olmadığını ve farenin parasını iade etmek durumunda kaldıklarını bildirdiler. Laptop'ımla kullandığım bir farem vardı zaten, yani ihtiyacım olmayan tek şey o fareydi, o yüzden zararı olmadı. Şimdilik oldukça ilgililer gibi geldi bana, umutluyum.
    https://forum.donanimhaber.com/3-hafta-arastirmadan-sonra-sonunda-aldim-sistemi--143950985

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 10 Haziran 2020; 18:52:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.