Şimdi Ara

Oyundan Çıktığınızda Site Açılmasın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
24.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler oyundan cıktığımda buna sinir oluyodum siyah ekran gelip kapanıyordu şimdi oldu paylaşım için saol
  • güzel bişşi aslında :D indirdim bakalım inş bişi olmaz :):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

Evet bir kaç regedit ayarı ile oyundan her çıktığınızda açılan ve çoğumuzu sinir eden bu sitenin açılmaması mümkün, aşağıdaki linkten indirebileceğiniz dosya ya çift tıklıyarak regedit ayarı yapılacaktır.

Şimdi mutlaka bunda virus var falan diyen olacaktır.Regedit yani regfile dosyalarına hiçbir şekilde virus entegre edilemez.Daha da şüpelenen arkadaşlar varsa http://virusscan.jotti.org/ adresinden yaklaşık 30 antivirus taramasından geçirebilirler.

Dosyayı indirdikten sonra rarlı dosyayı çıkartıyoruz , içindeki KO.Launcher çift tıklıyoruz ve bi uyarı çıkıyor regedit ayarlarına eklmek istiyormusunuz diyor evet diyorsunuz ve ekliyor .Daha sonra bir uyarı çıkıyor eklendi diye onada evet diyorsunuz.

teşekkürler senden daha önce bişeyler indirmiştim hatırlıyorum isminden tırsmıştım gene hehe~ teşekkürler paylaşımın için

http://rapidshare.com/files/92001894/Ko.Launcher.rar

• saol.Güzel paylaşım
  • çok sağol
  • güzel oldu çoktandır burda ama denememiştim
    işime yaradı sağol
  • Walla Cok Saolasın ne diyim bıkmıstı herkes bundan :D
  •  Oyundan Çıktığınızda Site Açılmasın

bende böle bir uyarı çıkıyor.tamam diyince hiçbişi olmuyor.site açılmaya devam ediyor.
  • Çok saol ne zamandır arıyordum
  • ozgur__666 açılmaması lazım firefoz mu kullanıyorsun sen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

ozgur__666 açılmaması lazım firefoz mu kullanıyorsun sen?

hayır int.explorer kullanıyorum
  • haklısın kardesim hep arkandayız
  • gerek yok bence böyle şeylere 1 tık kapatirim hiçte uyuz olmam löl
  • guzel paylasım ... tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: XXxxFeneriumxxXX

eywllh saol

fenerli oldugun için şikayet etmek istemedim ama imzan kuraldışı ban sebebi
  • paylaşım için saolasın
  • Güzel Paylaşım Tşkrler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Edit NOT: Arkadaşlar yaşadığım sorunun FuLLTiMeHaCKeR veya vermiş olduğu regedit ile bir ilgisi yoktur.

Ne olduysa bende site açılmıyor. Keşke böyle olmasaydıda açılsaydı. Oyundan çıkınca site açılmıyor fakat iexplorer.exe çalışmaya başlıyor ve 16k yiyor. Eğer dc oldukça, girip çıktıkça, server değiştirdikçe bunları kapamayı unutursam böyle bir görüntü oluşuyor. site açılmasa, IEXPLORER.exe gözükmesede her biri 16k yiyor ve bir müddet sonra oyunda yavaşlamaya, fpsnin yerlerde sürünmesine ve lagglı durumlara yol açıyor.
     Oyundan Çıktığınızda Site Açılmasın

kardes hepsini kapat sonra tekrar aç hep öle 8 tane fln açılıosa rst at internet tuşunada fazla basma

• Çok saol kardeşim işe yarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.