Şimdi Ara

bayram tatilinde yola çıkmak için en uygun zaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    istanbulda 17 Ağustos öğleden sonra kaçış yönünde müthiş bir trafik olur

peki bu yoğunluk kaç gün devam eder
    19 ağustos pazar yola çıksam (antalya) çile çeker miyim

• Bende cumartesi çıkmayı düşünüyorum. Giresuna gideceğim yol nasıl olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perşembe gününden sonra pazartesi akşama kadar olur gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bende cumartesi çıkmayı düşünüyorum. Giresuna gideceğim yol nasıl olur acaba
    Cumartesi bende Giresun’a yola çıkıyorum nerden gidiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    antalyada davar hem ucuz hem de leziz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Cumartesi bende Giresun’a yola çıkıyorum nerden gidiyorsunuz

Alıntıları Göster
    Istanbuldan çıkacağım kiralık araçla giderim muhtemelen. Ona göre kiralama süresine karar vereceğim

• Bayram falan farketmez, her gün sabahın 6 sında yola çıkacak gibi ayarlarsanız trafiğe takılmazsınız. En kötü akıcı yoğunluk olur o kadar. Kimse 7 olmadan çıkmıyor. Beylikdüzü tarafından çıkacaksanız doğuya doğru bi 15 dakika daha erken çıksanız yeter.

• Perşembe çıkacağım cuma 14.00 sonra ankaraya kadar dur kalk gitmek isteyenler cuma günü çıkabilir

• Cumartesi gecesi sabaha karşı 04 civarında çıkmayı düşünüyorum. En azından bu saatlerde akşam çıkanlar Bolu'ya varmış olur. Geçen sene 22'de çıkıp sabah 5'te Bolu'ya varmıştım.
  • En uygun zaman bayram sabahıdır...Zira herkes gitmiş olacak...
  • Hergün için sabah 3-4 arası en ideal zaman. Bayram da olsa daha önceden çıktım trafiğe yakalanmadım. Kurban bayramı olduğu için de bayramda kurban kesenler olacağı için çok yoğun olacağını düşünmüyorum. Örneğin ben cumartesi yola çıkacağım ama Çarşamba tekrar döneceğim. Gideceğiniz rotayı yandex ile hesaplayın en doğru sonucu verecektir.

• En iyi vakit 1 hafta önce yola çıkmak, dönüştede tatil bitiminden sonraki salı-çarşamba yola çıkmak. Iznim uzun olduğu için çok şükür trafiğe yakalanmayacağım bu sene

• Faal personel olduğum için bayramları iş yerinde geçiriyorum. O trafiği gözüm kesmezdi herhalde.
  • Bende Alanya ya gideceğim.Pazar akşamı gitmeyi düşünüyorum.Cuma-cumartesi sıkışık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

En iyi vakit 1 hafta önce yola çıkmak, dönüştede tatil bitiminden sonraki salı-çarşamba yola çıkmak. Iznim uzun olduğu için çok şükür trafiğe yakalanmayacağım bu sene
    söz de benim de 40 gün iznim var ama diğer personel benden hızlı davranıp izne çıktığı için kullanamıyom
  • Ege tarafına gidiyorsanız, hala kaldıysa İdo feribotlarına hemen bugün bilet alın. Yenikapı-Mudanya, Pendik-Yalova vs. Yoğunluk Cuma öğleden sonra başlar Pazar akşama kadar devam eder. Cumartesi sabah erken çıkar yol alırım diye düşünmeyin. Herkes aynı şeyi düşünüyor. İzmit ve Bolu kilit olacak o kesin. Ayrıca Çanakkale boğazından daha kolay geçerim diye düşünen ters köşe olabilir, geçen yıllarda 3 saat feribot beklemişliğim var.

Ben 1 hafta erkenden çıkacağım için gidişte sıkıntım yok ama dönüşü ne zaman yapsam diye düşünüyorum şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 8 Ağustos 2018; 9:51:0 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.