Binbaşı
21 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. ben aliexpressten aynı saatin 2 farklı renk seceneği ile 2 saat aldım. siparişimin bitmesine 4 gün kala open dispute açtım. 4 gün daha geçti ürünüm gelmedi. ve aliexpress bana parayı ödedi. sonra satıcı bana mesaj atmış. üzgün olduğunu belirtmiş. falan filan... neyse eğer ürün gelirse bana paramı geri öde demiş mesajının sonunda.

1.si Eğer ürün gelirse ben almak istemiyorum desem, ptt geri gönderir mi ürünü ve kargo parası öder miyim? 2.si diyelim ürün geldi ürünü alsam parayı da ödemesem ne olur? başından böyle bir şey geçmiş olan var mı? bilen birileri cevaplarsa sevinirim. çok teşekkürler.
Arkadaşlar Laptopu olup Win 10 güncelleme yapıp da Diablo 3 Fanla ilgili sorun yaşayan var mı? win 8.1 de D3 oynarken neredeyse fan sesi duymuyordum ama win 10 yükledikten sonra D3 e girince fan, elektrik süpürgesinden çok ses çıkarıyor. 5 dk geçmeden sıcaklık yüzünden parmağımı Q,1,2,3 tuşlarına koyamıyorum. neredeyse 2 senedir kullanıyorum bu laptopu, fanı ilk kez böyle çalıştığını görüyorum.

Laptop>> lenovo z500 , i5 -3230m 2.60ghz , nvidia 740m , 8 gb ram. Tek d3 de yapıyor bunu. valla oynayamaz hale geldim. sürücüleri de yüklü.
Galatasaray ile adı geçen Andre Ayew, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Swensea City ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

25 yaşındaki Ganalı kanat oyuncusunun alacağı yıllık maaş açıklanmazken Türkiye yerine İngiltere'yi tercih ettiği öne sürüldü.

Galatasaray'ın Marsilya'da ayrılan bir diğer futbolcu Andre Gignac ile görüşmeleri sürüyor. Sarı kırmızılıların bu transferi bitirmesi bekleniyor.

Kaynak>http://www.gsgazete.com/dunyadan-futbol/andre-ayew-imzayi-atti-h11572.html
Arkadaşlar, Babamın teline msj gelmiş 17 tl ye 500dk diye. bugün son gündü bende paketi aldım babama. ama buna nasıl sorgulama yapacağım? ben turkcell liyim tcellde paket aldığında sorgulamak için şunu tuşlayın gibisinden msj geliyor. vodafone da niye böyle bir şey yok.
Arkadaşlar oscarı canlı yayınlayan site var mı? NTV yayınlamayacakmış. digitürk sırf oscar için 7şubat-3mart arası "moviemax oscar" diye bir kanal açmış galiba. sizler nasıl izleyecek siniz? var mı bildiğiniz bir kanal sitesi?
Bugün mediamarkt kasa sıra beklerken çalıyordu. kimin söylediğini biliyor musunuz? sözler hatırladığım kadarıyla

Kimse bilmiyor ki gece uzun
....... dünya dönsün dursun

bir yerde de "bilmiyor aşkım bilmiyor" gibi nakaratı da vardı sanki. kasada sıra bendeydi yarım yamalak dinledim. sinemanın seansı da gelince tamamını dinleyemedim . kim söylüyor acaba- birde şakının ismi nedir?

Konu dışının gücü adına bulun bana bu şarkıyı pls.(Müzik forumuna da açtım konuyu ama burada bulunması daha kolay gibi)
Bugün mediamarkt kasa sıra beklerken çalıyordu. kimin söylediğini biliyor musunuz? sözler hatırladığım kadarıyla

Kimse bilmiyor ki gece uzun
....... dünya dönsün dursun

sanki bir yerde de "bilmiyor aşkım bilmiyor" gibi nakaratı da vardı sanki. kasada sıra bendeydi yarım yamalak dinledim. sinemanın seansı da gelince tamamını dinleyemedim . kim söylüyor acaba- birde şakının ismi nedir? adamın sesi sanki koray candemir inkine benziyordu.
En Yyi Film: 12 Years a Slave
En Yyi Yönetmen: Alfonso Cuaron- Gravity
En Yyi Erkek Oyuncu: Chiwetel Ejiofor- 12 Years a Slave
En Yyi Kadyn Oyuncu: Cate Blanchett- Blue Jasmine
En Yyi Yardymcy Erkek Oyuncu: Barkhad Adbi- Captain Phillips
En Yyi Yardymcy Kadyn Oyuncu: Jennifer Lawrence- American Hustle
En Yyi Yngiliz Filmi: Gravity
En Orijinal Senaryo: American Hustle
En Yyi Uyarlama Senaryo: Philomena
En Yyi Animasyon Filmi: Frozen
En Yyi Sinematografi: Gravity
En Yyi Belgesel: The Act of Killing
En Yyi Yabancy Film: The Great Beauty
En Yyi Prodüksiyon Tasarymy: The Great Gatsby
En Yyi Görsel Efekt: Gravity
En Yyi Makyaj ve Saç: American Hustle
En Yyi Kostüm Tasarymy: The Great Gatsby
En Yyi Ses: Gravity
En Yyi Müzik: Gravity

Cate im Oscar da alirsin insallah

iyi seyirler.

diğer videolar;

http://forum.donanimhaber.com/m_86677424/f_//tm.htm#86677424
Deneme amaçlı kişisel ilk videomdur.

bunlarda arkadaşımın(Mhysa) çektiği base videolarımız. Sky da base charım.

Hakkında
Forum İmzası:
S.S. LAZIO 1900
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.366
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 146.918 (Bu ay: 162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 66 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.