Şimdi Ara

Oyundan Çıktığınızda Site Açılmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
24.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bir kaç regedit ayarı ile oyundan her çıktığınızda açılan ve çoğumuzu sinir eden bu sitenin açılmaması mümkün, aşağıdaki linkten indirebileceğiniz dosya ya çift tıklıyarak regedit ayarı yapılacaktır.

Şimdi mutlaka bunda virus var falan diyen olacaktır.Regedit yani regfile dosyalarına hiçbir şekilde virus entegre edilemez.Daha da şüpelenen arkadaşlar varsa http://virusscan.jotti.org/ adresinden yaklaşık 30 antivirus taramasından geçirebilirler.

Dosyayı indirdikten sonra rarlı dosyayı çıkartıyoruz , içindeki KO.Launcher çift tıklıyoruz ve bi uyarı çıkıyor regedit ayarlarına eklmek istiyormusunuz diyor evet diyorsunuz ve ekliyor .Daha sonra bir uyarı çıkıyor eklendi diye onada evet diyorsunuz.

KO.Launcher.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 23 Mart 2010; 15:09:54 >

• nickinde süpermiş oh içim rahatladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.J.

nickinde süpermiş oh içim rahatladı

Evt güzeldir beni tanıyan tanır dostum dh de için rahat olsun
  • o degilde Regedit te Hangi Reg Dosyasını editlicemizi Resimli anlatsan Virus falanda demezlerdi.
  • Edit NOT: Arkadaşlar yaşadığım sorunun FuLLTiMeHaCKeR veya vermiş olduğu regedit ile bir ilgisi yoktur.

Ne olduysa bende site açılmıyor. Keşke böyle olmasaydıda açılsaydı. Oyundan çıkınca site açılmıyor fakat iexplorer.exe çalışmaya başlıyor ve 16k yiyor. Eğer dc oldukça, girip çıktıkça, server değiştirdikçe bunları kapamayı unutursam böyle bir görüntü oluşuyor. site açılmasa, IEXPLORER.exe gözükmesede her biri 16k yiyor ve bir müddet sonra oyunda yavaşlamaya, fpsnin yerlerde sürünmesine ve lagglı durumlara yol açıyor.
     Oyundan Çıktığınızda Site Açılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 3 Ocak 2008; 2:54:29 >

• @Haplo böyle bi sorun sadece sende var galiba çünkü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ben bunu hiç sorun olmadı , ayrıca sen benim verdiğimi denedin yoksa başka bi siteden falan aldığında böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 21 Mayıs 2012; 23:47:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

@Hablo böyle bi sorun sadece sende var galiba çünkü yaklaşık 6 aydır cafemde kullanıyorum ben bunu hiç sorun olmadı , ayrıca sen benim verdiğimi denedin yoksa başka bi siteden falan aldığında böyle oldu

Hablo değil Haplo

Yok herhangi bir program kullanmadım. Demek istediğim sorunum hafif değil ve keşke sorunu yaşamasaydım da sitenin açılmasına razıyım demek istedim Sonra çok özlersiniz siteyi bak

• quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

@Hablo böyle bi sorun sadece sende var galiba çünkü yaklaşık 6 aydır cafemde kullanıyorum ben bunu hiç sorun olmadı , ayrıca sen benim verdiğimi denedin yoksa başka bi siteden falan aldığında böyle oldu

Hablo değil Haplo

Yok herhangi bir program kullanmadım. Demek istediğim sorunum hafif değil ve keşke sorunu yaşamasaydım da sitenin açılmasına razıyım demek istedim Sonra çok özlersiniz siteyi bak

Kusura bakma acele yazdım nick yalnuş olmuş düzeltim.Ben sadece forum üyelerinin yalnış anlamasını istemediğim için öyle cevap verdim, sende saol gerekli notu düşmüşsün.

• Yine yararlı bir paylaşım ..

Eline sağlık .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Yine yararlı bir paylaşım ..

Eline sağlık .

Önemli değil dostum
  • tşk ederim yararlı oldu kendim tarattim ve kullanıyorum
  • bendede genelde ko kapandıktan sonra explorer sayfaları ard arda açılmaya başlıyor ve durmuyor ctrl alt delete den zor kapatıyorum.nedendir acaba?
  • bence gerek yok ona benim yöntemim daha basit .
    C:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.exe nin adını örnegin a yapın sonra ko ya girip cıkın klasorun içine Iexplore.exe yi tekrar atacak onu silin . a nın ismini tekrar IEXPLOre koyun.
  • upupupuup
  • ben az önce denedim gayet güzel ellerine sağlık oyundan çıkınca gereksiz i.e sayfasını açmıo i.e kullanan kaldımı zaten yav
  • güzel olmuş sıkıcı bir durumdu deneyen varsa burdan yazabilir ko yüklü değil şuan bakamıyorum üst konu yapıyorum bir süre için ...
  • özellkle premium olmayanlar için cok faydalı. bana cok yardımcı oldun konu için teşekkür ederim
  • daha kısa bir yöntemi var knight tan cıkarken işlemler den sonlandırın
  • Ben indirdim bu hatayı verio napmam lazım?

[img=http://img222.imageshack.us/img222/4356/hatatt8.th.jpg]
  • quote:

Orjinalden alıntı: LusT

Ben indirdim bu hatayı verio napmam lazım?

[img=http://img222.imageshack.us/img222/4356/hatatt8.th.jpg]

İnternet expolerında bir hata var sanırım işlem yapılamıyor , ayarları resetlemek istermisiniz diyor .

Sen o uyarıya Tamam de yeniden başlat ve tekrar dene.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.