Binbaşı
22 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Herkese merhaba bu oyunu oynamayı düşünüyorum fakat araştırmam sonucu steam versiyonuna türkçe yama çıkmış bende ise epic games'te var epice türkçe yama yapmamın bir imkanı varmı acaba?

Beyler merhaba yüksek lisans için viyana üniversitesinden kabul aldım salı günü vize görüşmem var fakat mülakat falan var dendi beni biraz gerdi bu durum daha önce yurtdışı eğitim vizesi almış birileri var mı işleyiş nasıl oluyor birde vize kolay çıkar mı eğitim için bileniniz varsa aydınlatabilir mi teşekkür ederim.

Beyler merhaba yüksek lisans için viyana üniversitesinden kabul aldım salı günü vize görüşmem var fakat mülakat falan var dendi beni biraz gerdi bu durum daha önce yurtdışı eğitim vizesi almış birileri var mı işleyiş nasıl oluyor birde vize kolay çıkar mı eğitim için bileniniz varsa aydınlatabilir mi teşekkür ederim.

Beyler 3 adet kargom var fakat cainiaodan takip yapılmıyor galiba takipsiz bunları beklememelimiyim okuduğuma göre takipsizler genelde gelmiyormuş veya bunu çözmenin bir yolu varmı acaba.
Öncelikle herkese merhaba önümüzdeki 1-2 ay içinde mekanik klavye almayı planlıyorum ve ilk kez alacağım için biraz araştırma yapmak istiyorum pek bilgi sahibi değilim ama ufak tefek araştırmalarıma göre kriter belirledim kendime şu özellikte bir klavye arıyorum bütçem ise 350-450 lira arası

-Bilek desteği olmalı
-Blue switch olmalı mx cherry marka oluyormu bilmiyorum oluyorsa o olabilir
Rgb olmalı

Motospeed ck108 buldum bir tek ama onuda öneren pek fazla kişi yok yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar bu temalı sandıkların yıldızlı olanlardan çok sağlam kostümler çıkıyor gördüğüm izlediğim kadarıyla bir sonraki gelişinde 6 tane açmayı düşünüyorum ama hangi gün gelecek bilgisi olan varmı acaba belirli bir sıra ilemi geliyor yoksa karışıkmı yani ateşten sonra buz buzdan sonra yıldız gibi.
Beyler bilirsiniz rengarın teklemeleri meşhurdur ama böylesi başıma ilk kez geldi tek yeme rekoru bende olabilir

http://i.hizliresim.com/0nl2VV.jpg

daha hızlısına denk gelmedim varsa yiyen gelsin :D
Eve beyler bu müziği arıyorum kaç kez shazama dinlettim ama bir türlü yakalayamadı buraya açmamın sebebi elbet izlemiş olanlarınız vardır videoyu bilen biri çıkar diye açıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=yoS_ty_5AHY

1.50 den itibaren başlıyor
Beyler th9'um savunmalar 1 tane hava patlatıcı hariç full seviyede ve duvarlarımda komple 9 herolar biraz düşük ama çok sıktı artık basasım geliyor sizce basmalımıyım yoksa heroları en az 20 seviyeye kadar beklemelimiyim köye ait resimler böyle.

Öncelikle herkese merhaba telefon alma arefesindeyim fakat aklımı kayıtsız telefon alıp kaydettirme olayı kurcalıyor burada iphone 6 plus 16'lık 3000 lira iken gürcistanda 6s plus'un 64'lüğü gidiş geliş masrafı+kayıt masrafı 2500 liraya denk geliyor gidip almak daha mantıklı fakat aklımda tek soru var malum gürcistana pasaport gerekmiyor.Pasaport işini hallederim fakat giriş çıkış damgası şartı aranıyormuş herhalde bunun bir çaresini bulabilirmiyiz acaba bunu merak ediyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
turktelekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.431
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 72.363 (Bu ay: 299)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 337 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.