Şimdi Ara

Ultraslan hangi tribünde ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
30.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk kombinemi kale arkasından almaya karar verdim,ultraslan hangi tribünde bilenler yardımcı olabilir mi?

Ultraslan hangi tribünde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dur arayıp sorayım veysele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kale arkası odeabank

• Ultraslanımı izleyeceksin Galatasarayı mı . Diğer kalearkasına geç rahat rahat izle :))

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Ultraslanımı izleyeceksin Galatasarayı mı . Diğer kalearkasına geç rahat rahat izle :))

Zaten ultraslanın olmadığı tribünü öğrenmek için sordum

• Hayatımda gördüğüm en salak grup çok kavga ettik onlarla sanayililerle.Kalabalikken horozlaniyorlar tekken abi çekiyorlar.Yürüyedur var.Eski aciktan 101 102 taraflarında imkanın varsa onlarla izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kale arkalarının ikiside ultraslanın değil mi zaten. Rahat izleyeceksen yanlardan al kale arkasından değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmkra

Kale arkalarının ikiside ultraslanın değil mi zaten. Rahat izleyeceksen yanlardan al kale arkasından değil...

Maddi durum renkdaş. Ona yetti.

• bcnrugur kullanıcısına yanıt
    O zaman odeabanktan alma. Ama iki tarafta da ultraslan var haberin olsun.
  • 120-109-106-107 ultraslana aittir zaten koltuklardan anlarsın kapanıp açılan koltuk değil onların olduğu yer

• quote:

Orijinalden alıntı: Lahmacun Küreği

120-109-106-107 ultraslana aittir zaten koltuklardan anlarsın kapanıp açılan koltuk değil onların olduğu yer

109 değil 119 olacak yanlış yazmışım

• En ateşli taraftarın olduğu yer odeabanktır yani kuzey tribünü. Eğer ben oturarak maç keyfi yapacam diyorsan buradan almamanı tavsiye ederim. O işi yapmak için en uygun yerler ya kapalı yada numaralı tribün. Güneyi şahsen pek sevmiyorum ben özel bi nedeni yok ama ısınamadım oraya. Dediğim gibi ben ayakta izleyecem maç boyu susmayacam diyorsan odeabank'tan al. Ben kombine alırken 404 ten almıştım aşağıda yer yoktu geçen ay. Baktım aşağısı açılmış mevcut kombineyi iptal ettirdim ve hemen 206 dan aldım. Karar senin!
  • Maçta bağırsanda bağırmasanda ultraslanın yanında maç izlenmez benim fikrimce. Neden dersen, öyle tipler var ki heran bir olay çıkabilir, başın ağrır. Sarhoş maça gelip, her an her türlü tehlikeye sebep olabilecek, kaybedecek birşeyi olmayan insanlar çok fazla.
  • İzmirde hep Ultraslanla izliyorum baya iyi tabi istanbuldaki temsilci grubuyla İzmirdeki grup farklı olabilir burdaki taraftar Cimboma hasret olduğu için tezarattan başka birşey düşünmüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcnrugur

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Ultraslanımı izleyeceksin Galatasarayı mı . Diğer kalearkasına geç rahat rahat izle :))

Zaten ultraslanın olmadığı tribünü öğrenmek için sordum

O zaman sorun yok😁😁😁

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.