Şimdi Ara

PES TARİHİNİN EN BÜYÜK HİLESİ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
94.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2011 DAHİL DEĞİLDİR DİĞER TÜM SERİLER İÇİN UYGULANABİLİR
    EWT ARKADAŞLAR GELELİM HİLEYE ASLINDA HİLE DEĞİL YAPAY ZEKA HATASI AMA BEN HİLE DİYORUM VE BU KONU AÇILDIMI BİLMİYORUM BİLMEYENLER İÇİN ARKDAŞLAR
    ŞİMDİ BU HİLE FRİKİK HİLESİDİR MAX 35 M. DE BİLE FRİKİK KULLANILSA YÜZDEYÜZ GOL OLUYOR
    PES 2010 DAN HİLEYİ SÖYLEYECEM ŞİMDİ C. RONALDOYLA GİDİYORUZ SONRA DÜŞÜRÜLDÜK FRİKİK OLDU YER 32 METRE BURDAN YÜZDE YÜZLÜK BİR VURUŞLA NASIL GOL OLUR ANLATAYIM
    FİRİKİK OLDUKTAN SONRA SAĞ ÜST TARAFTA + SİMGESİ ÇIKACAK SİZDE ONU YAPIN C.RONALDONUN YANINA ADAM GELECEK SONRA ANALOGU KALECİNİN ÖNÜNE ÇEKİN VE + YAPIN C.RONALDONUN YANINDAKİ ADAM TOPU ÜSTÜNÜZE BIRAKACAKTIR VEEE SİZDE C RONALDOYLA KALEYE VURUN YÜZDE YÜZ İHTİMALLE GOL OLUYOR İLK DENEMELERDE GOL OLMAZ AMA BİRAZ ALIŞIN YÜZDE YÜZ GOL OLUR MAX 35 METREDİR 2011 DE OLMAZ AMA DİĞER PES 2010 09 08 VSVS DE OLUR

• bak kardeşim amatör mi oynuyorsun bilmiyorum ama pes 10 da bu taktik 19 m olunca %100 gol oluyor 32 m den 10 kere vur belki 1i girer çıktığı günden itibaren ps3 de oynadım ve öyle bir şey yok
  • konu başlı başına çöp.

ne alaka hile ile? ne alaka pes 11 ile? PES 2010 Freekick Taktiği deseydin yeterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

konu başlı başına çöp.

ne alaka hile ile? ne alaka pes 11 ile? PES 2010 Freekick Taktiği deseydin yeterdi
    dünyada en iyi pes oynayan kişi olduğumu düşünüyorum ama hayatımda bir kere bile maç içerisinde frikikten gol atamadı.
    antremanlarda atmıstım 1-2 tane ama maçta hiç atamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: necip_uysal

dünyada en iyi pes oynayan kişi olduğumu düşünüyorum ama hayatımda bir kere bile maç içerisinde frikikten gol atamadı.

bana yakın olsaydın o düşüncenide kırardık
  • quote:

Frikik kullanırken dümdüz şuta basarsan tabi gol olmaz.Çok yakınsan kaleye aşağı basılı tutup vur.uzaksan üst tarafa basılı vur şansında varsa gol oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Frikik kullanırken dümdüz şuta basarsan tabi gol olmaz.Çok yakınsan kaleye aşağı basılı tutup vur.uzaksan üst tarafa basılı vur şansında varsa gol oluyor.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Nasıl bir hile bu arkadaşım :) Taktik desen anlayacağız.Bilmeyen sevinmiştir şimdi bu dediklerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Nasıl bir hile bu arkadaşım :) Taktik desen anlayacağız.Bilmeyen sevinmiştir şimdi bu dediklerine.

Alıntıları Göster
    Taktik bu taktik
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Taktik bu taktik

Alıntıları Göster
    :) mis gibi taktik hile oldu 2 dakkada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

:) mis gibi taktik hile oldu 2 dakkada

Alıntıları Göster
    duran toplara bağlı kalmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: KG#5

duran toplara bağlı kalmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

konu başlı başına çöp.

+1
  • frikik atmayı pek bilen yok galiba.ben her pes oyununda zorlanmadan atıyorum.siz falso vererek frikik atmayı biliyo musunuz.yakından atarken:şut barını yarısına kadar dolduracaksınız diyelim.önce aşağı basılı tutarak suta basın ama çok değil sonra aşağı tuşunu bırakmadan hemen falso vereceğiniz tarafa aşağı tuşuyla birlikte yani aşağı çapraz tutarak basın ve basılıyken biraz daha suta basarak şut barını yarıya getirmiş olun.antrenmanlarda bu taktikle sürekli atın eliniz alışır.uzaktan atarken ise aşağı yerine yukarı tuşunu kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

frikik atmayı pek bilen yok galiba.ben her pes oyununda zorlanmadan atıyorum.siz falso vererek frikik atmayı biliyo musunuz.yakından atarken:şut barını yarısına kadar dolduracaksınız diyelim.önce aşağı basılı tutarak suta basın ama çok değil sonra aşağı tuşunu bırakmadan hemen falso vereceğiniz tarafa aşağı tuşuyla birlikte yani aşağı çapraz tutarak basın ve basılıyken biraz daha suta basarak şut barını yarıya getirmiş olun.antrenmanlarda bu taktikle sürekli atın eliniz alışır.uzaktan atarken ise aşağı yerine yukarı tuşunu kullanın
    PES 2011'de frikikten gol atamayanı dövüyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

PES 2011'de frikikten gol atamayanı dövüyorlar zaten

Alıntıları Göster
    çöp ötesi :)
  • Gereksiz bir bilgi ama emek için teşekkürler. Bu oyunda hile olduktan sonra ne anlamı kalır mücadelenin, taktik yeteneğinin, beyin gücünün(hızlı düşünüp atağı değerlendirme).
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Gereksiz bir bilgi ama emek için teşekkürler. Bu oyunda hile olduktan sonra ne anlamı kalır mücadelenin, taktik yeteneğinin, beyin gücünün(hızlı düşünüp atağı değerlendirme).
    bence saçmalamışsın.hile demek sürekli işleyen bişey demek sen sadece ipucu vermişsin
  • quote:

dünyanın en iyi pesçisi frikikten gol atamamış

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky20034

quote:

dünyanın en iyi pesçisi frikikten gol atamamış

Alıntıları Göster
    (frikik atmayı pek bilen yok galiba.ben her pes oyununda zorlanmadan atıyorum.siz falso vererek frikik atmayı biliyo musunuz.yakından atarken:şut barını yarısına kadar dolduracaksınız diyelim.önce aşağı basılı tutarak suta basın ama çok değil sonra aşağı tuşunu bırakmadan hemen falso vereceğiniz tarafa aşağı tuşuyla birlikte yani aşağı çapraz tutarak basın ve basılıyken biraz daha suta basarak şut barını yarıya getirmiş olun.antrenmanlarda bu taktikle sürekli atın eliniz alışır.uzaktan atarken ise aşağı yerine yukarı tuşunu kullanın)

Yattarali kardeşim çok saol 6 frikik kullandım 4 ü gol 2 si direk

+500

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.