Binbaşı
08 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bildiğiniz, oynamaktan zevk aldığınız co-op ya da online ama arkadaşşa birlikte oynamaktan hoşlandığınız oyunlar neler acaba. Şu an oynadığımız oyunlar:

Gears of war 2-3
Far cry 3
Fifa 15
Battlefield 4
Gta V
Diablo 3
Forza Horizon
Payday 2
Dead Rising
Left 4 dead

Bunların dışında önerebileceğiniz şeyler varsa sevinirim
Merhaba arkadaşlar. Açıkçası bilgisayardan hiç anlamam fakat artık o kadar eskidi ki minecraft oynarken bile takılıyor Xbox kullanıcısı olduğum için sadece araştırmalarımda, internette gezinirken, film, müzik gibi genel şeyler için kullanıyordum. Uzun bir aradan sonra wow'a geri dönmeye karar verdim ve WoD paketiyle grafik update'i geliyor. Sizden ricam 0-350 lira fiyat aralığında bir ekran kartı önerebilmeniz. Tabi yanında PSUP ihtiyacı da olabilir. Sistem bilgileri;

Sistem Üreticisi: Gigabyte Technology Co., Ltd
Sistem Modeli: G31M-S2L
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
İşlemci: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E7200 @ 2.53Ghz (2CPUs), ~2.5GHz
Bellek: 3072MB RAM
Disk Belleği Dosyası: 2642MB kullanıldı, 3497MB kullanılabilir
DirectX Sürümü: DirectX 11

çalıştır komutuna dxdiag yazdığımda çıkan şeylerin hepsini aynen geçirdim arkadaşlar. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Öncelikle merhabalar. Uzun zamandır xbox oynayan birisi olarak bu konuyu açacağım hiç aklıma gelmezdi fakat artık dayanamadım. Son birkaç aydır sürekli FIFA14, 2K14 ve GTA V oynamaktan bıktım usandım. Yeni bir oyuna başlayayım diyorum fakat kendime göre pek bir şey bulamadım. Bu konuda bana yardım edebilirseniz sevinirim.

Bitirdiğim oyunlar:
Saints row 3,4
Fable 2,3
Read Dead Redemption
Dante's Inferno
Battlefield 3
Gears of war serisi
Bulletstorm
Skyrim
Borderlands
Army of Two: 40th day
Dragon age: origins
LA Noire
Prototype
Max Payne 3
Homefront
LOTR: War in the north
TDU 2
Far Cry 3
Just Cause 2
Mortal Kombat
Brutal Legend

Şu an elimde Call of Juarez: Bound in blood ve Deadpool var. Western fps pek sarmadı diyebilirim ve Deadpool'u her ne kadar çizgi romanlarından sevsem de oyunundan pek haz almadım açıkçası. Ayrıca Assassin's Creed Brotherood'u bir türlü bölge problemi yüzünden oynayamadım. Shopto'dan sipariş ettiğim ürün bile PAL geldi geri göndermek zorunda kaldım. Az çok anlamışsınızdır oyun konusunda biraz midesizimdir FPS, TPS, RPG, Spor, Dövüş her tür severim O yüzden tüm önerilere açığım.
Merhaba arkadaşlar bu konu hakkında bilgim olmadığı için sizlerden bilgi almak istiyorum. Bugüne kadar hiçbir kez kombinemi para karşılığı ne sattım ne de kiraladım bu yüzden sistemi tam olarak bilmiyorum fakat besin zehirlenmesi yaşadığım için hem Sivas maçında olamayacağım hem de il dışında olacağım için Juve maçını kaçıracağım. Peki kombinemi nasıl kiralayabilirim? Vereceğim kişiyle buluşup parayı aldım diyelim, adam yanlış bilgi vermiş ve kombinemi geri alamadım, kayıp ilanı ya da çalındı diye başvuru mu yapacağım bilemiyorum. Konu hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim.
Arkadaşlar 9 yaşında küçük bir yeğenim var ve Ronaldo hayranı Yarınki maça onu da götürmemi istiyor. Kucağımda götürsem kapıda sorun çıkar mı yoksa ona da bilet almak zorunda mıyım? Konu hakkında kesin bir bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi?
Arkadaşlar kusura bakmayın, tatilde olduğum için fazla araştırmadan konuyu açtım ama umarım yardımcı olabilirsiniz. 2010 yılında Canada'dan aldığım iPod Classic 160GB 7th generation cihazım son zamanlarda baya bir sorun çıkartmaya başladı. iPoda attığım şarkıların yaklaşık yarısını oynatmıyor. Apple'ın support service'indeki troubleshooting sayfalarında sorunumu buldum ancak oradakilerin de hiçbiri işe yaramadı. Bazı sanatçıların parçalarına geldiğinde ya hiçbirini çalmıyor ya da albümden albüme değişiyor. Yalnız sorun şurada; iPoda atmadan önce hepsini MP3 formatına çevirip de attım. Parçaları atarken hiçbir şekilde cihazı hareket ettirmedim. iTunes'u son updateli halde kullandım, üstüne üstlük 3-4 defa fabrika ayarlarına yükledim yine de bir şey değişmedi. Bu parça atlama veya çalmama sorununa yönelik bir bilginiz ya da fikriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.
-

Youtube'da az önce bizim lige gelen adam gibi oyuncuların videolarını sırayla izlemeye başlamıştım, doğal olarak karşıma Quaresma'da çıktı. Ben bu pozisyonu görmemiştim arkadaş ne çalım atmış, resmen belini kırmış. Benim yorumum ne yapıp edip bu adamı geri kazanmanızdır. Bu arada şu yoruma da gülmekten öldüm "Emre yoboyu gormusmudur acaba pazarda"
Arkadaşlar 2 haftadır kafama takılan şu olayı size de anlatmaya karar verdim umarım yardımcı olabilirsiniz.

3 hafta önce Finlandiya'daki ailem yerel bir kargo firmasıyla bana bir hediye paketi göndermiş. Ancak paketin üstüne adresimden başka hiçbir şey yazmamışlar. Galiba gümrük için para karşılığı değildir, hediyedir gibi bir form doldurmaları gerekiyormuş ve bunu yapmamışlar. Kargo firması da paket en fazla 1 hafta içinde istanbulda olur demiş. Ptt'yi arıyorum cevap veren yok. Mahallemdeki en yakın pttye gittim onlar da beni pttnin okmeydanı merkezine yönlendiriyorlar. Şuan çaresizim, paket büyük ihtimalle istanbulda ama nerede bilemiyorum. İşlerim yüzünden bu olayla da ilgilenemedim paket kaldı öyle Bazı arkadaşlarım gümrükte takılmıştır belki diyorlar ama gümrükte nasıl takılabilir veya gümrükten paketi nasıl alabilirim bilmiyorum. Bu konu hakkında bilgisi veya bir fikri olan var mı ?
Facebookta arkadaşım etiketlemiş acayip hoşuma gitti sizinle de paylaşmak istedim

Hakkında
İlgi Alanları: Galatasaray
Forum İmzası:
Verus Nullus Omnis Licitus
Forum İkinci El İmzası:
Verus Nullus Omnis Licitus
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Oyun Platformu
Xbox 360
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Burning Legion - Ally
Xbox Live GamerTag
Theldron
Dünyadan Futbol
Newcastle United
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.201
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 59.240 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 520 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.