Şimdi Ara

P.tesi ibra çalıştığım otele geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rixos grand ankara otelde pasta şefiyim.pazar-perşembe arası bizim otelde isveç milli takımı.foto çekip totem yapıcam..tabi açık büfede yakalarsam..buraya koyarım resmi..inş sezom sonuda bize gelir

• Maalesef gelmez rahatını bozmaz ama chelseayı elersek balotellı veya ustduzey bır forvet gelır bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otelin 11 ve 12 inci katları futbolculara ayrılmış.her katta ikişer güvenlik ve ibrahimoviç için ise nereye giderse otel içinde ona eşlik eden bir güvenlik olacakmış enteresan.sanki adamı otelde yicez
  • yarısı gelse ona da razıyım ama gelmez bence de gs ye. keşke glse...
  • Kap gel onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

Maalesef gelmez rahatını bozmaz ama chelseayı elersek balotellı veya ustduzey bır forvet gelır bence.

[size=3]ROUND 2

P.tesi ibra çalıştığım otele geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rixos Premium

otelin 11 ve 12 inci katları futbolculara ayrılmış.her katta ikişer güvenlik ve ibrahimoviç için ise nereye giderse otel içinde ona eşlik eden bir güvenlik olacakmış enteresan.sanki adamı otelde yicez

Adamı insanlardan değil,oteli ve oteldeki insanları Ibra'dan korumak içindir o
  • Madem bize gelmiyo yedir pastayı göbek yapsın.
  • Ibra'nin neredeyse en formda doneminde size gelmesini nasil bekliyorsunuz bir turlu anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Ibra'nin neredeyse en formda doneminde size gelmesini nasil bekliyorsunuz bir turlu anlayamadim

Sen sus lan çakli

• quote:

Ibra'nin neredeyse en formda doneminde size gelmesini nasil bekliyorsunuz bir turlu anlayamadim

Ünal başgan sağolsun
  • quote:

Böyle diye diye yıldız oyuncu alamaz olduk, denemek istemek lazım.

• quote:

Çünkü biz seksi bir kulübüz.
  • Chuckly kullanıcısına yanıt
    büyük takım olmak böyle bir şey işte defansında Bekir'i oynayatanlar anlayamazlar tabi bu duyguyu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.