Şimdi Ara

Herhangi bir konuyu tıklayınca son sayfa açılsın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aynen baslıktaki gibi diyelim bir konuyu takip ediyorum. cevaplanan mesajlara giriyorum ordan her zaman son sayfayı tıklıyorum.
    Konuyu tıklayınca güncel olan son sayfa açılsa iyi olurdu.

• Konu üzerine tıklayınca ilk sayfa, ok işaretine tıklayınca son sayfa bu şekilde daha güzel
  • Bunu o şekilde değiştirmek alışkanlıklar adına çok radikal kaçabilir ve üyelerin çoğu sevmez.

Belki profilden üyenin seçimi şeklinde ayarlanabilir ama ona da programcı nasıl bakar beklemek lazım.
  • İstediğim gibi olmuş :) teşekkürler. Saygılar.
  • berbat oldu bu şekilde diğer türlü zaten köşedeki ok işareti ile giriyorduk son sayfaya bu şekilde hoş olmamış bende konuya tıklıyorum ilk mesaja bakmak için son sayfa açılıyor eski haline getirebilirmiyiz?
  • Cevaplanmış mesajlarda böyle olması gerekiyor...
    Cevaplanmış mesajlar hali ile takip edilen mesajlar, takip ettiğim mesajın sürekli 1. sayfasını neden göreyim ki aynı yazıyı defalarca okumak mı gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scehellex

Cevaplanmış mesajlarda böyle olması gerekiyor...
    Cevaplanmış mesajlar hali ile takip edilen mesajlar, takip ettiğim mesajın sürekli 1. sayfasını neden göreyim ki aynı yazıyı defalarca okumak mı gerekli?

arkadaşım eskisi gibi ok tuşuna basıpta girmek zor olmasa gerek bazende konunun ilk mesajını merak ettiğim oluyor neden olmasın belki ilk sayfadan birinin mesajı hoşuma gitti tekrara okumak yada bi arkadaşa okutmak istiyorum bla bla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

arkadaşım eskisi gibi ok tuşuna basıpta girmek zor olmasa gerek bazende konunun ilk mesajını merak ettiğim oluyor neden olmasın belki ilk sayfadan birinin mesajı hoşuma gitti tekrara okumak yada bi arkadaşa okutmak istiyorum bla bla

Her defasında aynı şeyi tekrar mı okuyacaksın?

1, 2 hadi 3 kere oku geri gelmek için kaç kere tıklarsın? 3 kere....

Takip ettiğin bir konunun son sayfasını görmen gerekir ki eskide kalan kısmı zaten biliyorsun...

Burada yeni tıklanmış konudan bahsetmiyorum "takip edilen konu" diyorum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Her defasında aynı şeyi tekrar mı okuyacaksın?

1, 2 hadi 3 kere oku geri gelmek için kaç kere tıklarsın? 3 kere....

Takip ettiğin bir konunun son sayfasını görmen gerekir ki eskide kalan kısmı zaten biliyorsun...

Burada yeni tıklanmış konudan bahsetmiyorum "takip edilen konu" diyorum...

eyvallah nasıl istersen şunu anladımki konuşarak uzlaşamicaz boşver ikimizde yorulmayalım zaten dh tek bir kişinin isteği doğrultusunda böyle bir değişiklik yaparak yapacağını yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Bunu o şekilde değiştirmek alışkanlıklar adına çok radikal kaçabilir ve üyelerin çoğu sevmez.

Belki profilden üyenin seçimi şeklinde ayarlanabilir ama ona da programcı nasıl bakar beklemek lazım.

Boşver ya bakmasın programcınız biz böyle kelepir forumla idare ediyoruz elimizdekinden de olmayalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.