Yarbay
12 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ödeme Havale/EFT şeklinde olacaktır, dileyen özel mesajla ulaşabilir.

Edit : Forum dışı satılmıştır.
Biraz önce elektrikler kesildi baktım heryerde var bizim apartmanda bile . bu tarz bu kesinti yasayan oldu mu daha önce ?
Proje Android tabanlı bir işletim sistemi ile wifi üzerinden aynı ağdaki bir bilgisayar/laptop kontrol uygulamasıdır . İlgilenenler benimle özel mesajla iletişime geçebilirler .
Daha iyi bir örneğini gerçekleştiremezdi heralde rte
Bitirme projesi olarak android cihaz ile bilgisayar kontrol uygulaması yapacağım fakat internetten baktığım örneklerde ve uygulamaların hepsinde server oluşturuluyor ve aynı ağ üzerinden bilgisayara bağlanılıyor . Bu tarz bir server'ı nasıl oluşturabilirim ? Kaynak falan varsa güzel olur .

Şunun gibi olsa yeter fazlasına gerek yok

Güzel geldi eskiler gerisini getirin de gece gece havamızı bulalım

Evi arabayı satın handikaplı gs ye oynayın benden söylemesi
5 dakika sürmeyecek bir şey yardımcı olabilecek olan özel mesajla bana bildirebilir mi ?
Savaşın başlangıcında kilit nokta Türkiye olabilir . ABD nin şu an kürtlerin tarafını tutması ileride de yaşanacak . Olası bir Türk kürt krizinde ABD karşımıza geçicek ve yavrusu İsrail de öyle . Bu gruba Türkiyeye zaten düşman olan AB de eklenecek . İttifaklarımız ise Rusya , Çin ve Ortadoğu ülkeleri olacak .

Çinin ve Ortadoğunun nüfusunu hesaba katarsak teknolojiye karşı bu savaşı zorlanarak da olsa alacağız . ABD ve Avrupa'nın ilk hedefi Rusya ardından Türkiye olacak , Çin de bu arada işi götürecek .
Reklam alanı
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.185
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 271.758 (Bu ay: 696)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 874 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.