Şimdi Ara

HERHANGİ BİR LİNKE TIKLADIĞINDA FORUMDAN AYRILIYORSUNUZ SAYFASI OLUŞTURMAK.(SİTEDEN AYRILIYORSUNUZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Bu İlk Konum. Bu Yüzden Yanlış Kategoriye Almış Olabilirim.Şey Ben Bir Sürü Forum Sitesinde Gördüm Siteden Ayrılıyorsunuz Mesajlarını.Ancak Başka Forumlarda ayriliyorsunuz.php Gibi Bir Sayfa Oluştur Oraya Yönlendir Gibi Yazılar Buldum Ama Benim Pek Bilgim Yok MalesefHERHANGİ BİR LİNKE TIKLADIĞINDA FORUMDAN AYRILIYORSUNUZ SAYFASI OLUŞTURMAK.(SİTEDEN AYRILIYORSUNUZ) .Ben de Dedimki Bi Forum Sitesine Kaydolup Konu Açayım ve Şimdi Açtım.

Peki Bunun Hakkında Bilgisi Olan Varsa Gösterebilirmi?

HERHANGİ BİR LİNKE TIKLADIĞINDA FORUMDAN AYRILIYORSUNUZ SAYFASI OLUŞTURMAK.(SİTEDEN AYRILIYORSUNUZ)

Bu Sitedeki Ayrılıyorsunuzu Göstermek İsterdim Ama Otomatik Diğer Sayfaya Yönlendiriyor!! Süreyi Beklemeden!!. Cevaplarınızı Bekliyorum...

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Codinator -- 3 Mart 2021; 17:51:8 >

• regexle eğer senin domaininin dışına çıkıyorsa bunu sapta daha sonra bunu bir değişkene kaydet. sonra bu sayfayı renderla sayfada da o bağlantıya gidecek bir <a> tagı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurtçu Restrop

regexle eğer senin domaininin dışına çıkıyorsa bunu sapta daha sonra bunu bir değişkene kaydet. sonra bu sayfayı renderla sayfada da o bağlantıya gidecek bir <a> tagı olsun

Abi Çok Teşekkürler Ama Üstte Dedim Ya Benim Bilgim YokHERHANGİ BİR LİNKE TIKLADIĞINDA FORUMDAN AYRILIYORSUNUZ SAYFASI OLUŞTURMAK.(SİTEDEN AYRILIYORSUNUZ)  Eğer Kod Varsa Atabilirmisin.?

Başka Yerde Bulamadım.

• Codinator C kullanıcısına yanıt
    php kodu lazımsa ben yazamıyorum php internete tek tek dediklerimi yazsan örnek kodlar çıkar mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurtçu Restrop

php kodu lazımsa ben yazamıyorum php internete tek tek dediklerimi yazsan örnek kodlar çıkar mutlaka

Bende "PHP" Pek Bilmiyom.İnternettede Detaylı Bulamadım

• Güncel!!!...

Yardım Edebilecek Yokmu Çok Lazım...

• En basit yöntem bir tane URL yönlendirme sayfası oluştur bütün linkleri oradan yönlendir. Server metoduyla ya da el ile linkin kontrolünü sağla eğer bağlantı dış adres ise göstereceğin sayfayı include et. Değilse doğrudan yönlendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.