B

Yarbay
24 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme
Toplam: 161 (Bu ay: 12)
Gönderileri
Arkadaslar regal LE42F7445S full hd tv kullaniyorum oyun modunda ps4 te pek verim alamiyorum en iyi ayarlar nelerdir birde oyun modu nu sifirlayamiyorum bir caresi varmidir o kisim solu gorunuyor fabrika ayarlarina dönmüyor. Simdiden tesekkur ederim.
Arkadaslar warzone oynuyorum pingim 70 91 arasi iken sorun yok ama 100 un uzerine ciktiginda bazen 200 oluyor donerken boyle akici deil sanki 30 fps ve alti gibi yani yuksek ping oyun akiligini bozuyormu
Arkadaslar bi arkadasim net baglatacak ama 1 aylik bekleme süresi varmis benime adima actirmak istiyor hatti bunun yasal bir dayanagi varmi ilerde sorun olurmu
Arkadaslar bi arkadasim net baglatacak ama 1 aylik bekleme süresi varmis benim adima actirmak istiyor hatti bunun yasal bir dayanagi varmi ilerde sorun olurmu
Arkadaslar oyun oynarken herhangi bir sorun yok ama tarayiciya falan girip cikarken bariz kasmalar yasiyorum nedeni ne olabilir sizdede oluyormu ? Gerekli yerlere konu actim ama donen olmadi malesef
Tarayicidan dizi izlemeye calistiğimda playstation 4 ag yada sunucu hatası veya belirtilen format desteklenmiyor Daha 3 gun once izleyebiliyordum cozumu nedir
Yeni bir mesaj atabilmeniz icin 0 305 dakika kaldigi ibaresi cikiyor mesaj atamiyorum playatation dijital oyun satis takas bölümüne neden olabilir
Arkadaslar uzun zamandir oynuyorum ama ekranda dalgalanmalar oluyor bu genelde araclara yaklastigimda virajlarda oluyor sadece f1 de basima geliyor tvm regal smart tv 106 ekran hz 50-70 yaziyor kitapcikta acaba ps4 te vsyc kapatip acma gibi bi ozellik varmidir pc gibi
Arkadaslar iyi pazarlar call of duty sunuculari kac yildan sonra kapatiyor ornegin oyun cikti kac yil acik kaliyor
Fifa oynarken kirmizi yaniyor koldaki isik bu bir sorun oldugu anlaminami geliyor biraz acemiyim afedersiniz
Hakkında
Meslek: Koruma ve Güvenlik Memuru
İlgi Alanları: Playstation 4
Forum İmzası:
Playstation 4 slim 1 terebayt, huawei p9 lite 2017
Hakkımda:
Jeet Kune Do mu la o ?

Sistem ve Tercihleri
ISS
TTNET
Oyun Platformu
ps4
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Logitech
Formula 1
McLaren
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 4 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.701
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 88.316 (Bu ay: 487)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 706 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.