Şimdi Ara

iPhone Whatsapp Donma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

14 pro sahibiyim. iOS 16.6 sonrasında Whatsapp’a her girdiğimde donuyor. 10-15 saniye sonra kendine geliyor. Telefon hafızası boş. Whatsapp yedekleme de açık değil. Neler yaptım neler, ama düzelmedi. Whatsapp yardım kısmından da ulaştım ama yardımcı olmuyorlar, hep aynı cevabı veriyorlar. Yaptıklarımı sıralayayım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum…

Cihaz: 14 pro ios 16.6

- Telefonu kapattım. 30 saniye bekledim. Sonra telefonu açtım. Sorun düzelmedi.

- Whatsapp’ı sildim, tekrar yükledim. Sorun düzelmedi.

-Telefonu itunes aracılığıyla sıfırladım. Yeni bir cihaz oluşturarak tekrar oluşturdum. Sorun çözülmedi.

( 3 hafta oldu)

• Arkadaşlar merhaba,
    14 Pro kullanıyorum. Whatsapp donma problemi yaşadığımı belirtmiştim. Bir şey keşfettim belki çözüm için yardımınız olur.

Telefon numaramla başka bir iPhone’da Whatsapp’a girdim ve orada da donuyor. Telefon sahibi kendi numarasıyla Whatsapp’a girdiğinde donma olmuyor. Sizce hesabıma Whatsapp tarafından bir engelleme olabilir mi?
  • Bu salak problem bende de var , 40 yıl sonra androidden iphone 13 e geçtim , insanlar bu telefonu nasıl kullanıyor hayret ediyorum

whatsapp a giriyorum 30 40 sn bekliyor kendine gelemiyor , bağlanıyor yazısını iphone kullanan arkadaşlara soruyorum bu normal diyor , ben androidde bir kez olsun bağlanıyor yazısı görmedim

bu salak problemin çözümü de yok sanırım

• semin1907 S kullanıcısına yanıt
    Numara değiştirdim düzeldi hocam benimkisi. Telefonla alakalı değil kesinlikle. Numarada bug var gibi bir şey.
  • whatsapp a da durumu bildiremiyoruz , sürekli aynı mail i gönderiyorlar . Benim numara değiştirme gibi bir şansım yok, sanırım p60pro ile takaslayacağım telefonu.

Teşekkürler bilgiler için hocam , ben bi WhatsApp hesabımı silip tekrar deniyeyim

• semin1907 S kullanıcısına yanıt
    İleride çözüm bulursanız yazabilir misiniz?
  • Aynı sorunu bende yaşadım. WhatsApp güncellemesiyle düzeldi fakat bu sefer uygulamaya girdiğimizde bağlanıyor yazısı çıkıyor biraz bekletiyor. Sorunun tamamen WhatsApp dan olduğunu düşünüyorum. Destek zaten bir işe yaramıyor. Sanırım zamanla güncellemelerle düzelmesini bekleyeceğiz.

• Apple Inc kullanıcısına yanıt
    Başkalarında olmuyor çok az kişide oluyor bu sorun. Ben hattımı başka telefona taktım orada da donuyor. Benim telefona eşim kendi WhatsApp hesabını bağladı. Donma monma hiçbir sorun yok. Hesabımızda engelleme ya da bug gibi bir şey var. Kasma nedenini bulmak gerekiyor.
  • 14 promax de aynı sorunu yaşadım hat eşimin üstüne, hattı 14 e taktım yine aynı problem oldu. İş güç Whatsapp tan ilerliyor nasıl halledeceğiz hiç bilmiyorum. İnanılmaz sıkıntı oluyor, 10-15 dk kendine gelmesini beklediğim oluyor

• whatsapp ile ilgili sorun o yüzden yakın zaman da bırakacağım kullanmayı lanet uygulama.

• lassaban kullanıcısına yanıt
    Xiaomi 13T Pro aldım hattı taktım donma monma kalmadı haberiniz olsun.

14 Pro’ya da yeni numaralı hat aldım onda da donma olmuyor.
  • Sim kart değişikliği veya operatör değişikliği yapan var mı acaba?
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt
    Hocam onu da yapabilirim de 25 yıldır bu numarayı kullanıyorum :(
    Android telefona geçin benim gibi. Varsa etrafta Android cihaz 3-5 gün kullanın kendini belli eder
    Bunu deneyen yok mu acaba
  • Bende p60 pro alacağım artık çıldırtıyor insanı
  • Çözümü açıklıyorum. Bütün whatsapp web bağlantılarını kaldırdıktan sonra uygulamayıp silip tekrar yükleyin.

Sonrasında whatsapp webe giriş asla yapmayın. Bu şekilde uygulama sorunsuz çalışıyor.
  • JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Daha önce denedim saatler sonra tekrar başlıyor süreç…
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt
    2 saat geçti şu an hala sıkıntı yok, umarım böyle devam eder. Reddit üzerinde sorunun whatsapp web kaynaklı olduğu üzerinde durulmuş.
  • JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Benimkinde başka bir sıkıntı var o zaman. Çünkü siz yazdıktan sonra dediğiniz şeyi tekrar denedim ve şimdi yine takılıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.