Şimdi Ara

1.5 milyon civarı sürüşü keyifli araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 1.6 TDI Leon var, keyifli bir araç ama artık sıktı bir değişiklik istiyorum 10 yıldır aynı araç. Bütçem 1.5 milyona kadar çıkıyor, tercihen düz vites sanayide süründürmeyecek kadar güvenilir sürüş odaklı bir araç arıyorum. i20N önce ilgimi çekti, sonra fazla küçük geldi vaz geçtim. Çok bagaj derdim yok, 4 kişi sığsın yeter tercihim manuel fakat otomatik de olabilir. Ne kadar yaktığı da çok önemli değil önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Al bi tane 35 TFSI son kasa A3 hatchback bak dalgana.

• 1.5 tsi golf veya 2.0 tdi 4x4 240 beygirlik passat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel araç ama ben SUV hiç sevmiyorum. Allah bilir bu kombinasyonda araç trye nasıl geldi

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    Valla bunun yeşiline hastayım bencede nasıl gelmiş ilginç gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişilik keyifli güvenilir araç
    adres direk insignia.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 23 Nisan 2023; 22:31:9 >
  • O paraya 225 hp 508 alınır, tam otomatik olduğu için şanzıman sorunu da olmaz.

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Hocam GM ve Opel hakkında çok bilgim yok hangi kombinasyon ve kasa insigniadan bahsediyorsunuz? Yenileri 1.5 Dizelle geliyormuş sanırım 0-100 de 12 civarı yazmışlar çok ilgimi çekmedi. Siz başka bir motordan bahsediyorsunuz sanırım.

• Keyifli araç arıyorsan alacağın tek araç bmw f30dur gerisi teferruat

• 225 Hp 508 GT alınır.

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanında bir F10 525d tecrübemiz oldu ailecek araç bizi çok üzdü. Her zaman içimde bir f30 40th year hevesi var ama müşteri profili ve mübarek BMW kronikleri sağ olsun hep beni korkuttu. 1.5 milyona temiz dolu F30 bulunur mu onu bile bilmiyorum.

• DntRx kullanıcısına yanıt

Direksiyonu pelte gibi.. hissiyatsız boş zevksiz bir araç. güzel yol tutuyor ama keyifli bir araç değil, uzunca bir test sürüşü yaptım. arabadan çok uzaksın, senle bir olan bir araba değil. sadece azcık hızlı 1.6litre yakışıklı D sınıf birşey.

4 kişilik gerçekten keyifli ve yeni denebilecek otomobiller, 235i, Gr-Gt86, ikinci el GTR, Golf R, Civici Type-R, Wrx, Kia Stinger diye gider. hiç biri Türkiye otomobili değil. biz ulaşım için araç kullanırız, keyif arabası pazarı çoktan bitti..

Bu ülkenin şartları için kötü imajına rağmen Scirocco keyifli denebilecek bir otomobil. altyapısı, sürüş zevki, yol yapması, direksiyon hissi güzel. manuel temiz bir model bulursan kaçırma.

Astra J Opc bir de.. müthiş bir makina, temizi düşerse affetme.

• berkay_53 kullanıcısına yanıt

Kupkuru zevksiz dümdüz hissiz bir araç. Adam zevkli demiş.

• 1.6thp - 308 GTI

https://secure.sahibinden.com/cs/tloading?returnUrl=https%3A%2F%2Fwww.sahibinden.com%2F1062161715

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt

https://secure.sahibinden.com/cs/tloading?returnUrl=https%3A%2F%2Fwww.sahibinden.com%2Filan%2Fvasita-otomobil-opel-boyasiz-2020-insignia-1.5-165hp-otm-excellence-sunroof-20-jant-1074673136%2Fdetay

2020 model var 165ps

yine s60 t3 gelir o paraya,2.0d gelir onlar da keyifli araçlar

arteon 1.5 tsi gelir

accord aynı şekilde

Manuel olsun derseniz 182 hp civic rs ler var.

yani secenek cok

f30 a ilk sahibi biner,sonra o size biner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 24 Nisan 2023; 10:14:45 >

elde kalıcak tek araç

Hocam bütçenin suyunu sıksam geliyor gibi bu insigniaların 2.0 260lıkları varmış nasıldır bu araçlar insignia her zaman ilgimi çekmişti ama çok bilgim yok araç hakkında baya da dolu gözüküyor yürüyeni çok sorunlu değilse 2.0 veya 1.5 insignia düşünmeye başladım şu an.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.