Yarbay
08 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
46 üye
Görüntülenme
Toplam: 422 (Bu ay: 0)
Gönderileri


Beşiktaş'ın Torku Konyaspor'u ağırladığı Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında ev sahibi takımın taraftarları, ezeli rakiplerine göndermede bulundu.

Olimpiyat Stadı’nda yaklaşık 5 bin kişi vardı. Siyah-Beyazlı taraftarların gündeminde ise Galatasaray vardı. 3 yıl önce Beşiktaş’ın ‘Feda’ kampanyasını diline dolayan Sarı-Kırmızılı ekibin önceki gün başlattığı ‘Tek yürek, tek bilek’ kampanyasına gönderme yapan Beşiktaşlılar, “Paranız yoksa para verelim” diye slogan attı.

Haber Kaynağı: Habertürk


Beşiktaş'ın Alman yıldız oyuncusu Mario Gomez, sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Ntvspor'da yayınlanan "90+" programında Önder Özen, Mario Gomez'in nasıl bir futbolcu olduğunu Fenerbahçeli küçük oğlu ile yaşadığı bir anı üzerinden anlattı.


Galatasaray'a Umut Gündoğan'dan haciz şoku!

Şanlıurfaspor'a kiralanan Galatasaray'ın oyuncusu Umut Gündoğan'ın menajeri, sözleşmeden doğan 91 bin 520 liralık alacağının ödenmediği gerekçesiyle Galatasaray Sportif Sınai Ticari Yatırımlar AŞ aleyhine hacizli takip işlemi başlattı.


Şanlıurfaspor'a kiralanan Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu Umut Gündoğan'ın temsil haklarını elinde bulunduran menajer Veli Can, sözleşmeden doğan 91 bin 520 liralık alacağının ödenmediği gerekçesiyle Galatasaray Sportif Sınai Ticari Yatırımlar AŞ aleyhine hacizli takip işlemi başlattı.

Galatasaray Spor Kulübü tarafından 1 Eylül'de yapılan açıklamayla Şanlıurfaspor'a kiralandığı bildirilen kulübün sözleşmeli futbolcusu Umut Gündoğan'ın menajeri Veli Can, avukatı aracılığıyla 91 bin 520 liralık alacağının tahsili için İstanbul 35. İcra Müdürlüğüne verdiği bir dilekçeyle, Galatasaray AŞ aleyhine takip talebi başlattı.

Sunulan haciz talepli dilekçeye, kulüp ile futbolcu temsilcisi Veli Can tarafından imzalanan temsilci sözleşmesi de eklendi.

Sözleşmede, Galatasaray ile 31 Mayıs 2018 yılına kadar anlaşan profesyonel futbolcu Umut Gündoğan'ın sözleşmeyi imzalaması hususunda verdiği hizmetler karşılığında Can'a, taksitler halinde 2013-2014 sezonu için 47 bin 520 lira, 2014-2015 sezonu için 88 bin lira, 2015-2016 sezonu için 102 bin lira, 2016-2017 sezonu için 120 bin lira ve 2017-2018 sezonu için de 144 bin lira olmak üzere toplam 501 bin 520 lira verileceğinin garanti edildiği bildirildi.

Can, bu ücretlerden 91 bin 520 liralık alacağının ödenmediği gerekçesiyle kulüp hakkında haciz işlemi başlatılmasını ve alacağının faiziyle tahsil edilmesini talep etti.

TFF'nin "borç" yazısı
Dilekçeyi işleme koyarak haciz işlemi başlatan İstanbul 35. İcra Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) bir yazı yazarak, 7 Eylül'de dosya borçlusu Galatasaray AŞ'nin federasyon nezdinde tahakkuk etmiş veya edecek hak edişleri ile istihkakları üzerine haciz konulduğunu bildirdi.

TFF de bu yazıya karşılık İstanbul 35. İcra Müdürlüğü'ne 11 Eylül'de gönderdiği yazıda, "Kulübün federasyona 22 milyon 626 bin lira borçlu olduğu ve daha önce icra müdürlüklerince gönderilen yazılara göre, kulübün 18 milyon 198 dolar tutarında da icra borcu bulunduğu" ifade edildi.

Söz konusu yazıda şunlar kaydedildi: "Borçlu Galatasaray AŞ, şu anda müvekkilimizden her nam altında olursa olsun doğmuş haczi kabil herhangi bir hak ve alacağı mevcut olmadığı gibi halihazırda müvekkile 22 milyon 626 bin 045,79 lira borçlu olduğu tespit edilmiştir. Bu sebeple haciz işleminizin tatbik edilemediğini bildiririz. Ayrıca, Borçlar Kanunu'nun hükümleri gereğince kulübün doğmuş, doğacak tüm hak ve alacakları üzerinde müvekkilin takas mahsup yetkisinin de bulunduğu bilgilerinize sunarız. Kaldı ki ihtarnamelerde adı geçen borçlu hakkında detaylı dökümü yapılmış olan icra müdürlüklerince gönderilen önceki tarihli icra ve temlik borçları bulunmaktadır."

Haber Kaynağı: Mlliyet


Pazar günü saat 20:00'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini Fırat Aydınus yönetecek.

Fırat Aydınus'un yardımcılığını Serkan Ok ve Aleks Taşcıoğlu yapacak. Dördüncü hakem ise Deniz Çoban olacak.

Öte yandan Hakan Ceylan ve Mustafa İlker Coşkun çizgi hakemi olarak görev alacak.

Haber Kaynağı: HABER1903


Kara Kartal'ın Avrupa Ligi'nde bu akşam oynayacağı Liverpool mücadelesi, dünya üzerinde 11 ülkede ekranlara canlı olarak gelecek. Beşiktaş'ın tarihi maçı, tam 300 milyon kişiye ulaşacak.

Olimpiyat’ta Liverpool’u konuk edecek Beşiktaş’ın oynayacağı dev karşılaşmaya, dünyanın dört bir yanından büyük ilgi var... İngiltere’de oynadığı mücadeleden 1-0’lık mağlubiyetle ayrılan ancak tur umutlarını sonuna kadar sürdüren Siyah-Beyazlılar’ın zorlu maçı, tam 11 ülkede yayınlanacak. Kuzey Avrupa’dan Güney Afrika’ya kadar birçok TV kanalı tarafından ilgiyle beklenen mücadelenin, 10’dan fazla internet sitesi aracılığıyla da tüm dünyada takip edileceği tahmin ediliyor. Türkiye ve Birleşik Krallık başta olmak üzere özellikle; İsveç, Yunanistan, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Sırbistan, Hırvatistan, Ukrayna ve Slovenya gibi ülkelerde canlı yayınlanacak dev karşılaşma, Türkiye’de de Star TV’de futbolseverlerle buluşacak.

İngiltere, İrlanda ve İskoçya...
Birleşik Krallık toprakları başta olmak üzere, Çin Halk Cumhuriyeti’ne kadar taraftar desteği bulunan Liverpool’a olan ilgi, bu mücadeleye de yansıyacak. 60 milyon nüfuslu Büyük Britanya’da TV2 ekranlarından yayınlanacak olan zorlu mücadelenin; İngiltere, İrlanda ve İskoçya’da da yoğun olarak izlenmesi bekleniyor.

Çarşı şova hazır
Liverpool maçı öncesinde takımın 1 numaralı taraftar grubu Çarşı’nın üyeleri, görsel şov için hazırlıklarını tamamladı. Satışa sunulan 70 bin biletin tamamını tüketen Beşiktaşlılar’ın oluşturacağı işitsel baskıyı, görsel olarak da taçlandırmayı planlayan grup üyeleri, bu akşam Doğu Tribünü’nde gerçekleştirecekleri bayrak ve koreografi şovları için geri sayımda. Bu tribünün bütün koltuklarına teker teker gösterinin parçası olan bayrak ve bereleri yerleştiren Siyah-Beyazlılar, takımlarını ateşleyip rakiplerine de deyim yerindeyse cehennemi yaşatmayı planlıyor.

Olimpiyat’ın yol haritası
Dev maçın biletlerinin günler öncesinden tükenmesi ve mücadelenin saat 20.00’de başlayacak olması, trafikte büyük sıkıntılara yol açacak. Yetkililer, yaşanabilecek aksilikleri en aza indirmek adına, karşılaşmaya olabildiğince toplu taşıma araçları ve özellikle de metro ile gelinmesini istiyor. İstanbul şehir merkezinden Olimpiyat’a gitmek isteyen bir taraftar, ilk olarak metroyla Yenikapı istasyonuna gidecek. Ardından, Aksaray-Havalimanı hattına aktarma yapıp Otogar durağında inecek. Bundan sonra ise Kirazlı metrosuna aktarma yapılması gerekecek. Kirazlı’da indikten sonra Olimpiyat Stadı’na giden metroya binilip yolculuk stadın önünde tamamlanabilecek.

Haber Kaynağı: Fanatik


Beşiktaş'ın yaptığı sunumdan oldukça memnun kalan UEFA, Türkiye'ye geliyor.

Finansal Fair Play çerçevesinde mali incelemeye aldınan Beşiktaş Kulübü ile UEFA arasında sıcak ve olumlu gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta Nyon'daki genel merkezde Finansal konularda UEFA'ya sunum yapan siyah beyazlı kulübe UEFA tarafından gayet olumlu olarak değerlendirilen bir yaklaşım geldi.

Beşiktaş'ın yaptığı sunumdan oldukça memnun kalan UEFA,Beşiktaş'ın borç yapılandırmasının büyük bir bölümünü kapsayan Vodafone Arena stat inşaatını da görmek ve yerinde incelemek için Türkiye'ye bir heyet göndermeyi kararlaştırdı.

Siyah beyazlı kulüp ile bir sonraki toplantıyı Nyon yerine İstanbul'da yapmayı tercih eden UEFA'nın buna gerekçe olarak Beşiktaş'ın sunduğu kriterleri yerinde incelemek ve sözü edilen stat inşaatın durumunu ayrıntıları ile görmek istemesi olarak gösterdiği öğrenildi.

UEFA heyetinin Türkiye'ye geliş tarihi tam olarak henüz belli olmasa da bu ay içerisinde mutlaka gelecekleri ve burada gerçekleştirilecek incelemelerden sonra Beşiktaş ile ilgili kararlarını verecekleri bildirildi.

Haber Kaynağı: DHA


Süper Lig'i değerlendiren İsmail Kartal, "Şuan ligin en formda ve hazır takımı Beşiktaş. Biz zaman içinde istenilen yerde olacagız. Tek rakibimiz Beşiktaş" diyerek Cimbom'u es geçti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, önemli açıklamalarda bulundu. Tribünlerde Ersun Yanal ile ilgili tezahüratların olması benim üzerimde olumsuz bir etki yapmaz diyen İsmail Kartal, "Tribünlerin belli kısmının bana karşı tepki göstermesinin sebebi çok farklı. Benim üzerimden oyunlar oynamaya çalışanlara yeşil sahada dersler vereceğiz" ifadesini kullandı... Takımda herkese eşit uzaklıkta olduğunu belirten Kartal, "Takım içinde kismenin yeri garanti değil. Herkes zamanı geldiğinde kulübede oturacak. En iyi olanı sahaya sürüyoruz. Ama Yabancı konusunda elimiz kolumuz bağlı" dedi

Ligi değerlendiren ve Beşiktaş'ın ligi erken açmasının takım üzerinde olumlu etki yarattığını belirten Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, "Şuan ligin en formda ve hazır takımı Beşiktaş olarak görünüyor. Bu performansları Avrupa Ligi'ne de yansıyor. Biz zaman içinde istenilen yerde olacagız. Bizim tek rakibimiz Beşiktaş" diyerek G.Saray'dan bahsetmedi bile..

Haber Kaynağı: Takvim


Beşiktaş'ın Sivasspor karşılaşmasını oynayacağı Ankara'da ki Yenikent Asaş Stadı'nda maçlarını oynayan ev sahibi Osmanlıspor Futbol Kulübü Başkanı Sadık Dik, konu ile ilgili HABER1903'e konuştu.

Dik yaptığı açıklamada;

- ŞEREF DUYARIZ -
" Annemin rahatsızlığından dolayı stat konusu ile ilgilenemiyordum. Yetki verdiğim arkadaşlarımız bu konu ile ilgileniyordu. Anlaşma olduysa ne mutlu bize. Bana henüz iletilen bir durum yok. Benim özümde Beşiktaşlılık var. Kulüp Başkanıyım ama koyu Beşiktaş'lıyımdır. Beşiktaş'ı kendi sahamızda ağırlamak bana nasip oldu. Çok güzel bir stadımız var. Beşiktaş'ın bizim stadımızda oynayacak olması bize gurur verir. " dedi.

- İSTANBUL'DA O KADAR STAT VARKEN... -
" İstanbul'da o kadar stat varken, Beşiktaş, Ankara'da stat araması büyük yanlış. İstanbul'da da stat verilebilirdi. Biz misafir perverliğimizi göstereceğiz. Osmanlıspor olarak, Beşiktaş'ı ağırlamaktan memnuniyet duyarız" ifadelerine yer verdi.:

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
Hakkında
Konum: İzmir
İlgi Alanları: Beşiktaş ll Teknoloji ll İnternet ll Otomobiller
Hakkımda:
Gigabyte Z390 Aorus Master | Intel®Core™ i7-9700K | Corsair Dominator Platinum RGB 16GB (2x8GB) 3200Mhz DDR4
Samsung S27A950D 27'' 3D LED | ASUS ROG Strix 2070 Super
Corsair Crystal 680X RGB White Edition | Corsair Hydro H115i PRO RGB | Corsair HX750i 80+ Plus Platinum
Corsair Commander PRO | Corsair QL140 x 3 & QL120 x 3 RGB Led Pwm Fan | Corsair Lighting Node Pro RGB
Logitech Z-5500 Digital 5.1 | Asus XONAR D2X 7.1 | Corsair HS70 Wireless Gaming
Corsair ST100 RGB Premium | Corsair K70 RGB MK.2
Logitech G502 Proteus Spectrum RGB | Corsair MM300 PRO Premium Extended
Samsung 850 EVO 500GB | OCZ Vertex4 128GB | Samsung Spinpoint F3 HD103SJ & HD502HJ
Xbox Elite Wireless Controller
▒▓█▀▄▀▄▀▄ BEŞİKTAŞ ▄▀▄▀▄▀█▓▒

▄▀▄▀▄ DH KARTALLARI ▄▀▄▀▄
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
pc
Steam
BlackEagle
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 4.295
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16.737
İkinci El Bölümü Mesajları: 498
Konularının görüntülenme sayısı: 1.202.396 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.336 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.