Şimdi Ara

Pes 2015 hakkındaki görüşleriniz neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler sizce oyun nasıl? Görüntü kalitesi 2014'teki gibi berbat duruyor ama oynamadan bir şey demek istemiyorum. Bal ve Master lig modlarını deneyen varsa yorumlayabilir.

• züper olmuş onlinede harika 3 maç attım bir damla lag olmadı.
  • 14 e gore daha guzel ve oynanabilir.Tek sorun cozunurluk cozum bulamadim.Cimler cop son 5 senenin en kotu cim kalitesi.Reklam panolarida keza oyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mckenziee kullanıcısına yanıt
    Çimler kör eder adamı hakkaten iğrenç.
  • oynanış açısından söyliyeyim en son pes 2006yı oynadım 2010dan beri fifa oynuyorum oynanış bana durağan geldi pas atarken falan duruyorlar, hareket yapmak fifaya göre daha zor, yukarıda belirttikleri gibi çimler berbat, fifadan daha iyi olan tek tarafı ise şut hissi bana daha iyi gibi geldi daha bir oturuyor şutlar fifaya göre.
  • Kaçak Mazot kullanıcısına yanıt
    Yani asıl merak ettiğim şey pes2014 gibi mi eğer öyleyse ölü doğmuş olur oyun yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Yani asıl merak ettiğim şey pes2014 gibi mi eğer öyleyse ölü doğmuş olur oyun yine.

pes14den çok daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman önce korsan sonra orjinal alınacak bu oyun

• başka bir konuya daha yazmıştım ama buraya da aktarayım bence çok güzel olmuş

Pes sonunda özlediğim oyunu yapmış.Grafikler low da oynarsanız tabiki leş gibi yüksek yaptığınızda çok çok mükemmel diyemem ama çok iyi olsa da zaten oyunun hızından fark edileceğini sanmıyorum sadece sistem gereksinimi artacak ve çoğu oyunseverin oynayamamasına sebep olacaktı bence.
    Benim hoşuma giden noktalara gelirsek
    - her arapasına açılan şaşı kaleciler yok artık kalesinden çıkıp topu süren rakip oyuncunun yanında koşan topa müdahale etmeyen mal kaleciler gitmiş yerine tam zamanında açılan neredeyse %100 lük pozisyonu engelleyen kaleciler gelmiş
    -out a giden topu bile yumruklayıp rakibin önüne atan kaleciler de yok
    -ne kadar güzel orta açarsanız açın ensesiyle vurup topu taca atan oyuncularda yok istediğiniz müsait olduğunuz an havadan arapası bile atsanız offf pasa bak demenize sebep olacak arapaslar ortalar açılıyor ve bu ortaları futbolcular gerekirse sıçrayıp vole ile bile kaleye yapıştırıyorlar
    -bu saydıklarımın hepsi fifada var diyenler olacaktır elbet . ben fifayı da severdim fakat pesin hızı akıcılığı oyunzevki için pes oynuyorum ve pes oyunu,fiziksel davranışları fifa gibi birazdaha gerçekçi yapmış olsada orta sahadan hırsalıp kaleye yapıştırdığınız toplar halen direkten dönerek,tehlikeler yaratarak müthiş haz vermeye devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 14 Kasım 2014; 3:38:43 >

• ben de senin gibi oynamadan yorum yapmak istemiyorum ama gameplay videoları falan iyi değildi
    yine de oynadıktan sonra 'oha çok iyiymiş' dedirtebilir, belli de olmaz
  • Geçen seneki oyundan sonra beklentilerimde düşmüştü ama yine bir nebze iyileştirmeler olmuş.Ancak genel kanım hala değişmedi ,Fifa ya oranla hala geride kalmış bir oyun .

Yanlış anlaşılmasın fan filan değilim hatta pes i daha çok oynamışımdır , ilk çıktığından bu yana sanki ivmeleri düşüyor gibi , fifa ise üstüne koymaya devam ediyor , şahsi görüşüm.
  • O seyirciler ne allah aşkına ya. PS4 sürümünde güzel olan grafikler PC'de niye PS3 kalitesinde anlamış değilim.
  • Oynanış çok güzel, pes2013'te süperstar ayarında Real Madrid'le Şampiyonlar ligi oynarken 1 beraberlik aldım mı kendim için hezimet sayıyordum. pes2015 te yine Real Madrid'i aldım 3 maçta 3 puan aldım. Şu anda gruptan 2. olarak çıkma umudum var.

Ayrıca grafikler abartıldığı kadar kötü değil. Oyuncu modellemeleri çok güzel. İlk defa orjinal Pes aldığım için online oynanış hakkında yorum yapmıycam....

Bence oyun olmuş...

Ayrıca PC için ön sipariş açmadılar ama oyunu alınca ön sipariş hediyeleri geldi. Buda bana sürpriz oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Geçen seneki oyundan sonra beklentilerimde düşmüştü ama yine bir nebze iyileştirmeler olmuş.Ancak genel kanım hala değişmedi ,Fifa ya oranla hala geride kalmış bir oyun .

Yanlış anlaşılmasın fan filan değilim hatta pes i daha çok oynamışımdır , ilk çıktığından bu yana sanki ivmeleri düşüyor gibi , fifa ise üstüne koymaya devam ediyor , şahsi görüşüm.

Fifa 2015'i oynamadım ama genel olarak fifa bana yavaş geliyor hocam oynanışı falan pek tatmin etmiyor. Geçen sene ps kiraladığımızda hem pes 13 hem fifa 14 istemiştik, fifada 2-3 maç yaptık sarmadı kapattık maalesef. Ben 2009'dan sonra bıraktım fifa oynamayı ama bu gidişle pesi de 2013'ten sonra bırakacak gibiyim tabi 2015'e bağlı.
  • 36Boys kullanıcısına yanıt
    Pes in en iyi oyunlarından biri 2013 yılı oldu bence , Aslına bakarsan bende 98 de fifa ile başlayıp bu serüvenin uzun süreceğini düşününenlerdendim ,sonrasında konami resmen darbe vurdu futbol oyunlarına muazzam oyunlar çıkardı ,fifayı merak bile etmedim ancak 2014 den sonra fifa gözle görülür değişiklikler yaptı hem oyun dinamiklerinde hem görselde ve pesi yakaladığını düşünüyorum.ben 2014 yılında beri fifa oynuyorum ancak pes in serilerinide oynuyorum.Bana göre yükseliş ivmesi fifa dan yana çünkü pes o kadar iyiyken neden daha yenilikçi davranmıyor neden lisans sorunlarını çözmüyor okadar para veriyoruz beklentiler içine giriyoruz kaygılarım bunlar.
  • yaklaşık bi 10 maç falan yaptıktan sonraki düşüncelerimdir...

öncelikle şunu belirteyim oyunun videolarını izledikten sonra "pes13'e yama bakacaz yine" demiştim... oyun hızı gerçekten çok çok önemli pes15 için... yavaş oyun hızında saçma sapan görünen, robot gibi diyebileceğimiz oyuncu hareketleri oyun hızını +1 veya +2 yaptıgınızda mükemmel şekilde oturuyor oyuncunun üzerine... sırf bu oyun hızı ayarını denemek için indirmiştim pes15'i ve iyi ki indirmişim diyorum... kesinlikle videolara bakıp aldanmayın indirin ve oyun hızını bi tık yükseltip oynayın farkı göreceksiniz...

çimlerden şikayet edenleri de anlamıyorum gayet normal çimler (görüntü kalitesi yüksek olarak ayarlı bende). düşük görüntü kalitesinde nasıl görndüğünü bilmiyorum ama çimlerin uzunluğu ayarlanabiliyor... ıslak veya kuru çim seçenekleri var ve bu seçenekler topun hareketini etkiliyor... çim konusunda benim için bi problem yok hatta iyi denebilir....

benim dikkatimi çeken en büyük artılarından biri oyunun yapay zekası... yapay zeka çok iyi durumda öyle mahalle takımı alayım da real madride barcelonaya çakayım devri kapanmış gibi geldi bana... rakip takım gerçekten çok iyi oynuyor ve çok iyi pozisyonlara giriyor(en zor seviyede)... bu yapay zeka ile BAL modu çok iyi oynanır diye düşünüyorum... ayrıca kaleciler çok hoşuma gitti...

saçma sapan hatalar yok artık oyunda... adamların içinden geçen ara paslar, adamların içinden geçen oyuncular yok... hatta kendi oyuncularınız bile çarpıştığında düşüyorlar... gerçekçilik olarak çok hoş bi oyun bana göre... pes13ü kaldırmanın vakti gelmiştir benim için...

tek sevmediğim yanı taktik menüsündeki eski kolaylık yok daha karışık bi hal almış taktik menüsü ama çok da büyük bi kusur değil benim için...

• ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısına yanıt
    Oynar oynamaz oyun bu sefer olmuş dedim. Daha önce aldığıma pişman oldum ama bu sefer olmayacağım. Lisanslar falan sorun değil. Stat sayısı biraz daha fazla olsa iyi olurdu. Çimlere herkes bir şey demiş ama dediğin gibi ayarlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

Oynar oynamaz oyun bu sefer olmuş dedim. Daha önce aldığıma pişman oldum ama bu sefer olmayacağım. Lisanslar falan sorun değil. Stat sayısı biraz daha fazla olsa iyi olurdu. Çimlere herkes bir şey demiş ama dediğin gibi ayarlanabiliyor.

pes oynayan adam zaten yamayla oynar oyunu... stat olayları falan yamayla çok kolay halledilir şeyler onları problem olarka görmüyorum bile... benim için oyunun oynanışı yani saha içi önemli... o da gayet güzel benim için... pesin en büyük hatası bence oyunun standart hızını düşük tutması... oyun hızı ayarlardan yükseltilince oyun "dadından yinmez" oldu...
  • Beğenmeyen bi benim galiba oyunda tepkime sorunu var
  • 3 yıldır FIFA oynuyorum. Bu 3 yılın öncesinde tabiki PES oynuyordum. Yine şans verdim oyuna. İlk maçımı yaparken birşeylerin değiştiğini anladım zaten. Bir sorun vardı oyun hızı çok kötüydü. +1 yaptım hızı ve harika sonuç. Mükemmel olmamış ama PES seven bir insana fazlasıyla yeter bu oyun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.