Şimdi Ara

PİRLO GALATASARAY A GELİRMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelmez ama durduk yere pirloyu övdüğüne göre bi nabız yoklaması bi durum var gibi hayırlısı .

şuan 3.5 aliyormuş gs bunu sneijdere veriyor zaten.bence mancininin niyeti bozuk sneijderi şutlatcak sanırım

• Yaşı kaç olursa olsun gelsin. Paçalarından asalet akıyor adamın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Sneijder ile ne alıp veremediğiniz var? Her hafta forumdan başka birisi Mancini Sneijder'i yollar, Sneijder çekip gider. Takımda 50 tane yaratıcı oyuncu var sanki.

Ha bu arada Sneijder ile Pirlo'nun aynı mevkide oynamadıklarını göremeyecek kadar kör değilsinizdir umarım.

• şöyle oyuncuların TTArenaya gelip o atmosferı o ateşli taraftarı gormesını ıstıyorum. en azından Galatasaray dıyınce gelme etkısı yaratabılıyor.bazı oyuncular para değil ruh&taraftar istiyor çünki..

Neyseki yakında gelecek ve görecek inşallah..
  • Mancini niye Sneijderi yollasın arkadaş, nereden uyduruyorsunuz bunları, neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ya.

• Pirlo şu an Juve'de tam bir efsane ve takımın kilit oyuncusu. Bu konumda futbol hayatına orada devam ettirip, orada bitirmek varken niye başka maceralara girişsin? Değil Galatasaray, Real'e bile gitmez.
  • Pirlo gelirse Selçuk yedek kulübesinde mangal yapar.
  • Inter, Milan, Juventus üçgeninde yeterince forma giydi. Kariyerini sonlandirmadan önce başka bir kültüre şans vermek isteyebilir. Bence neden olmasın ?

Melo - Pirlo - Selçuk oyşşş
    Bruma ----------- Wesley
    --------Drogba-------

• Galatasaray'ın ilgileneceğini sanmıyorum John Terry haberini yalanlarken üstüne basa basa takımı gençleştirmek istiyoruz dediler.Tabi Pirlo bu yaşlısı çoğu genci cebinden çıkarır ama sanmıyorum geleceğini.
  • pirlo gelse drogba frikilere yine sulanırmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

pirlo gelse drogba frikilere yine sulanırmı acaba

sulanmazsa Drogba değildir benim gözümde

• gelsin o da gelsin
  • Gelmesin yahu.Bize artık genç çocuklar lazım.Mezarmıyız,mezarcımıyız arkadaş biz yaşlanan bize geliyor.Pirlonun genç versiyonları da vardır mutlaka arayıp bulsunlar onları alsınlar.Onları da biz mi arayak ..
  • gelirmi ne ya.
    DD, şınaydır,Muslera var Gs'de.
    yeterki yönetim almak istesin.
  • Galatasaray Pirlo'ya gelir mi olacaktı herhalde

• Bazı arkadaşlar mezar yazmış ama Pirlo bu yaşına rağmen hala şiir gibi oynuyor.

• pirlo gelmesin gelirse frikikleri kim atacak
  • tamda bize gelecek yaşta :D
  • Gelmez .
  • resimli anlatım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.